Ljubljana - brezvezno mesto?

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Je še gor? Če bo 2 dni obstala bo že kritično nestrpno do priseljencev.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.392
5.373
113
Desničarji bodo zagotovo našli nekaj novega, da se bodo lahko še naprej pritoževali in napadali najboljšega župana.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Zdaj si zamisli oglas na avtobusu za prepoved halal klanja.
Bi avtobus razstrelili v petih minutah.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Zdaj si zamisli oglas na avtobusu za prepoved halal klanja.
Bi avtobus razstrelili v petih minutah.

Obredno klanje se v Sloveniji izvaja že tam od srede osemdesetih, ko so dobili certifikat v Perutnini Ptuj zaradi izvoza v Iran in mislim da tudi v Košakih. Dandanes imajo halal certifikat tudi v Drogi, Etolu in še marsikje, tako da verjemi, da tudi ti prav veselo konzumiraš halal proizvode.
Tole sem ti skopirala iz Nove24, da ne boš rekel, da zavajam:

Med podjetji s halal certifikatom so: Žito, d. o. o., MP ALPE, d. o. o., Perutnina Ptuj, d. d., Pivka perutninarstvo, d. d., Celjske mesnine, d. d., Hiša začimb, Podravka, d. d., Pekarna Pečjak, Mesnine dežele Kranjske, Panvita Agromerkur, Kras, Revita, uvoznik za Slovenijo – Novus Spiritus, Krašcommerce, Pomurske mlekarne, prehrambna industrija Vindija in Costella. Islamska skupnost v Republiki Sloveniji in Slovenska muslimanska skupnost, torej obe islamski verski organizaciji pri nas, sta certifikat halal, ki potrjuje ustreznost mesa in mesnih izdelkov, namenjenih za uživanje, podelili naslednjim klavnicam v Sloveniji: Agromerkurju, Celjskim mesninam, Krasu, Pivki Perutninarstvu in Perutnini Ptuj.

http://nova24tv.si/slovenija/razkri...nicami-in-celo-s-hoteli-s-halal-certifikatom/
(za Kameleona: moj prispevek je prav toliko mimosunek, kot je ta od 123, na katerega odgovarjam. Da mi ne boš spet grozil z Banovci)