Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Zdravo,

Ali mi kdo lahko pove kaj več o tem...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=13294422&show=2


Sam sem vozil 1.6 110hp dsg tourana in moram rečt da me je pozitivno presenetil glede na tole motorizacijo. Prvo sem tudi sam mislil da je tole nepremičnina in po vožnji moram rečt da nikakor ni....seveda pa ni dirkalnik. Najbolje da se greš zapeljat, sicer pa kot si že dobil odgovor....uvoz iz tujine, če se da pač preveriš po vin na servisu, pa še to je dokaj težko zadnje cajte zaradi varstva podatkov ipd.
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.951
113
Prodajalec je clan bmw foruma in je zanesljiv, ce se prav spomnim (nick Poslanec). Avto pa obvezno cipat po nakupu.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Čipanje je smrt za ta menjalnik, prodajalec pa je tako neka srednja žalost, so ga že tudi na BMW forumu popljuvali. Kilometrov menda sicer res ne vrti, ima pa rahlo čudna merila za ohranjenost avta. V slednje sem se tudi na lastne oči prepričal.
 

B81

22. jul 2007
34.474
8.951
113
Kaj pa je narobe? dobra oprema in cena, napaka je le, da je station wagon :D
aja, pa mala navigacija je, ne velika, vsaj tako izgleda v primerjavi z drugimi.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Marsikaj v oglasu ne štima, recimo matrix LED, asistenca snopa luči, Audi virtual cockpit, velika navigacija...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Quattro je, kljuko ma in S-Line kosi so zaželjeni. Glede na to opremo je cena še vedno OK, čeprav notri ni nič s-line, se je treba kar navadit, ker je pri Audiju vse po kosih, Mpaket pri BMW je pa kar kompleten sicer je avto sestavljanka (ničkaj narobe s tem če je odlično narejeno).

Cena štima, da je kaj bolj legit glede opreme je dosti dražji v tujini. Sicer je pa grozno kakšno fotko haube naredijo pa tak fotosešn. Cilj bo več opreme samo bo pa kupec moral več dat kot pa 30k.

PS. Denis, to ni navadn stejšn wagn toj AVANT! :p
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Jaz slovenskim dilerjem ne zaupam, ker že oglas na avto.net preveč pove. So skrajno nepismeni in ne ne bom se jaz v Slo pregovarjal pola pola v nekih južnih jezikih, ko bom kupoval beemweeja. Kot drugo pojma nimajo kaj sploh prodajajo ali pa konkretno zavajajo. V Slo so vsi Audiji S-Line oz. bolje rečeno S-lime, ker nek sluzavec nalepi kitajski badge gor.

V naslov oglasa napišejo da ima avto start/stop for fuck's sake. Avti majo kar LED luči in bi-xenon žaromete skrati ipd. Pa to prodajalci, ki imajo 80% ene znamke naprodaj, se pravi so skorajda specializirani za neko znamko.

blah..kolk že spisal, skratka men se gnusijo, potem pa še Trojane scena.

To sem napisal v sosednji temi in paše tukaj notri.

PS. Ta črni kvatro gmbh stejšn wagon ima LED luči, niso pa Matrix LED luči. Samo to je minimalna napaka glede na vse cvetke.

Lol še ta oglas... AUDI MUSIC INFERNECE - Interface mogoče? AUDI VIRTUAL COCKPIT (nima sploh), USNJEN ŠORTNI VOLAN, F1 OBOLANSKE PRESTAVE ta je huda... verjetno se zdaj že Dačia najde s temi F1 "prestavami", pa še tiste verjetno obVolanske. PKROV PRTLJAŽNIKA... in pri takih folk avte za 30k kupuje?
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.474
8.951
113
Quattro je, kljuko ma in S-Line kosi so zaželjeni. Glede na to opremo je cena še vedno OK, čeprav notri ni nič s-line, se je treba kar navadit, ker je pri Audiju vse po kosih, Mpaket pri BMW je pa kar kompleten sicer je avto sestavljanka (ničkaj narobe s tem če je odlično narejeno).

Cena štima, da je kaj bolj legit glede opreme je dosti dražji v tujini. Sicer je pa grozno kakšno fotko haube naredijo pa tak fotosešn. Cilj bo več opreme samo bo pa kupec moral več dat kot pa 30k.

PS. Denis, to ni navadn stejšn wagn toj AVANT! :p
Potejto potato :)
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Če gledaš dotični avto se z VIN št. zapelji na servis, pa naj ti zgodovino preverijo... Če je avto res tak, kot piše ga je lastnik najbrž tudi na uradnem servisiral. oz. boš mel saj za čas, ko je bil v garanciji vpogled, koliko kilometrov letno se je delalo, pa lahko primerjaš ali štima ali ne... LP
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Ali kdo pozna tega prodajalca iz Kranja?

Ja top oprema pa v oči pade plastični volan, sedežne prevleke iz Lidla, talni tepihi pa iz euro spina. Samo glavno, da je bullbar na avtu pa je top oprema.
Osebno bi se izognil temu prodajalcu, ker imam zelo slab občutek ko pogledam kak oglas je oddal. Top lux oprema je napisal vsaj 4 x. Pa cena je malenkost manjša od novega gelede na to da je avto star 5-6 let bi morala biti cena novega tam enih 50.000 eur, da bi se sedaj prodal za 17.000 eur.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Lep avto. Pa tudi cena ni pretirana. Nov s tako opremo je bil okrog 25.000 eur. Pri motorju edino preveri, da ni slučajno tisti z verigo.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
A ni bila to neka akcija za 40 let? Ker novega Comfortline-a (sicer 1.0) se dobi za cca. 17k. Sej to me zanima, motorček..bo kakšen VAG poznavalec povedal. :) cizy mogoce?
 
Nazadnje urejeno: