Mali oglasi: KUPIM/ISCEM

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Glede na izrazene zelje, torej, da se pivovarski oglasi obdrzijo v tem forumu, odpiram dve temi: ena za tiste, ki nekaj imajo, drugo za tiste, ki nekaj iscejo.

Zaradi preglednosti predlagam, spodbujam k tem, da so v temah oglasi, nepotrebne komentarje brisem.

Ko se neka stvar proda, odda ali najde, naj v svoje originalno sporocilo napise "Prodano" (ce ne gre vec urejat sporocila naj mi javi preko gumba "Opozori moderatorja" in bom uredil)

Lp
Peter
 

Bolfenk2020

Pripravnik
16. dec 2014
299
0
16
Maribor
www.facebook.com
Fantje, najraje bi se razjokal! Včeraj se mi je zgodila nočna mora vsakega pivovarja!
frown-1.gif


Padla mi je CO2 bomba in zatič za reguliranje pritiska na regulatorju se mi je "iztrgal/odlomil".
Tako sem sedaj v iskanju/nakupovanju novega regulatorja pritiska CO2.

Če ima kod za prodat,... KUPIM.

Imam pa še en regler, ki pa ima navoj za veliko jeklenko. Ima kdo za prodat reducir iz velike na malo?
 

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
Jaz tudi iščem regulator za CO2, torej, če kdo ve za kakšno dobro trgovino, kjer to prodajajo naj prosim pove naslov.
Aja pa še, če mi poveste kje ste kupili CO2 jeklenko bi bil tudi vesel
smile-1.gif


Lp
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Citat:
Uporabnik Bolfenk2020 pravi:
Fantje, najraje bi se razjokal! Včeraj se mi je zgodila nočna mora vsakega pivovarja!
frown-1.gif


Padla mi je CO2 bomba in zatič za reguliranje pritiska na regulatorju se mi je "iztrgal/odlomil".
Tako sem sedaj v iskanju/nakupovanju novega regulatorja pritiska CO2.

Če ima kod za prodat,... KUPIM.

Imam pa še en regler, ki pa ima navoj za veliko jeklenko. Ima kdo za prodat reducir iz velike na malo?

Še dobr si jo odnesel, kaj če bi glavni ventil odbilo, potem bi bila pa res nočna mora...sožalje ob izgubi manometra
redface-1.gif
 

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
Pozdravljeni,

kupim mlin za slad. Do zdaj sem uporabljal kuhinjskega na kamne, ki je svoje delo, za biab metodo, opravljal dokaj dobro, zdaj pa bi rad presedlal na all grain. Ali je najbolje naročiti kar z beersmitha BC ali poznate kako drugo alternativo?

Hvala.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Kupujem kovinske točilne pipe pod 50€, montiral jih bom na vrata hladilnika. Je kdo že kupoval kitajske in kako se obnesejo?
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
če je kdo prerasel začetni pivovarski KIT in ga ne potrebuje več se priporočam za kako pametno ceno
 

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Citat:
Uporabnik Abeta pravi:
če je kdo prerasel začetni pivovarski KIT in ga ne potrebuje več se priporočam za kako pametno ceno

Stvari ki jih dobiš v začetnem kitu ti pridejo zelo prav tudi kasneje ko s piksen preideš na all grain. Tako da.....?
 

Rsk

Fizikalc
31. maj 2016
150
54
28
Kje bi se dalo v SLO ugodno dobit pint kozarce, kot je ta na spodnji sliki? Malo brskam po netu pa nič pametnega ne najdem...
178643-fullers-imperial-pint-b1_2.jpg
 

Podobne teme