Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Notranjost je za kozlat. Hujši sta samo še temno modra in temno zelena notranjost v starih A6-kah ali kakšnih lanciah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Koliko pa je 4 notri vecja od 3?
Bom pa alterjevsko napisal. A ni 4 samo 3 z ritjo?

No, tkole ... Audi A4 karavan je na zunaj videt večji, kot je deansko velik znotraj. Če dam voznikov sedež nazaj, uni zadaj težko sedijo. Če dam v prtljažnik stvar, širšo od metra, je tud problem, v vsakem primeru pa moram vedno podret zadnje sedeže. Kolega ima Mondea, en drug pa je imel Vectro in oba imata več placa, kot A4 karavan...
Ne vem pa, kako je z Audijem zadnje generacije, ampak dvomim, da je kaj dost več placa notri...
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Mondeo je bolj velikosti A6, notri veliko prostora. Pri a3 imam sedez cisto nazaj, pa sem 175.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.517
59
48
Kranj
Lani se nas je pet peljalo s taxijem A4. Sem sedel zadaj in več kot nekaj kilometrov ne bi zdržal. Sem se spomnil na čase fička :)
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Ne vem, Peugeoti tega letnika nasplosno niso znani kot neki zanesljivi avtomobili in 407 ni nobena izjema.
 

klemenmegla

Zelenc'
10. jan 2013
12
0
1
Nevem kolk podatkov loh tko javno izdam ampak sem pac mal brsku po avto.net-u in sicer za ds5 kvazi citroen. Sm bil ze na tocki da sem sel do dveh različnih trgovcev na ogled, in katastrofa. Noben mi ni po telefonu tocno podal podatka iz kje je avto uvozen (sele ko sem zahteval vin stevilko in sem potem ponovno kontaktiru), s tem da hitri pregled vin stevilke (sicer placjivi) pri obeh pokaze zbite kilometre in tocne podatke iz katere drzave vozilo prihaja. Po posredovanju teh podatkov so sledili nesramni odzivi trgovcev. Zakljuek, odsvetujem nakup rabljenega vozila iz uvoza na slepo.
 

B81

22. jul 2007
34.431
8.919
113
Nevem kolk podatkov loh tko javno izdam ampak sem pac mal brsku po avto.net-u in sicer za ds5 kvazi citroen. Sm bil ze na tocki da sem sel do dveh različnih trgovcev na ogled, in katastrofa. Noben mi ni po telefonu tocno podal podatka iz kje je avto uvozen (sele ko sem zahteval vin stevilko in sem potem ponovno kontaktiru), s tem da hitri pregled vin stevilke (sicer placjivi) pri obeh pokaze zbite kilometre in tocne podatke iz katere drzave vozilo prihaja. Po posredovanju teh podatkov so sledili nesramni odzivi trgovcev. Zakljuek, odsvetujem nakup rabljenega vozila iz uvoza na slepo.
Povej v sifrah :p
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Drugič prosim naredi printscreen oglasa in printscreen pregleda VIN številke. Lahko komot objaviš.

SO pa taki in podobni razlog, zakaj sem raje stisnil zobe in šel po nov avto. Če naslednjič ne bo denarja za to, grem pa raje sam v Nemčijo.

Aja, povej vsaj iz katerih držav so bila vozila? Naš lokalni diler vem da vozi iz Italije in Belgije, "na šleper".