Ljubezen & usoda

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Nisem imel opravka s tako osebo ampak pravim, da če poznaš osebo in veš da je psihično motena - to uporabi sebi v prid.



Lahko pa preusmeriš klic. Če se ne motim, ta oseba ne mora klicat s skrito številko, ker uporablja mobi kartico.
 
Nazadnje uredil moderator:

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ja, to mi je jasno. Ampak sej se mora slej al prej naveličat.
stupid-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ksz

Dizzy kaj si naiven..un jo je 7 let drajsal pa zgleda tudi na koncu steral. Zdaj boš pa kar naenkrat ti dober
tongue-1.gif

Pa itak če bosta kaj imela te bo skoz z unim primerjala..aha un je imel takega, pa to mi je delal in podobne finte
crazy1.gif


najdi si eno mlado, neobremenjeno
wink-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
lepo po vrsti:

- z bivšo nimam niti namena karkoli začenjat spet. lahko sva prijatelja, to je vse. sploh ni panike, kar se tega tiče. no, če bi začel s kakšno novo, bi jo seveda hladnokrvno skenslal, to itak.
evil.gif


- @gatto: veš, tole sem sprobal - mlada, frišna, 18 letna bejbika. je blo fajn, ampak to ni to. prerasel sem ta jajcanja s temi mladimi fračami. time to go on for something more serious, if you know what I mean...
wink-1.gif


- in ravno iz tega razloga me je nekako strah karkoli začenjat...
tongue-1.gif


- aja, še to - takrat nisva bila skupaj, never - vedno sva SKORAJ že prišla skupaj, pa je eden od naju orto zafrknil zadeve... pa je šlo vse v franže...
crazy1.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:

- in ravno iz tega razloga me je nekako strah karkoli začenjat...
tongue-1.gif


- aja, še to - takrat nisva bila skupaj, never - vedno sva SKORAJ že prišla skupaj, pa je eden od naju orto zafrknil zadeve... pa je šlo vse v franže...
crazy1.gif

Lej, nekako sem v podobnem položaju... in sem se čisto zrelaksirala... če bo-bo, če ne bo pa s katerim drugim
smirk-1.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

Eh usoda ... Če je usoda, potem se ti sploh ni treba trudit, bo prišlo vse samo od sebe.



...




Hahaha!
aplauz.gif




Če recimo samo čakaš, ali je to tudi lahko usoda? Ali je to pravzaprav že "tvoje" krmarjenje?
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:

- @gatto: veš, tole sem sprobal - mlada, frišna, 18 letna bejbika. je blo fajn, ampak to ni to.
ah daj no..če je beybi kul je čist ok..malo jo zapelješ pa je
wink-1.gif


sm pa res malo površno prebral-ker praviš da nista bila par s prejšnjo..to pomeni z tanovo odkrito..
če gojita neka čustva-zagrabi jo..
tud če je jo nekdo drajasal 2 leti..eh.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
ksz...

Dizzy, na prijateljstvo z bivšo kar lepo pozabi.
smirk-1.gif


Kar se tiče stare ljubezni, pa navali narode
grin1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kako ste se pa mel? je blo okej?
smile-1.gif




back ontopic:

@ynos: nehala sta nekje julija, pa ona ga je nagnala. varal je. ampak se full bolje drži napram mene, k sm bil po tolikem času še popolna razvalina. pa pravi, da ji ga edino jaz preženem z glave...
tongue-1.gif




@gatto: ne, ne, niso tele mladoletnice več zame. dosti je blo. star sem že skoraj 25 let, zresnil sem se... ni mi več do bluzenja z ženskami, res ne.



aja... hudi boste, oz. nekateri me boste pač linčali. sem šel na drink...z bivšo. ampak nič posebnega. prijateljski pogovor, prav zabavno je bilo. noben ni v nobenega silil s kakšnim pobotanjem - sva s sprijaznjena s tem, da sva se leto in pol imela fajn, potem pol leta malo manj, ampak - to je to. in zdaj sva prijatelja.
smile-1.gif
sej to pa itak ni napačno.



@ovca: very nice to meet you.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

tony

Guru
23. jul 2007
9.392
1.355
113
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
aja... hudi boste, oz. nekateri me boste pač linčali. sem šel na drink...z bivšo. ampak nič posebnega. prijateljski pogovor, prav zabavno je bilo. noben ni v nobenega silil s kakšnim pobotanjem - sva s sprijaznjena s tem, da sva se leto in pol imela fajn, potem pol leta malo manj, ampak - to je to. in zdaj sva prijatelja.
smile-1.gif
sej to pa itak ni napačno.

Za tebe JE napačno.
smirk-1.gif


Ne pozabi: ko se zazreš v brezno, tudi brezno vate zre.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:

aja... hudi boste, oz. nekateri me boste pač linčali. sem šel na drink...z bivšo. ampak nič posebnega. prijateljski pogovor, prav zabavno je bilo. noben ni v nobenega silil s kakšnim pobotanjem - sva s sprijaznjena s tem, da sva se leto in pol imela fajn, potem pol leta malo manj, ampak - to je to. in zdaj sva prijatelja.
smile-1.gif
sej to pa itak ni napačno.




13.gif




Lažeš si samemu sebi, verjemi mi......

P.S: To kar ti je Tony napisu, si nad skret zalepi, da boš vsako jutro prebral....

sadomazo.press
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
@gatto: ne, ne, niso tele mladoletnice več zame. dosti je blo. star sem že skoraj 25 let, zresnil sem se... ni mi več do bluzenja z ženskami, res ne.
25 let? haha vse je pred tabo..punce, denar itd....no če pa pogledaš...hmm najbolše so tiste ki imajo vse..sam osnovnega ne
evil.gif