Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.946
1.258
113
Mam že 2 leti takšnega pasata comfortline in jih ima.

Oni pišejo da ima led dnevne luči, kot vidiim :)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.665
3.555
113
Avto je treba v živo pogledat. Sem že pisal, pred dvema mesecema sem preveril dva sharana (letnik 2017 in 2018, 90k km), na VW servisu vse v nulo, po telefonu in na avtonetu tudi, v živo pa sfookana jajca.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.946
1.258
113
svetujem ti da greš do avto drago ;) lokalno, pol mbja vozi njegove passate, pa mogoče še ti lahko da v vpogled kaj prihaja pa si že vnaprej izbereš

Je pa tak da on avto proda kak ga postavi z tovornjaka. Ponavadi niti na avto net ne pridejo.
Brez denarja za aro se tja sploh ne hodi. Ker si boš nagledal avto, ki ga čez 30min več nebo.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.946
1.258
113
  • LED žarometi
  • prednje (dnevne) LED luči
Če jih pokličeš bo pa verjetno napaka pri oglasu.
Ko sem jaz kupoval tega passata b8 si lahko dobil navadne halogenke (kar mislim da je pri tvojem)
ali led luči (ne vem kako zgledajo)
in pa mojo verzijo Hi led, katera potrebuje pranje žarometov (in ima poleg še precej uporabnih funkcij)
Moj nasvet je da si nabaviš tole hi led verzijo. Oči ti bodo hvaležne in tudi za varnost ponoči boš naredil precej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Jaz ostajam na Boeing C5. ;)

Sin rabi nekaj. Meni se tudi zdi OK nakup - iz D nas pride +- enako pa še kredo lahko tu dobi. Mimogrede, ta Porsche financiranja so kolikor-toliko ugodna?

finančno so tam tam, kot ostala, jaz sem zaradi Porsche leasinga dobil še nekaj popusta, je pa bilo s tem pogojeno, da sem moral tam zavarovat avto, pa se je kar poznalo, napram če bi z mojim agentom naredila zavarovanje (on je naračunal skoraj 200€ ceneje), ne vem, kje je haklc ...
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
finančno so tam tam, kot ostala, jaz sem zaradi Porsche leasinga dobil še nekaj popusta, je pa bilo s tem pogojeno, da sem moral tam zavarovat avto, pa se je kar poznalo, napram če bi z mojim agentom naredila zavarovanje (on je naračunal skoraj 200€ ceneje), ne vem, kje je haklc ...

Porsche naceloma (no vsaj v lj je tako) uposteva ceno oz ti jo izenaci kot jo naredi tvoj agent (ne me pa drzat za vse zavarovalnice - za savo sem ziher)
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Porsche naceloma (no vsaj v lj je tako) uposteva ceno oz ti jo izenaci kot jo naredi tvoj agent (ne me pa drzat za vse zavarovalnice - za savo sem ziher)

ja, so šli malo nasproti, ko sem malo zaropotal, vseeno pa to še ni bila cena, kot jo je agent naračunal ... sicer sem potem šel mal gledat, kaj vse je v polici, pa pol stvari niti nimam, je to mogoče še kaj spreminjat? pri naslednjem zavarovanju?
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
ja, so šli malo nasproti, ko sem malo zaropotal, vseeno pa to še ni bila cena, kot jo je agent naračunal ... sicer sem potem šel mal gledat, kaj vse je v polici, pa pol stvari niti nimam, je to mogoče še kaj spreminjat? pri naslednjem zavarovanju?

Seveda, vedno lahko zavarovanje dodas/odvzames...
...glej le ce je kak lizing kaj je obvezno po pogodbi (kraja, nesreca, etc )
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Aha, ja to bi ti morali popravit, ce drugega ne je koncna cena po kateri se kasko obracunava nizja ce avto nima te opreme in posledicno mas kk eur nizjo premijo...to jih lahko kar takoj obvestis pa malo povprasas...pa nej ti kompenzirajo