malo me skrbi kaj mi je

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.760
6.359
113
na hitro, zacelo se je pred tremi dnevi

Trenutno stanje: lezim, bolijo me vse misice in grlo, bezgavke niso otecene in na otip ne bolijo....ko vdihnem piska, vsake toliko zabrbota....mater ko da bi mel faking gejzir v sebi noter. Skooz me sili na kaselj in ko zakasljam mam feeling da mi en noz poriva v prsni kos... Pece in boli me za popenit. Ko zakasljam obicajno iz mene leti zelena sluz. Dokler je ne zmanjka. In pol cez 10 min spet napad kaslja, sluz, itd... V sede lahko malo zakinkam, ce lezim me skoz na kasljanje sili. Diham ze prov plitko ker sem dobesedno zmatran od tega nocnega mucenja. Ponoci sem mel 37,4 temperaturo, sedaj imam 36,5 kar je zame normalno.

Dohtarca dela ob 13 in grem k njej. Me pa matra firbec kaj bi mi lahko bilo. Ker ta orkester v moji notranjosti me ze malce skrbi. Mater jaz tok sperme ne proizvedem kokr sm dans ponoc zelenega ven iz sebe spravil.

Doci pofockajte se ker me skrbi. Hvala
smile-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Kšn bronhitis, če maš kšno pumpico doma v smislu Berodual se mal našprici pa bo koj bol.

Verjetno je razlog kšn prehlad, ki si ge jemal ah sej bo, pa pljučnica nepreležana pol pa to rata, vsaj pr meni je blo to ko sem imel praktično iste simptome.

Dobil boš antibiotik pa pumpico, pa en teden oz. 14 dni bolniške, še dva dni dni sedečega spanja, pol bo pa lažje.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.760
6.359
113
ja kak mesec pa pol nazaj sem bil res neki bolehen in nisem prelezal. Sem potrpel pa je blo... Hm bomo vidli kaj bo teta v belem rekla. Sam te zelene zadeve me je ze prov groza. Da mi en rece da se m to dogaja mu niti ne bi verjel. Sem poslikal ce tud ona meni ne bi
smile-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Jaz sem se navadila zdravnici napisat vse simptome na en list, tako da ji vsako situacijo natančno opišem in tako dobim pravilno diagnozo.
Ko dobiš zdravila pazi na to, da jih redno jemlješ. Pa mislim, da ni potrebno glih preležat dva tedna. Lahko normalno funkcioniraš, samo ne telesa obremenjevat s kakšno telovadbo ipd, ker se ti ob naprezanju zadeva lahko hitro ponovi.
Priporočam tudi kakšne vitaminske kapsule. Jaz sem jih, ko sem imela bronhitis, pila 3x dnevno (ob zdravilih) in sem bila v 10 dneh čisto zdrava.
V glavnem, pojdi čimprej k zdravniku pa če ti zmanjkuje sape, jih prosi naj te priklopijo na tisti kisik za 20 minut. meni je tisto zelo pomagalo, da sem si spet mal predihala pljuča in začela normalno funkcionirat in nisem bila zadihana ob vsakem naporu.

Dobila sem neke čisto majhne tabletke (10mg), pumpico, nobenih antibiotikov in sem bila hitro kot nova.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Mogoče je res bolj verjetno. Jaz pri bronhitisu nisem imela vročine in tudi mišice me niso nič bolele ... samo hude težave z dihanjem in kašljanjem.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Če je pljučnica je vročina veliko višja kot 37 in nekaj... Sem imel zadevo, čez 40 vročina. Ko sem zakašljal, vdihnil ali izdihnil mi je šlo pa ne samo na kašelj ampak na bruhanje.
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Če je pljučnica je vročina veliko višja kot 37 in nekaj... Sem imel zadevo, čez 40 vročina. Ko sem zakašljal, vdihnil ali izdihnil mi je šlo pa ne samo na kašelj ampak na bruhanje.
Ni nujno. Prijatelj je imel pljučnico in je imel minimalno povišano temperaturo (37,3-37,5).
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Če je pljučnica je vročina veliko višja kot 37 in nekaj... Sem imel zadevo, čez 40 vročina. Ko sem zakašljal, vdihnil ali izdihnil mi je šlo pa ne samo na kašelj ampak na bruhanje.

Bakterijske tipicne pljucnice gredo skupaj s visokimi temperaturami, netipicne (najveckrat) virusne, so v vecini normalnih ali zelo blago povisanih temperatur.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.760
6.359
113
No sem se dolzen povedat kaj je bilo pri docu.

Nekako nimam srece ampak vedno kadar pridem k svoji dohtarci je na dopustu. Ne hodim pogosto, tudi ona ni pogosto na dopustu ampak se pac ujameva. In vedno jo ista nadomesca. Tko da mam dve izbrani zdravnici, nadomestna je MILF =)

pogledala je kisik v krvi, dal sem kri, poslusala me je .... traheitis? neki tacga - v glavnem vnet sapnik. Dobil antibiotike. Glede na naravo dela, najmanj 1 teden bolniske, naprej kokr s ebom pocutil in 1 mesec nic sportanja ali kaj podobnega.

Se vedno se ne morem ulezt ker takoj zacnem kaslat... tko da mam ful casa in sedim za racunalnikom. Se bom probal kakega novega programskega jezika naucit vmes =).