Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik Imperiul pravi:
ksz...

No, takole. Bil sem zmenjen za jutri, da grem v NM pogledat tole carismo in mam že vse zmenjeno z mehanikom, da gre zraven itd., pa si rečem, ajd, bom poklical še tipa, da potrdiva za jutri. Pa kličem, pa mi reče, da je peljal avto na servis, da svečke zamenjajo, ker je začel cukat in da bo v sredo pripravljen. WTF
confused-1.gif
(saj ne da svečke lahko zamenja v parih min). Prejšnji teden mi je pa povedal, da je dal avto skoz tehničnega in da je bil pred parimi dnevi opravljen servis na avtu (olje, svečke itd)...

Mah, sploh ne vem kaj naj rečem za konec razen:
13.gif
ter da grem čimdlje od tega avta.

Če bodo menjali samo svečke, avto tudi v sredo ne bo pripravljen. Razen, če mehanik ve kako se streže klasični GDI napaki in bodo kupcu to prodali, kot 'menjavo svečk'.
smile-1.gif


LP,

Milan
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik Imperiul pravi:
Kakšna pa je klasična GDI napaka?

Zapacan sesalni kolektor, loputa plina, sesalni ventili in EGR ventil.
Pravilni postopek naj bi bil neke vrste peskanje koletkorja in kanalov, ter čiščenje lopute (kolikor sem razbral). Če je zadeva izvedena profesionalno, naj bi imel zopet med 50.000 in 120.000km mir, odvisno od načina in režima vožnje (AC ali mesto).

LP,

Milan
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Za njega je vreden toliko, kot je napisal. Za mene ni vreden niti počenegfa groša...
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
V glavnem preprodajajo avte uvožene iz Belgije.

Enega sem šel enkrat gledat. Mivka v predalu, mivka pod zadnjimi blatniki...
confused-1.gif

Čeprav vsi avti niso zgledali tako slabo, kot tisti ki me je zanimal, nisem imel preveč dobrega občutka.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.590
2.431
113
dej vpraš.... 1.4 so redki, 1.6 požerejo pa najmanj 10l. Edina napaka je, da ni z dvemi vrati.

Znotraj je pa
cheer.gif
.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Fajn če je od prvega lastnika! Možno pa je tud, da je uvožen. Fajn je k ma ESP, čudno pa se mi zdi, da ima samo 2 airbaga. Drgač pa tud tale ne bo zlo varčen. Ima sigurno 1300kg ali več. Mal ga rešuje šesta prestava. Drgač je pa zlo lep!
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
kva za vraga naj bi pa to pomenilo!?
tongue-1.gif


evo, eno vprašanje z moje strani - zanimam se za tole vozilce , mogoče pozna kdo?

kakšna je pa poraba drugače?

Trenutno v ponudbi NI VOZIL po določenih kriterijih.
Predlagamo, da izberete nove kriterije iskanja:
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Malo švoh motor za takole kravo. Pije okoli 10-11. Manj težko, edino pri relaciji se da kej prišparat. Za ta keš bi jaz vzel kakšnega Accorda Coupe (predvidevam, da so ti všeč avti te oblike), samo ni nič konkretnega zdele za kupit...