Ljubljana - brezvezno mesto?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.620
14.316
113
Nikakor ne, samo zdravo pamet in logiko uporabljam za razliko od tebe in potem ti postane dokaj jasno kako poteka poslovanje pri družini Janković.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Najbrž pri preprodaji zemljišč ni kake posebne nevarnosti, da bi kdo krepal, kot je pri uporabi tehnično pomanjkljivega vozila. Matey pa seveda ploska, ker bo naslednjič lahko prodal dražjo polico. :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.620
14.316
113
Najbrž pri preprodaji zemljišč ni kake posebne nevarnosti, da bi kdo krepal, kot je pri uporabi tehnično pomanjkljivega vozila

Kakšno sprenevedanje zokijeve ovčice, pa to ne moreš verjet :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
To je dejstvo (preprodaji zemljišč ni kake posebne nevarnosti, ).
Bi pa, glede na meni znan dejstva JJ oprostil. Je namreč opravilno nesposoben, tako da ni lagal. On res ni vedel.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.620
14.316
113
Pri ilegalni preprodaji zemljišč pride do veliko večje premoženjske protipravne koristi kot pa jo je pridobil model na tehničnih, ki je od strank sprejemal po par deset € ter se nato vsedel, Janković pa lepo pogojno. Že samo iz tega premoženjskega vidika je Janković naredil večje kriminalno dejanske in bi posledično moral imeti vsaj enake, če ne večje posledice kot pa tip iz tehničnih, ki verjetno ni čez spuščal dejansko tehnično nevarnih vozil. Če se ne motim so takrat na polno poudarjali kazen zaradi sprejemanja podkupnine in ne kazen zaradi povečanega rizika na cestah, da se pa "za primer naredit"- podkupovanje je no-go - vzame majhno ribo in jo cepi na polno je pa tudi kristalno jasno.

To obešanje na dejansko nevarnost je navadno sprenevedanje z namenom zmanjševanja krivde Jankovića in nič drugega.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ti se sprenevedaš, ko pišeš, da verjetno ni spuščal tehnično nevarnih vozil. Kako hudiča naj bi to vedel, če je vzel denar, ne da bi avto povohal. In primerjave JJ in skorumpiranca si nisem izmislil jaz, ampak si ti ploskal tistemu, ki si jo je.:evil:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sem gledal soočenje na SLO1. Vseh devet kandidatov. Eni so taki krjavlji, da je Jankovič ob njihovih nebulozah pokal od smeha. Tip star 78 let, ki še ni preživel samoupravljanja, drugi 72 let, ki je bluzil o direktni demokraciji, nekateri sanjali o nadzemski železnici, sem se prav čudil, da ni nihče omenil metroja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
najbolj pa je pokal od smeha, ko je razlagal, da se metrska cev, polna fekalij, ki poteka skozi I. vodovarstveno območje, smatra kot manj zahteven objekt, za katarega ni potrebno okoljevarstveno soglasje, posledično ni bila izdelana študija o vplivih na okolje
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113
Jankovićevi štirje pomembni projekti v novem mandatu

V novem mandatu si sicer dolgoletni župan prestolnice želi dočakati predvsem dokončanje štirih projektov. "Najprej so to protipoplavni ukrepi, ki jih izvaja država. Mi smo končali zadrževalnik, ki pred poplavami ščiti Rožno dolino," je izpostavil in dodal, da je otvoritev tega v torek. "Tudi sredstva za urejanje Malega grabna so na računu, EU je odobrila 36 milijonov evrov," je še povedal Janković in ocenil, da je treba dela po fazah nujno začeti izvajati spomladi. Tako bo projekt končan v dveh letih in bo pred poplavami varen tudi južni del Ljubljane.

"Drugi projekt, ki mi je pri srcu in sem prepričan, da bo dobil svoje mesto v tem mandatu, je prenova centralne tržnice z garažno hišo," je dejal Janković. Dodal je, da so pripravljene vse analize, ki so jih naročili na zavodu za varstvo kulturne dediščine in teh se bodo držali. Tretji projekt je Plečnikov stadion, ob čemer je Janković pozval k prenehanju s pritožbami. "To traja že 10 let," je opozoril.

"Četrti projekt so moje Stožice," je poudaril Janković, pri čemer je izrazil prepričanje, da bo zasebni del dokončal Izet Rastoder, ki je objekt kupil od slabe banke. "Sem pa izjemno ponosen na javni del, ki v tem mesecu gosti številne prireditve, občinstvo pa doseže po 12.000 gledalcev," je dodal.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Kako "moje"? Pa saj imamo zagotovila tukaj od številnih forumašev, da Jankovič nima nič s Stožicami ...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj pa lahko naredi? Hiša je verjetno privatna, s kakimi stotimi solastniki. Ni Ljubljana Dunaj, kjer mesto bajto uredi na svoje stroške, račun pa pošlje prvemu lastniku, ki ga odkrijejo. Pri nas je to seveda protiustavno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113
Ljubljanski grad Slovenska zastava.jpg
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Praznik je.
Dobesedno, ne zato ker je zastava gor, ampak zastava je gor, ker je praznik. Kot za vsak drug državni praznik, skladno z zakonom o državnih simbolih.