Mavrični diamant???

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Hej vsem...

Ker je hčerka letos prvič sama napisala pismo božičku in ker se je kar potrudila (stara je komaj 6 let), me zanima, kje bi lahko kupil "mavrični dragulj"???

Hčerka si to predstavlja tak:
20181201_193228.jpg


Torej, kje bi lahko kupil podoben "diamant"? Sem že nekaj iskal po netu in sem našel tole - pač "mavrični diamant"... :)

Iščem torej "mavrični diamant" - lahko kot samostojni diamant ali kot nalepka, magnet,...

In seveda za "razumen" denar, tam do 10eur (če je res izjemno lep, mogoče tudi 20 eur)...

Hvala vsem za pomoč že vnaprej ;-)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.911
4.970
113
Zakaj pa otroku prej ne porineš kataloga od Mulerja in naj prelista...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj pa če bi Božiček preko tebe javil, da mu je sedaj zmanjkalo mavričnih draguljev, oz. ne ve kje jih še imajo, pa naj mu pokaže kje se to dobi?

Močno sumim, da je kaka igračka iz Soy Luna.
 
Nazadnje urejeno:

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
No no, tema je bila napisala z pozitivnim, prijetnim pridihom.... Ker je hčerka zelo priden otrok, bi ji pač rada izpolnila to željo... ;)

Vprašal sem samo za ideje oz. če je kdo slučajno kje kaj podobnega videl... ;-)

Zato pa so forumi, da si pomagamo med seboj... :);)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.911
4.970
113
Predlagam za drugo leto.... jaz ponavadi dam na mizo katalog, potem pa otroka nevede začneta listat in se seveda začnejo apetiti po tej in oni igrači. Seveda že nekaj časa velja da božiček nima neskončno resorsev, tako ne izbirata ravno med igračami ranga 100+ eurov. Tako da nisem hotel nič slabega, če si McGiver videl to v mojem postu.

Priznam pa da nisem nič pomagal glede dijamanta.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.657
3.541
113
Otrokom domišljija pač nese ("malo") dlje od milerjevega kataloga.

Ti bi moral imet mcgiverjev nick, ker imaš vedno poceni, hitro in enostavno rešitev, tako za babe kot za otroke.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Predlagam za drugo leto.... jaz ponavadi dam na mizo katalog, potem pa otroka nevede začneta listat in se seveda začnejo apetiti po tej in oni igrači. Seveda že nekaj časa velja da božiček nima neskončno resorsev, tako ne izbirata ravno med igračami ranga 100+ eurov. Tako da nisem hotel nič slabega, če si McGiver videl to v mojem postu.

Priznam pa da nisem nič pomagal glede dijamanta.
Kje sem jaz tu notri? A niste malo pobrkljali? :oops1:

Jaz sem podal idejo, ki se je pri nas velikokrat dobro obnesla - saj ne moreš sledit vsemu kar se otroci pogovarjajo in se zanimajo v vrtcu, šoli,...
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
to še gre nekak...naša je napisala da si želi čudežne moči, da bo letela in podobno. Smo mislili da bo vragec to pozabil od poletja, ne zdaj je še božičku napisala- črno na belem. Kak bomo to rešli nimamo pojma :) Tudi bila zdaj stara 6 let.

https://www.amazon.com/Beautiful-Birthstones-Paperweight-Diamond-Crystal/dp/B00GP5EPVY

ja da ni to iz PJ MASKS risanke :D
pri nas "ta moder" "catboy" leta po stanovanju skupaj z masko kar nekaj časa že :D
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.101
113
ne, začelo se je iz lego elves scene, ko imajo tiste vile čudežne moči... sicer potem vse te risanke nadaljujejo v podobni sceni.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.551
264
113
Hej vsem...

Ker je hčerka letos prvič sama napisala pismo božičku in ker se je kar potrudila (stara je komaj 6 let), me zanima, kje bi lahko kupil "mavrični dragulj"???

Hčerka si to predstavlja tak:
Poglej priponko 24884

Torej, kje bi lahko kupil podoben "diamant"? Sem že nekaj iskal po netu in sem našel tole - pač "mavrični diamant"... :)

Iščem torej "mavrični diamant" - lahko kot samostojni diamant ali kot nalepka, magnet,...

In seveda za "razumen" denar, tam do 10eur (če je res izjemno lep, mogoče tudi 20 eur)...

Hvala vsem za pomoč že vnaprej ;-)


in kje je to videla? a to imajo kakšni njihovi junaki? v zvezi s čim bi se to lahko iskalo??

https://www.amazon.com/Crystal-Diamond-Paperweight-Heart-Rainbow/dp/B003NZ9LJK
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new