Mariborski park

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Eni pravijo, da so površine v parku ok.

Jaz pa pravim, dok nisi invalid ali na vozičku, morda še gre, ampak prav zaradi nevarnih površin lahko v mb. parku postaneš invalid, če pa imaš srečo pa ti še veja pade na glavo.

Dajmo pogledat.

Samo nekaj slik, ker po spodnjem delu raje nisem šel, tam je polno lukenj, ali pa je takšen asfalt, da te tako natrese, da ti ni nič jasno.

Med slikami je tudi "klančina", ki na oko zgleda lepa, nova, urejena.

Mamica z vozičkom zaradi norega naklona tam gor ne pride, dol pa je še bolj nevarno.

Kot v posmeh je nad enim kanalom postavljen opozorilna tabla, ki tam stoji že najmanj dve leti...

Res, kdor me ne razume, naj si sposodi invalidski voziček in se poskusi zapeljati po promenadi itd...

Katastrofa.




























 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Jah nič kaj rabite enega Jankoviča da vam bo malo popedenal:)
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
Meni to tudi ni jasno. Povrsine razfookane ponekod do skrajnosti in to ze leta in leta. Pa ze kot je iz slik razvidno so to malenkosti, ki bi se z minimalnimi sredstvi uredile. Ocitno noben iz obcine nikoli ne zavije v park, ali pa so se tudi sami ze navadili. Z rolerji se je po parku nemogoce vozit. Otroski skiro je misija nemogoce. Cestno kolo z ozkimi gumami ne gre. Invalidski vozicek verjamem da tudi ne. Edino mtb je primeren. Zalostno res.

Recimo v delu kjer potka pelje mimo studenstkih domov naprej proti otroskim igralom ob travniku, v dolzini ene 5m sploh vec ni asfalta, preostanek pa razpada.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.363
6.547
113
Očitno moram drugič bolj gledat pod noge in manj vse tiste spučene pse ki serjejo okoli
wink-1.gif
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Kangler je šel včasih v park in je hotel zadeve porihtat pa ga niste marali... sedaj imate pa mačkožera
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.363
6.547
113
Ne moreš pustiti lopova da krade, čeprav tebi kaj pade v žep, tvoji otroci pa bodo lačni.

hint: tako kot se dela v LJ.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stop pravi:
Kangler je šel včasih v park in je hotel zadeve porihtat pa ga niste marali... sedaj imate pa mačkožera

2 leti smo meli pod francejem prazen ribnik...glavni...

Sem mislil da bo potem v nulo porihtan...

No...mulj so spucali, okolica pa čista NULA...

Park je sramota maribora, pa tako lep bi lahko bil.

Ne razumem, je za vse nas, velik, lepa narava...

Nič od nič, sramitno vzdrževanje
 

QBR

Pripravnik
26. okt 2012
886
0
16
N'č, organizirajte vstajo z jajci, kot ste proti Francu. Takrat vam je uspelo, ni hudič da vam ne bi še sedaj. Fištrovca ste takrat kovali v zvezde, pa ga sedaj malo sklatite dol, da bo od spodaj videl svojo zvezdo.
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V baumaxa po hobibeton pa gremo vlivat, voda z ribnika, je kdo za?
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Sem za, ampak....misliš da bi nam pustili?
To bi morala bit gverilska akcija sredi noči, ker podnevi bi nas kaka omica 100% prijavila
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Damo si gor rumene lajbiče pa bodo mislili, da je uradno
smile-1.gif


Saj če gledaš, kdo kosi zelenice. Neka privat firma.

Ko kosijo, no, ker to je tudi menda 1x na letni čas, seveda pomladi in poleti...

Tako nemarno kot imamo, ni bilo nikoli.

Fištravec pa se ubada s Kitajci in hodi na odpiranje letalske linije Adrije na mb letališču, kjer se baše na pogostitvi itd...

Druga zgodba Lent.

Letos ne bo glavnega odra.

Sramota, pa to je edino, kar ima Maribor.

Ne glede na to, da je program pač art in meni ne sede, ampak zadeva je pomembna za mesto...

In šparajo pri tem, po drugi strani pa pitaj b..., kam novec odteka.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Ketidu pravi:
Sem za, ampak....misliš da bi nam pustili?
To bi morala bit gverilska akcija sredi noči, ker podnevi bi nas kaka omica 100% prijavila

Al pa prvo z rumeni spreji označit
priden.gif


Naj se malo zamislijo
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Na zadnjo sliko:
hysterical-1.gif


Drugače pa ja, park je f *****, da večji ne more bit. Zadnjič so imeli koncert, se je Fištra čudil koliko ljudi je prišlo, ja saj v park bi šlo veliko ljudi, če bi zgledalo vse skupaj nekak. Hodim tja tečt okoli, pa je boljše okoli drugega in tretjega ribnika po pesku kot spodaj po 'asfaltu' in 'betonu'
tongue-1.gif


Aja, ona veja na zadnji sliki je pa frišna, v ponedeljek je ni bilo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.989
9.107
113
39
MB
ksz

je okol ribnikov vsaj lepo porezano grmičevje? smo mi to delali lani
smile-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A-kanal, POP, Požareport,... žal drugače noben ne j.be 5posto.

Boljše sprintat slike in poslat na 10 naslovov, jaz se pridružim fotografiranju še ostalih svinjarij - dobesedno!

Propad mestnega parka pa traja odkar je edino merilo za izvajanje urejanja denar in nič stroka. Florino so šli uničit, da je potem delal Nigrad, pa Snaga, zdaj očitno en privatnik. Gledam kako kosijo brežino od "bolnišničnega" rondoja do đamije - pa to ni res, v centru mesta z nitkarcani, kamni in storži pa po avtih in motoristih! Ostanki pa se tam sušijo in drobijo in jih veter raznaša; ni čudno da je toliko alergij.

Ja so eni rekli, da se nam bo še kolcalo za Francejem pa imajo vedno bolj prav.

Še to: pojdite enkrat v Stražun, ki ima za okolico praktično status mestnega parka - po makadamskicesti med Pobrežjem in začetkom Tezna se vozijo tudi krepko čez 70. Svinjarija se odlaga levo in desno od ceste, vsak ki rabi kurjavo, kar tako malo po svoje žaga not, en tip z malo boljšo bajto, si je z vejami zablokiral okolico, da ja nebi kdo iz javnega gozda (lahko je tudi privat, ampak dostop je javni) gledal na njegovo travico in bazen,... Fištra je dal "revežem" del zemlje za vrtičke - zdaj pa tam brunarice, partiji z napihnjenimi gradovi, lepi avto - reveži my ass!
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
Ja pa saj ne da je ravno franca unicil florino in upravljanje parka dal v roke gradbincem...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja to drži, ampak tudi Fištra v koliko časa? dveh in pol letih? ni naredil nič da bi bilo bolje!

Da se razumemo ne podpiram Franceja, še manj Fištro, ampak če bi moral samo med tema dvema izbirat imam raje šerifa kot ljigavca!