Ljubljana - brezvezno mesto?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Se bojim, da je ostal "stranded" na onem svojem vikendu na HR otoku ... pa mu trokira data transfer in zbira sončne žarke zaradi vitamina D :cheer: ...

Poglej priponko 31720

Nujno potrebujemo zalogo BiloBil-a iz Krke ...

YTs-Winston S Churchill-We Shall Fight on the Beaches

------------------------------------
" ... Err. - System Overload - ReBoot Matrix - 3-2-1 ..." :jezen:
Kaj ti si danes dobil svoje rentgenske slike in si vesel, da tam not nič ne raste? Po vseh temah si to sliko nalepil. :bonk:
 
  • Haha
Reactions: navlixx

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...Po vseh temah si to sliko nalepil....
IMHO, sem smartval za potrebno :zardelalter: ... Samoiniciativa, je rekel Jansha :evil: ... V teh.odd.Agrarie KP šel pogledat včeraj okoli 13h za maske ... našel 3 pakete po 50kom ... verjetno bodo šle za vinogradnike in sadjarje ali one, ki špricajo ulice v IZ in KP občini, ker tle razumemo ITA in njih ukrepe v "smrtnem trikotniku" ITA industrije in zdravstva pod Extrem pogoji ... anyway ...

A že kdo potiskuje letne majice (T-shirts) v stilu spredaj ... " Pijem CORONA extra i u životu i ..." ter na hrbtu ... " ... ja sam POZITIVAC ! " .... da mi na blagajnah trgovin/lekarn ne dihajo za ovratnik :evil: ... je tu dosti ljudi in potomcev iz bivših bratskih republjik ... še 10 dni nazaj, se je ena moja starejša znanka drla v trgovini za mano, da kaj strašim naokoli z masko (sem multipraktik ogroženec) ... ji moram poslat en SMS .... "revenge is sweet" :zmaga: ...

Bavarska (D) je v "LockDown"-u :nigladek: ... Californija (US) tudi ...
------------------------------------
" ... "Houston, We Have A Problem" ! ..." :jezen:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in Runo

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
IMHO, sem smartval za potrebno :zardelalter: ... Samoiniciativa, je rekel Jansha :evil: ... V teh.odd.Agrarie KP šel pogledat včeraj okoli 13h za maske ... našel 3 pakete po 50kom ... verjetno bodo šle za vinogradnike in sadjarje ali one, ki špricajo ulice v IZ in KP občini, ker tle razumemo ITA in njih ukrepe v "smrtnem trikotniku" ITA industrije in zdravstva pod Extrem pogoji ... anyway ...

A že kdo potiskuje letne majice (T-shirts) v stilu spredaj ... " Pijem CORONA extra i u životu i ..." ter na hrbtu ... " ... ja sam POZITIVAC ! " .... da mi na blagajnah trgovin/lekarn ne dihajo za ovratnik :evil: ... je tu dosti ljudi in potomcev iz bivših bratskih republjik ... še 10 dni nazaj, se je ena moja starejša znanka drla v trgovini za mano, da kaj strašim naokoli z masko (sem multipraktik ogroženec) ... ji moram poslat en SMS .... "revenge is sweet" :zmaga: ...

Bavarska (D) je v "LockDown"-u :nigladek: ... Californija (US) tudi ...
------------------------------------
" ... "Houston, We Have A Problem" ! ..." :jezen:

Vsak dan si bolj zgoden. Toleranca raste, zato bo potrebno preiti na nekaj močnejšega.

(psssst ... imam žganje, ki zagori :evil: )
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: msenjur in Kamele0N

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Kje si johannes ? Sedaj lahko uživaš v čudoviti in prazni Ljubljani, brez smeti-turistov.
Zapiši nam svoje občutke v tem uživanju. Morda še kakšno fotko stisni, ko ni nič pokozlano in polulano od teh svinjskih turistov.

Ali si morda zaprt za vrati v svojem luksuznem stanovanju v centru Ljubljane po ceni 4.000 EUR na kvadrat? Če bo šlo tako naprej, boš kmalu vredno le še 2.000 ali še manj.

Usoda je cipa, a ne? Znaš kmalu hlepeti po teh smetarskih turistih, da bi ti dvignili vrednost stanovanja nazaj na tvojo ceno.

Čestitam za zavist. In za sovraštvo. Kako fajn je, ko tvoj sosed izgubi kaj finančnega, kajne? Sicer pa bom izgubil manj kot večina. Ker sem v pokoju...
Pa tudi lepih 73 let sem dočakal. Vi pa veliko vprašanje, če jih boste? Najmanj polovica jih ne boste...

Vračam vam z enako mero: Vi pa boste nekateri izgubili delo. In službe. In nekateri (žal) tudi bližnje...Ampak ni bistveno. Najbolj pomembno je da Johannes izgubi pol premoženja, kajne?

Primitivci slovenski!


Vprasanja_o_sebi.jpg
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Čestitam za zavist. In za sovraštvo. Kako fajn je, ko tvoj sosed izgubi kaj finančnega, kajne? Sicer pa bom izgubil manj kot večina. Ker sem v pokoju...
Pa tudi lepih 73 let sem dočakal. Vi pa veliko vprašanje, če jih boste? Najmanj polovica jih ne boste...

Vračam vam z enako mero: Vi pa boste nekateri izgubili delo. In službe. In nekateri (žal) tudi bližnje...Ampak ni bistveno. Najbolj pomembno je da Johannes izgubi pol premoženja, kajne?

Primitivci slovenski!


Poglej priponko 31744
Opa, a sedaj pa to sovraštvo?
Nisi mi odgovoril na nobeno vprašanje: a uživaš v prazni brezsmetni Ljubljani? Ali bi raje imel polno turistov-smeti naokrog?
Pa ker se že napravljaš. Če bo vse riknilo, bo tudi pemzija dobila udarec, ampak to do tvoje pameti še ni prišlo. Poglej si Grčijo slabo desetletje nazaj, ko so upokojenci po smeteh stikali. Pa ne tako kot ti, da to preprodajo, temveč za hrano.
Ravno tako kot tvoje želje po prazni Ljubljani, da se ne more samo pozitivne zadeve vzet, pride vse skupaj lepo zapakirano s sranjem.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Čestitam za zavist. In za sovraštvo. Kako fajn je, ko tvoj sosed izgubi kaj finančnega, kajne? Sicer pa bom izgubil manj kot večina. Ker sem v pokoju...
Pa tudi lepih 73 let sem dočakal. Vi pa veliko vprašanje, če jih boste? Najmanj polovica jih ne boste...

Vračam vam z enako mero: Vi pa boste nekateri izgubili delo. In službe. In nekateri (žal) tudi bližnje...Ampak ni bistveno. Najbolj pomembno je da Johannes izgubi pol premoženja, kajne?

Primitivci slovenski!


Poglej priponko 31744

dej tecka, raje povej ce si se na hrvaskem? kako je na otokih?
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Kaksno sovrastvo, si prebral kaj ti je napisal? In ja, upam da uzivas, zdaj imas mir.

Lp

Čestitam za zavist. In za sovraštvo. Kako fajn je, ko tvoj sosed izgubi kaj finančnega, kajne? Sicer pa bom izgubil manj kot večina. Ker sem v pokoju...
Pa tudi lepih 73 let sem dočakal. Vi pa veliko vprašanje, če jih boste? Najmanj polovica jih ne boste...

Vračam vam z enako mero: Vi pa boste nekateri izgubili delo. In službe. In nekateri (žal) tudi bližnje...Ampak ni bistveno. Najbolj pomembno je da Johannes izgubi pol premoženja, kajne?

Primitivci slovenski!


Poglej priponko 31744
 
  • Haha
Reactions: navlixx

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... neobdavčen pa ni dovolj dober zate...
ne pijem nič že dolgo ... ne smem ... radler max 1/dan ... pa če pomislim, da sem pred desetletji bil na "štajerskem treningu" :evil: ...:valjamse: ... zdej že deci vina zadene ... racionalizacija :nazdravje: :cheer: ...
------------------------------------
" ... "Please, NO More Political PROPAGANDA" ! ..." :jezen:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Zadane, ja, cugaš ga pa še vedno. :evil: Glej, mene ne moti, mi je pa smešno. :) Ti kar vztrajaj, ni se ga pa potrebno preveč zapit. :)
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.913
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Čestitam za zavist. In za sovraštvo. Kako fajn je, ko tvoj sosed izgubi kaj finančnega, kajne? Sicer pa bom izgubil manj kot večina. Ker sem v pokoju...
Pa tudi lepih 73 let sem dočakal. Vi pa veliko vprašanje, če jih boste? Najmanj polovica jih ne boste...

Vračam vam z enako mero: Vi pa boste nekateri izgubili delo. In službe. In nekateri (žal) tudi bližnje...Ampak ni bistveno. Najbolj pomembno je da Johannes izgubi pol premoženja, kajne?

Primitivci slovenski!

Hahahaha! Tapravi se oglaša. Glej, še nedavno si izjavil, da si zadovoljen, ker korona virus "preganja" turiste. S tem je že takrat bilo povsem jasno, da vsem zaposlenim, ki so kakorkoli povezani s turizmom želiš izpad dohodka in celo izgubo službe. Bravo! No tvoja želja je šla še dlje in ogromno ljudi je ostalo doma in v prihodnosti jih bo še veliko izgubilo službe ali pa bodo še dolgo v finančnih težavah in ne samo tisti, ki so povezani s turizmom. Ti si res človeški čudež in verjetno so ti vsi hvaležni za takšne želje in upam, da si res ponosen nase. Ulice v Ljubljani so prazne, lokali zaprti....uživaj! :)
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
... da vsem zaposlenim, ki so kakorkoli povezani s turizmom želiš izpad dohodka in celo izgubo službe. Bravo! ...
Ne vem no, kje so ti bili, ko so mi prodajal čorbo za 10€, pa spanje za 70€. Pa parkirnino, pa solato po 5€ porcija. Pa instant žgance po 7€.
Velje za VSE turistične destinacije.
Tako kot sem takrat izbiral, bom tudi sedaj. Bi pač morali tudi VI/turistični delavci kupovati pri meni/nas!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Bog ne pride s palico kaznovat!
Za vsakega svoja palica raste.
Po toči zvoniti je prepozno.
Saj ste sami odklanjali domačega gosta, da bi več bilo za azijskega.
Kar ste sejali, to boste želi.
Jaz bi že šel k vam, pa imate VSE zaprto!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Dej vklopi pamet in mi povej, kaj bi sedaj imeli od domačih gostov? Veš teh ki se morajo držati "ostani doma"