Ljubezen & usoda

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
tako... bivšo smo preboleli. čeprav sem zdaj z ženskami zelo previden, mogoče celo preveč, ker se res redkim čisto odprem... pa še tiste se potem izkažejo za čudne...
13.gif




ampak to zdaj ni poanta tega posta. res ne. poanta je v tej tezi: ljubezen in usoda. zakaj?
smile-1.gif




torej: pred sedmimi leti sem se odselil iz Ljubljane. prej sem se ukvarjal z mnogimi stvarmi, med katerimi sem pridobil kar nekaj prijateljev, in seveda tudi prijateljic. najbolj pestro je bilo recimo v 2. in 3. letniku srednje šole.



lepo vsak dan trening zvečer, med vikendi smo imeli skupaj tekme, tako da smo bili precej klapa. še posebej sva se ujela s to gospodično. sprva se nisva mogla prenašat... sploh. sva bila kot pes in mačka... dokler trener enkrat ni poP... in rekel - zdej pa - al se zgarbajta al pa se ljubita.
grin1.gif




midva sva se odločila za tisto drugo možnost... nekako... vsak dan sva si bila bližje, bila full dobra prijatelja, ampak - da je stvar zanimivejša in še celo bolj zakomplicirana - zaljubljena en v drugega. prvo sezono sicer tega nisva pokazala en drugemu, oz. raje recimo, da sva bila en za drugega slepa - to so nama povedal šele drugi. no, ampak - vsakič, ko sva bila na temu, da se naredi še kaj naprej - damn, je prišlo vmes nekaj, kar naju je spet ločilo. always.
uf-1.gif




lani sem, bebec
grin1.gif




sestri sem šel iskat učbenik, v knjigarno na koncu Miklošičeve. bam. pri izstopu se zaletim v njo. kot da se nebi videla le par dni, ne pa 7 let!! klik takoj. objem, solze sreče, veselje...
grin1.gif
od prejšnjega četrtka se dnevno videvava, hodiva na kavice, sprehode, slišiva se parkrat na dan. ona se je nedavno razšla s fantom, jaz kakor veste, sem se tudi skoraj dobro pobral po razhodu...



in včeraj se pogovarjava - kaj če naju je ljubezenska usoda prišparala? kaj če naju je prišparala za čas, ko odrasteva. da nisva začela takrat, mlada in neumna - glede na to, da se po večini prva veza začne nekje pri 16., 17. letih in se konča pri 20. letih starosti, menim, da bi bila zdaj že narazen, če bi ostal v Ljubljani.



je možno, da naju ljubezen špara, pa da se bova zdaj našla, ko sva oba zresnjena, s službami, ožigosana in izkušena v ljubezni, in ko veva kaj hočeva?
 
Nazadnje urejeno:

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Spam ON:
evil.gif

Spam off.


ON: Hja poglej... Imel skorajda ENAK primer...
rolleyes-1.gif
. Skorajda ista debata, kaj, če je bla to usoda...


No, sedaj sva skupaj že dobro leto, imava se rada, in res nama nič ne manka (no, razen lastnega stanovanja
redface-1.gif
).
Se vedno zaljubljena, se vedno vse OK
wink-1.gif


Tko da, probaj... Ostani v stiku, malo bolje jo spoznaj... Vrjemi, tudi meni bi bilo žal, če se takrat nebi dobil z njo....
Moski smo lovci. Vsi (no, skoraj) dobimo se eno priložnost... Izkoristi jo, ker ti je lahko potem žal....
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ne, ne, ni Ota.
grin1.gif




back ontopic:



zanimivo je to, da nisva v debati to pogruntala, ampak tekom dneva... vsak v svoji glavi. problem je samo v tem, da je punca od te zveze res dobro zdelana. boga je... samo getoverboy.press si pa tudi ne želim biti.



pa nje nebi izkoristil - njo bi imel. :flower: pa čeprav imam močne težave z zaupanjem (bivša.press)



no, vseeno pa imam lahko tvojo izkušnjo za dober obet.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Hja, bom vidu, če me bova jutri z mojo kej mimo prsla. Te bom za rokav pocuku (ko ugotovim, kdo si
evil.gif
).

getoverboy...Vem, kako je...

Sej sem rekel...Dobil si še eno priložnost...Kaj se bo izcimrilo iz nje (če se sploh kej bo
rolleyes-1.gif
), boš pa sam videl... Če ne drugega, imaš še vedno eno kolegico več...

Life is a biatch, I know
grims-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
mislim, da me ne bo težko najti - edini v majčki radia Antena in s fotoaparatom okoli vratu...
wink-1.gif


back ontopic:
po eni strani mi je pa težko sploh zaiti v te vode... da je slučajno ne preženem stran od sebe...

drugače pa - vprašanje za ženske - maste ve kakšen radar, ko se vaš bivši začne zanimat oz. mu gre nekako na bolje z ženskami? včeraj sva šla na premiero - in sem dobil sms od bivše, če greva kdaj na drink. prej pa o njej ne duha ne sluha 2 meseca... oz. natančneje - od takrat, ko sem šel z eno drugo na dejt.
evil.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
spet bo jok... pa sploh nisem bral vsega sranja.
 
Nazadnje uredil moderator:

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Meni je pa počasi dovolj tega, kako se vsi ki smo bili prizadeti nekoč nekdaj v neki predhodnji zvezi, sedaj zapirajo(mo) vase. Mislim, nekaj previdnosti nas izkušnje gotovo naučijo, tudi zrelost pride s kilometrino...

Ali se zaradi teh dogodkov iz preteklosti ne upamo potem več ljubiti, več odpreti drug drugemu? In ali ni vredno za tiste čudovite trenutke, ki vzplantijo ob zaljubljenosti (pa čeprav se lahko kmalu poderejo), se prepustiti ter tvegati? Koliko lepega se je ža zamudilo na tak način...



Ne hoditi po svetu z zategnjeno čustveno ročno bremzo
wink-1.gif




Torej, moj skromni nasvet: GO FOR IT!!! Bodi vesel, da si jo ponovno srečal, mogoče pa to res kaj večjega pomeni.
 
Nazadnje uredil moderator:

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Ja ne vem, jest bi zavrnil "bivšo", sploh če bi mel kakšne upe oz. količkaj resne načrte s to, ki si jo nazadnje po dolgem času srečal. Ampak, zavrnil na eleganten način, tako da jo imaš še vedno na "lagerju", če ti slučajno ne bo šlo vse po planih
evil.gif
.

Najprej dobro potipaj (to, drugo, ki si jo po 7 letih srečal), če je res to to, kar ti misliš (da ne boš spet praznih rok in suvog ku*ca ostal). Kakor te razumem, jo dobro poznaš, resda se človek v 7 lahko spremeni, ampak mislim, da nekaj vseeno ostane. Pa da ni to samo nek fleš v njeni glavi (če je mela dolgo zvezo, se morda hoče samo malo "zgonit"). Če je res kaj na tem, potem go for it pust uno kravo na mer (če te 2 mesca ni povohala, zdj si pa kar naekrat spet dober, mislim, wtf).

No, če pa se slučajno izkaže da ni, bi jaz vseeno malo izkoristil priliko oziroma priliki. V tem primeru bi jaz pritisnil obe :evil.
 
Nazadnje urejeno:

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
...

Hja poglej... Imel skorajda ENAK primer...
rolleyes-1.gif
?) let...

...

Mja, jaz bi lahko pokomentiral te 7-letne cikle, ampak bi potem tema "zašla", po vsej verjetnosti v kakšne preveč obskurne vode (kljub usodi v naslovu) ... Morda nekoč.
smile-1.gif


S komentarji na nove pustolovščine Dizzy-ja bom pa še nekaj časa počakal.
wink-1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Tema zašla....Trenutno sem dal na spam samo tisto, ker je bilo dejansko kr neki.... Če imaš kej pametnega za napisati, ti kr...Še nikoli nisem brisal tistega, kar je imelo neko dejstvo, namen, razmišljajočo vsebino....
wink-1.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
smile-1.gif


Glede ciklov sem imel v mislih povezave z astronomskimi cikli in potem naprej navezavo na astrologijo, retrogradna gibanja itd., itd. ... Zdaj, koliko se to komu zdi pametno ali karkoli, je seveda posebno vprašanje.
grin1.gif
Ampak, bi moral tudi sam malce osvežiti in preveriti te zadeve.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
KSZ,

pri meni isti stvar, zmer nekaj vmes prišlo vse od osnovne šole naprej, na koncu sva se pa le skupaj najdla ko sva bila stara 22 let. sedaj sva stara 24 in sva poročena 2 meseca
smile-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
O, fak, takle nakladanje bi pričakoval od kakšne pičke. Ni čudno, da gre svet v franže, če so dedci babe, babe bi ble pa kr dedci
stupid-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Oooooo Dizzy welcome back
evil.gif


Jst verjamem v usodo! In verjamem, da sta se zdej srečala z namenom. Vsaka stvar ima svoj namen. Pa naj bo to potem slaba ali dobra izkušnja, iz vsake pa lahko neki ven potegneš.

Edini nasvet je samo ta, da če je iskrena do tebe (pa smo spet pri če-buli
d055.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
sam glede bivše...dej jo na off...čist...tle nimaš več kej praskat...ker ona ne bi bila samo pogreta juha, ki ni nikoli tako dobra kot sveža...ona bi bla že ornk pokvarjena juha...sploh pa-kako se ti sploh da zapravljat čas na nekoga, ki se je tako obnašal do tebe, da tvojega trpljenja, ki smo mu bili vsi priča (mogoče še bolj, kot smo želeli), sploh ne omenjam. Pri klicih sicer ne moreš dati na ignore kot na forumu, lahko jo pa vsakič pridno utišaš, pa naj si misli, kar če.

glede na novo odkrite stare ljubezni-go for it:) zakaj pa ne...