Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.323
3.421
113
Pri prvi moraš na roke nastavit hitrost ventilatorja in smer šob kam naj piha.
Obvlada samo regulacijo temperature.


Ni to baš avtomatska klima.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.432
858
113
Ksz
imam polno avtomatiko v klimi, pa se veckrat ujamem, ko rocno nastavljam tako smer kot jakost ventilatorja.
Prakticno nobene prave vrednosti nima avtomatska/polavtomatski

razen v glavah nekaterih
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej in Spajky

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
glavna prednost je da ti sam uravnava temperaturo izpihanega zraka.
Ker tudi ko sam izbereš kje naj piha bo še vedno temperaturo sama držala.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Pri prvi moraš na roke nastavit hitrost ventilatorja in smer šob kam naj piha.
Obvlada samo regulacijo temperature.


Ni to baš avtomatska klima.

Obe klimi sta v primeru Audija popolnoma avtomatski, to o čemer ti govoriš je recimo Climatic pri VW-ju...
 

Priponke

  • climatic.jpg
    climatic.jpg
    76,2 KB · Ogledi: 199

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Pomoje sta tam pri audiju obe avtomatski, s tem, da je prva enoconska avtomatska, druga pa avtomatska z digitalnim napisom in vsaj dvema conama. Saj je ze nekdo pred mano omenil. Pa slednja ima verjetno še kakšno dodatno funkcijo za preprečevanje neprijetnih vonjav, ogleni filter kabine ipd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Obe sta avtomatski. Prva slika je enoconska, druga, več conska. Če povečaš prvo sliko lepo vidiš knof AUTO skrajno levo. Naštimaš stopinje in tist knof stisneš in vse dela sama. Ostala 2 knofa sta za moč ventilatorja in smer pihanja za ročni način, to kar ima druga na knofe. Nima pa digitalnega prikaza parametrov (temp, način, itd). Meni osebno je prva izvedba ljubša za upravljat, kot pa tipke stiskat.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
To je za tiste, ki mislijo, da AC pomeni Avtomatska Clima...
Nikjer ni oznake RC...Ročna Clima
OMG pa kaj ti misliš, da cel svet govori slovensko?????
AC je angleška oznaka za Air Conditioning in ponavadi pomeni ročno nastavljivo klimo AAC pa je meddrugim tudi oznaka za Automatic Air Conditioning
RC pa ne me hecat no RC je lahko samo oznaka za Radio Controlled in nima veze z klimami RC so ponavadi modelčki avtomobilov, ladij, dronov,.....
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in klekej

DOMEK

Fizikalc
11. dec 2013
628
53
28
OMG pa kaj ti misliš, da cel svet govori slovensko?????
AC je angleška oznaka za Air Conditioning in ponavadi pomeni ročno nastavljivo klimo AAC pa je meddrugim tudi oznaka za Automatic Air Conditioning
RC pa ne me hecat no RC je lahko samo oznaka za Radio Controlled in nima veze z klimami RC so ponavadi modelčki avtomobilov, ladij, dronov,.....
Dobro, da si napisal...jaz to vem, velika večina tu pa ni vedela do sedaj...
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Še eno vprašanje ki sodi v temo
Peugeot 5008

Pozna kdo avto ali trgovca?
Kakšen drug predlog za nakup enega večjega (po volumnu prostora za ljudi in prtljago in ne motorja) bencinca, cca 7000 ojrov. Vožnja 90% mesta, pa kakšna relacija čez vikend. Naredim 10-11 jurjev km na leto.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Še eno vprašanje ki sodi v temo
Peugeot 5008

Pozna kdo avto ali trgovca?
Kakšen drug predlog za nakup enega večjega (po volumnu prostora za ljudi in prtljago in ne motorja) bencinca, cca 7000 ojrov. Vožnja 90% mesta, pa kakšna relacija čez vikend. Naredim 10-11 jurjev km na leto.
alkoholika vprašaj njegov teren je to... sicer pa sem tam tudi jaz želel kupiti en avto, pa...
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Še eno vprašanje ki sodi v temo
Peugeot 5008

Pozna kdo avto ali trgovca?
Kakšen drug predlog za nakup enega večjega (po volumnu prostora za ljudi in prtljago in ne motorja) bencinca, cca 7000 ojrov. Vožnja 90% mesta, pa kakšna relacija čez vikend. Naredim 10-11 jurjev km na leto.
Jst sem pri njemu kupu avto (ne dolgo nazaj) ne rečem v garancijskem roku je bilo vse fer od njega, nekaj malenkosti je poštimu, je pa tipični dealer... vse zavija v celofan pa temu ni tako! (lagal glede opravljenega servisa itd..)
Beri, prodal mi je šrot od avta!
Tako da sem jaz končal z dealerji, od fizične osebe ali tujina oz. NOVO ;)
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Hvala, sem imel takšno mnenje tudi sam. Sem ga odpisal že po prespani noči in si potrdil moje mnenje.
Bo zgleda večji kredit in novo vozilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Barbarian

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Lahko da nič.
Iz zunaj je BP, znotraj so sledi uporabe na volanu (kr ornk, ampak to je pač problem Peugeota), prestavni ročici, armatura ima par prask ampak nič groznega.
Zmotilo me je oglas potrjena servisna, malo bolj pogledaš datume pa manjka zadnji servis in prodajalec pokaže kartonček kamor ponavadi servis v mašini napiše kaj je naredil. Kartonček seveda brez podatkov kdo je servis naredil. Vprašam za račun odgovor saj je bil narejen in kaže kartonček. Glede na to da so te VTI mašine znane po pitju olja ... Seveda je olje v mašini na max.
Mogoče pretiravam ampak dvom je nastal.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
sm že mislu da je bil avto na strehi pa da ma najmanj 300kkm

če te skrbi zadnji servis bi zglihu za 200 eur, naredu servis pri svojem mehaniku in bi ti vpisal v servisno knjigo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Kaj pomeni, da je v servisni knjigi označeno *posebni pogoji uporabe? V tem oglasu za p5008 ...