MacBook Pro

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Za Aira prenašat vzami kakšen neoprenski etui. Za kable pa ebay, ziher ma kitajc kaj na voljo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Kje pa se kaj "kupuje" software za maca? Recimo photoshop in lightroom. Kaj drugega praktično ne rabim.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Za Aira prenašat vzami kakšen neoprenski etui. Za kable pa ebay, ziher ma kitajc kaj na voljo.

Mislim, da bom to nabavil DX
grin1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Kako to misliš?
smile-1.gif


Zdaj sem praktično samo na Airu še. Parallelse sem si sicer inštaliral ampak se mi še ni dalo winsov gor spravit. Bom jih pa verjetno vseeno, ker imam kup Win programov v portable obliki in se mi ne da študirat kako skrekane verzije na OSX spravit.

Drgač pa zadeva šiba. Najboljš mi je blo zadnjič "presenečenje", ko sem si ga nesel na šiht. In sem pač računal, da bom imel internet prek personal hotspota na iPhonu. In ga priklopim s kablom na Aira in zadeva takoj sama poveže na internet, iz prve, brez posredovanja.
grin1.gif


Drgač pa sem zbidal prek ebaya eno silikonsko zaščito za tipkovnico za EU keyboard layout, ker imajo kitajci samo za US/UK. Stala je 3.5€ s poštnino in je danes prišla, pa sem nezadovoljen, ker ne paše lepo, monitorja se ne da zapret, edino tipkat se da pa vseeno kolkr tolk. Tako da bom verjetno na šihtu mel pokrito, če se kaj polije, da bi mel pa konstatno gor pa ni.

Čakam še na etui, ker ga zdaj nosim v torbi za 17" laptop
hysterical-1.gif


Me pa zanima, če kdo ve, če magic trackpad, ki ga dokupiš od japke tako funkcionalnost da tudi na drugih operacijskih sistemih ali samo na OSX? Recimo menjavanje med celozaslonskimi programi itd.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
čisto tak kot sem napisal, če se v novem okolju že počutiš domače
grin1.gif


aja ... sem poslal mail na mojracunalnik.com kjer je oglaševal aira 13 za 980 €, no danes ga več nima na strani, na mail pa sploh odgovoril ni ... pfuj strela jasna šalabajzer
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:

Me pa zanima, če kdo ve, če magic trackpad, ki ga dokupiš od japke tako funkcionalnost da tudi na drugih operacijskih sistemih ali samo na OSX? Recimo menjavanje med celozaslonskimi programi itd.

Ne. Še desni klik in scrollanje z dvema prstoma se mi zdi, da na windowsih dela slabše kot v osx.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:

Me pa zanima, če kdo ve, če magic trackpad, ki ga dokupiš od japke tako funkcionalnost da tudi na drugih operacijskih sistemih ali samo na OSX? Recimo menjavanje med celozaslonskimi programi itd.

Ne. Še desni klik in scrollanje z dvema prstoma se mi zdi, da na windowsih dela slabše kot v osx.


Desni klik - ni neke hude razlike, scrollanje z dvemi prsti je pa obupno na winsih ...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Mam pa zdaj eno težavo. Včeraj od punce WD Passport priklopim gor in je edina varjanta READ ONLY. In zdaj me zanima, če je to od WDjev kaka posebnost ali je pri vseh prenosnih diskih tako, da niso lih kompatibilni med obema operacijskima sistemoma? Ker s ključkom mi je delalo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
usb ključke pa bo vrjetno najboljš na exFAT formatirat, da bodo brez težav delal na vseh mašinah.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Za Aira prenašat vzami kakšen neoprenski etui. Za kable pa ebay, ziher ma kitajc kaj na voljo.

Mislim, da bom to nabavil DX
grin1.gif

sem dobil v torek ta etui domov
aplauz.gif
svetovn design, lahko bi bil malo bolj ozek fit, sicer ne drsi not, ampak na vsaki strani bi lahk blo pol centi bližje šivano, pa znamka bi lahko bila malo bolj svetla v resnici (splajhana), in vsi trije štemplji bi lahk bli mal manjši.