Ljubezen & usoda

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Čisto možno, čudna so pota usode...Sedaj pa lepo počasi naprej in bosta videla ko se bo izteklo. Pa srečno.
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
tud jaz bi hotla verjet, da je to usoda!
cheer.gif


glede bivse- ne zacenjaj nic! ce te je prizadela, je tudi pijaca slaba ideja. verjamem da gre za privlacno misel, da bi se lahko dobila na kaki pijacki, sploh ker je tako domace, pa nekoc si jo imel rad.... samo v resnici to ne vodi nikamor in skoda je da si zaradi kake neumnosti (ko ti je vse tako domace, pa ona mogoce bi, ker ze dolgo ni..itd) zaj. tole novo moznost.

men se tud zdi, da imajo bivsi nekaksne radarje! jaz prebolevam ze skoraj dve leti, pa sem vsakic, ko sem koga spoznala al se pa koncno sprijaznila..., dobila kak klic kako me pogresa, pa da sem se vedno njegova sanjska... cez kak teden pa me je ze dal na ignor... do naslednjic.... Ja se prehitro lahko pades v te ex-igrice, sploh ce je na drugi strani totalni egoist, ki ne ve kaj je zvestoba, ljubezen in spostovanje.... ampak to je ze spet druga tema.
uf-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Kaj pa, če je vajina usoda, da ne moreta biti skupaj? Recimo - če smo že pri usodi. Jaz se na tvojem mestu ne bi še enkrat zapletala z njo. Kakor si pisal, sta šla že večkrat skupaj in potem narazen, zakaj bi bilo zdaj kaj drugače? Sej ne rečem - vse je možno, ampak tolikokrat pogreto juho jest...ne vem, če je vredno.
crazy1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Eh usoda... Če je usoda, potem se ti sploh ni treba trudit, bo prišlo vse samo od sebe.


Zaenkrat lahko rečeš v pravem trenutku na pravem kraju...



upam, pa da ti ne bo treba čez teden, mesec, leto (če te bo razočarala in zajeb***), povedat....ob napačnem trenutku na napačnem kraju...


Navali, pa ne gruntaj preveč.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
bivšo fu** off za vedno, na to pa navali, ker se očitno res dobro razumeta in nekaj verjetno res bo na tem da je to usoda
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:


je možno, da naju ljubezen špara, pa da se bova zdaj našla, ko sva oba zresnjena, s službami, ožigosana in izkušena v ljubezni, in ko veva kaj hočeva?

seveda.
tako je z vsemi pari, ki se dobijo skupaj s podobno preteklostjo... pa če se poznajo od prej ali ne...
srečno!
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Dizzy, sploh ne vem kaj tok kompliciraš
confused-1.gif
....ravno toliko šans imaš kot pri kateri, s katero nisi imel skupne pretklosti,...če ti je všeč, poizkusi, pa boš videl,..mogoče je to TO, drugače pa spek kak mesec strtega srčka in iskanje nove,...j**** ga, tko je
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Najbolj enostavno je, da preusmeriš ta klic.

Lahko pa greš do telefonskega operaterja, ki ga ta oseba uporablja in jih probaš z lažmi ali resnico pregovoriti, da naj blokirajo to osebo.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Rabiš vsaj spisek vsaj 5-ih klicev in čas "nadlegovanja",...to so meni rekli, samo potem vseeno niso nič naredili, tako da sem raje menjala telefonsko
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Vem.

Imel podoben primer, ki se je uspešno končal.

Ampak če je oseba "slepa" in tudi psihično motena potem lahko to hitro izkoristiš.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Ampak če je oseba "slepa" in tudi psihično motena potem lahko to hitro izkoristiš.

Kako ti je pa ratalo to dokazat?

Pri meni se je samo "preselil" na mobi kartico, ko je dobil od Mobitela opozorilo, potem pa nisem imela več kaj,....ne morem dat vse neznane cifre blokirat
confused-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Ampak če je oseba "slepa" in tudi psihično motena potem lahko to hitro izkoristiš.

Kako ti je pa ratalo to dokazat?

Pri meni se je samo "preselil" na mobi kartico, ko je dobil od Mobitela opozorilo, potem pa nisem imela več kaj,....ne morem dat vse neznane cifre blokirat
confused-1.gif

ah ne, v takem primeru morš pol pa menjat številko...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Zakaj pa ne morejo blikirat uporabnika mobi kartice?
confused-1.gif

simpl: ker gre v štacuno po novo....in potem še enkrat po novo, pa še enkrat, pa še enkrat...
vidiš kam to pelje?