Makedonska restavracija

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Drug teden sem povabljen na večerjo v eno Makedonsko restavracijo kaj priporočate kaj naj tam jem? Gugle ne najde kaj uporabnega!
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.263
270
83
38
Ljubljana
očitno
smile-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
V Kranju je tud ena, Gostilna pri Tetki na železniški, prej so bili pa v bivšem Daretu pri mostu.

smo enkrat jedli tam še v Daretu, je bilo zelo dobro in zanimivo
zmaga.gif
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Jaz sem večkrat jedla v tej omenjeni Makedonski, pa ni tako hudo slaba...no, meni je bila tako za spremebo prav OK.

Selsko meso je recimo meni zakon (koščki mesa v gobovi omaki, posuto s sirom in pečeno), pa kaka njihova kumarična solata v neki kisli smetani ...
Lahko pa ješ tudi "klasiko": kake pleskavice izd.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
evo bil včeraj tam na večerji in lahko rečem da sem bil zelo zadovoljen! Neki ražnjiči, diplomatski čevapi neko puranje s sirom ... skratka zadovoljen in bom šel tudi ko ne bom povabljen!
cheer.gif
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Glej jst mam korenine in družinske prijatelje dol iz makedonije in ko gremo k njim jest ti lahko povem da ližeš prste kako pripravijo hrano naprimer Selsko meso, ko ga je prej omenjala ni primerjave. Aja pa men se vidi da dobro jem verjem mi no to ni M od makedonske kuhinje. Bo pa enkrat ko bo dobu prave kuharje šefa poznam je bivši gradbinc Ðorđe.