Lj-Bruselj

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
No ker opažam da so razne ekstotike (u igri je dominikanska) precej cenej (tudi po 200eur in več) če letiš iz Brusla me zanimam kako čim ceneje ke pridt.
Avijon iz brnika najbrš odpade (trst?? celovec?), pol vlak spet nima nobene direkt linije iz lj
bonk.gif
bi moral najbrš do Muncha pa pol iz tm..

Se da za ene 100eur gor pridt??
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
seveda se da,

wizzair, ki sicer pristane na Charleroiju

ali pa Brussels airlines, ki pristaja na zaventemu in se da povratno dobit tud za 100 EUR



drgac pa ne vem, ce je glih tolk cenej,



sm biu letos, Punta cana, let iz Bruslja,

primerju cene drugod, pa ni blo kake velke razlike, ce sploh



aja, se to, wizzair naj bi januarja prenehal z leti iz Brnika

 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ma trenutno so aranžmaji tm od 800 eur iz Brusla, kkšn Munceh pa 1100
bonk.gif


Ampak uprašanje kaj bo spet februarja, polet recimo so ble pa iste cene
smirk-1.gif
trenutno je pa pač taka situacija..

Zato sm se že vnaprej pozanimal..



Hm škoda da Wizz ne bo več letel feb.

No bodo pa zato B. airlines
grin1.gif






Hvala vsem...
 
Nazadnje urejeno:

WolfSLO

Pripravnik
20. avg 2007
183
0
16
Je bilo ravno danes rečeno na Valu, da bodo karte LJ- Bruselj pri BA od 50€ dalje
smirk-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik WolfSLO pravi:
Je bilo ravno danes rečeno na Valu, da bodo karte LJ- Bruselj pri BA od 50€ dalje
smirk-1.gif

Jp v eno smer: sam gledal tm 4eur karta v eno smer,se pravi 8eur skupaj povratna + vse takse in si okvirno na 100-110eur..
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
ja trenutno če dobro naletiš maš 0,01€ karta v eno smer + 30€ (okoli) vseh taks.. pa si za 30€ v belgiji.. skor ceneje ko da bi šou z vlakom čez slovenijo.. ok malo pretiravam pa vseeno..

zaj če to uknejo, nem mogla domov januarja
grin1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
To pr Wizzu a ne?? Ni še dokončno, sicer ni bookinga po januarju, pa vendar danes na TV niso 100% potrdili da jih ne bo več. Samo domneva..
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ja, tk nizke takse so za Charleroi, za Zaventem so usaj 2x visje

@medvedka, ce mas karto za po 16.1.08 pol so ti jo najbrz ze ukinal,
in kokr sm slisu ne vrnejo useh stroskov placila (kartica, prtljaga...)

a si trenutnu u Bruslju?,
al prihajas u Bruselj?
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
sem v Gentu.. sam pač to je najceneje kak prideš gor.. ostanem pa do 31.1., tak da bom očitno res mogla nekoga nasrat, da pride z avtom po mene
grin1.gif
itak se mi je nabralo več stvari kot jih lahko na avion nesem..

@CupraR: jap, wizz..
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Morš si malo Gent pogledat.. Fenomenalno mesto, vsaj meni..

Nekak bo pa vseeno treba domov prit.. Kak pa prideš? Da vidim če lahko koga domov zaštopam, če mi linijo ukinejo
grin1.gif
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Mimogrede.. Je kdo kje zasledil kdaj točno neha Wizzair letet na tej relaciji? kr jaz še mam karto upljeno za 4.januar.. da neb kakih problemov ko bom na letališče prišla..
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Ker grem tudi sam malce v Belgijo za par dni, me zanima kje najcenej prespat v Bruslju in pa v Charleroi-ju. Greva s kolegom za 4 dni. Če ima pa še kdo kako pametno idejo, kaj v teh štirih dneh pogledat pa kar z besedo na plan. Greva pa 14-17.12.

Tnx in najlepša hvala za odgovore.

Lp, Tuši
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Predlagam Gent in Brugge, nad Brusljem je folk ponavadi malo razočaran.. V Gentu maš fuuuul študentskega življenja, tak da v četrtek v Gent pa tam ven na Overpoortstraat.. To je ena ulica ki je nabita s klubi pa fast foodi, sučejo pa večino komercialo pa elektroniko..

Glede spanja v Bruslju in Chareloiju nimam pojma, iščita hostle po netu, drugo je drago.. V Gentu maš pa en youth hostel De draecke, z zajtrkom nočitev 20€ se mi zdi, s kartico od hostlov pa 17. Lahko na netu rezerviraš..
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik Tusi pravi:
Ker grem tudi sam malce v Belgijo za par dni, me zanima kje najcenej prespat v Bruslju in pa v Charleroi-ju. Greva s kolegom za 4 dni. Če ima pa še kdo kako pametno idejo, kaj v teh štirih dneh pogledat pa kar z besedo na plan. Greva pa 14-17.12.

Tnx in najlepša hvala za odgovore.

Lp, Tuši

Hostli