malo me skrbi kaj mi je

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Aja pa se sumamed so mi dali, UZ so mi naredili vceraj in ni kamnov.

Ledvice imaš obe?
evil.gif

to je verjetno joke, ali pač ne?

Zakaj bi bil? Od rojstva imam samo eno, večjo od običajne. Nisem edini in čisto normalno živim.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
jah, nism vedel, da je to tako pogosto, ne poznam namreč nikogar, ki bi imel že ob rojstvu samo eno ledvico...sam ok.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
jah, nism vedel, da je to tako pogosto, ne poznam namreč nikogar, ki bi imel že ob rojstvu samo eno ledvico...sam ok.

Saj tudi jaz nikogar ne poznam. In tudi jaz sem prvič za to slišal pred kakim letom. Prebral sem par člankov in to je to. Nobene drame.
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Čeprav ti ne morem pomagat s kakšnim nasvetom, ti iskreno želim čim hitrejše okrevanje!

LP
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.761
6.359
113
tudi tebi hvala za zelje....

No brez heca vse skupaj se je ponovilo. Dihat morem cist plitko, ker me drugace zacne grabit tak kaselj da se skoraj zadusim... Not v prsih me boli za pop..... Izkasljujem take zelene sluzaste kepice...ampak pol ko grejo ven lahko vsaj nekaj casa normalno diham. Je sla zdej moja po nek fluimokan al neki tacga za lazje izkasljevanje...

Kolegica ki je doc, je rekla da bi znalo bit kaj virusnega ker sem z antibiotiki nazadnje menda cel spekter mel pokrit. Se je pa vse skupaj ponovilo po veselem cofotanju vodi kljub 10mm neoprenu....bemti poplave in ostalo

Ker sem skoz v pojstli, tv pa je v dnevni, se pripravite na tezenju tu gor
wink-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
jah, nism vedel, da je to tako pogosto, ne poznam namreč nikogar, ki bi imel že ob rojstvu samo eno ledvico...sam ok.

Saj tudi jaz nikogar ne poznam. In tudi jaz sem prvič za to slišal pred kakim letom. Prebral sem par člankov in to je to. Nobene drame.

sem malo vprašal...baje ima to eden na 4000 ljudi.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
tudi tebi hvala za zelje....

No brez heca vse skupaj se je ponovilo. Dihat morem cist plitko, ker me drugace zacne grabit tak kaselj da se skoraj zadusim... Not v prsih me boli za pop..... Izkasljujem take zelene sluzaste kepice...ampak pol ko grejo ven lahko vsaj nekaj casa normalno diham. Je sla zdej moja po nek fluimokan al neki tacga za lazje izkasljevanje...

Kolegica ki je doc, je rekla da bi znalo bit kaj virusnega ker sem z antibiotiki nazadnje menda cel spekter mel pokrit. Se je pa vse skupaj ponovilo po veselem cofotanju vodi kljub 10mm neoprenu....bemti poplave in ostalo

Ker sem skoz v pojstli, tv pa je v dnevni, se pripravite na tezenju tu gor
wink-1.gif
Groza, moje sožalje. A jemlješ kakšne vitamine in ostale dodatke? Kaj imaš od zdravil?
Želim ti čimhitrejše okrevanje in da se zadeva ne ponovi več.
roza.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.761
6.359
113
Ma sem odlezal malo, pa je dosti bolje, vrocine ni vec, glava neboli, nos je odmasen, a jebo njega, iz mene se zmeri leti zeleni stvor =)

Grem dans k dohtarci da vidmo kaj bo rekla in da mi da bolnisko.

Sem odkril doma neke sumece tablete zvitamini... mal so stare sam so se mi zdele kr pitne =)
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Pri šumečih je "izkoristek" zlo slab ... pejd v lekarno in reč naj ti dajo najmočnejše vitamine. zdaj, ko si bolan, lahko piješ tudi 3 kapsule na dan ... pa seveda moraš jest in pit normalno.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Jao mojster čist so tje zjebali tamle po Šmarno Goro.
Dej pozdrav se že pa kaj se oglas, da zrihtamo zadeve k naju še čakajo.

@ChaoRen...ne tokrat ni zame, je pa res da mene čaka.
priden.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.761
6.359
113
jah dohtarca je napisala
akutni bronhitis

ker pa je slisala neke sume v levem krilu pljuc, pa mam konec novembra pulmologa... Je pa res pomagal teden striktnega lezanja... sedaj ze tud laufam na polno itd...edino po vecjih fizicnih naporih vcasih piskam...kake 10 min pol je pa ok...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
vse kar si anpisal mi disi na 100% bolnisko. odsotnost iz dela zaradi ensrece pri delu.

ko ste tekli za cigani si nevede pojedel piscal.. zdej pa je skoda kakrsna je.

drgac pa..
1. vroca banja. al t eubije al ozravis
2.
sex
3. sex
4. sex

pomankanje seksa ima svoje psoledice. če te ne zjaha, da bos bruhal peno an usta, ne zelen gnoj..pol ni nič.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.761
6.359
113
aaaa... zdej vem zakaj skoz zvizgam ce globoko diham.... =) Zadnjic sem kihnu in celo sosesko zbudil =P