Dominikanska in Lj-frankfurt

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
2 muhe na en mah..

Hm kkšna ideja kje gledat še za Dominikansko iz Munchna seveda. Puerto Plata (ker je mal cenej) oz tut P. Cana.

Rad bi šel tm 4-5-6.2 za 14 dni. In kjer kol gledam Puerto P. do 10.2 ni letal več frej
tongue-1.gif


Gledam pa odklop.com, zadnjaminuta (tukaj sicer kao majo-update jih najbrš j) , Sonček z TUI reisen in seveda L-TUR.

Žal pred 4tim ne morm it, tm do 20ga morm bit pa nazaj, tako da sm kr omejen..
Iščem pa bolj "osnovne" resorte da bi nekak max 1250-1300 dal. Ker so pol še stroški prevoza itd..

Če kdo ima kkšne veze oz ve kje kej gledat, prosm nej pomaga..

No pa še Frankfurt: zvohal sm tole stran domrep.de in bi celo šlo 5.2, cene ok, vendar kako ke pridt..

Bus iz LJ je tm 83eur v eno smer.
Vlak: se lahko samo j. Je iz LJ le do Munchna 71 povratna, pol pa DB Frankfurt-Munchen nanese vsaj še 100eur. PA še cajt zgublaš z čakanjem na drug vlak itd..
Avion: ne vem najdu sm samo Adrio za cca 250eur, kar mi je pa preveč. P. u Miami greš zdele za 350 eur
hysterical-1.gif
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Ne razumem čisto kaj bi rad povedal o Odklopu, vendar pa imam jaz z njimi odlične izkušnje. Lani sredi aprila sem klical tja, pa so mi v nekaj dneh uredili 14 dnevno letovanje z začetkom 22.05.2007, v Las Terenasu (Dom.republika, Samana) in to za manj kot 1000 EUR na osebo, skupaj z vsemi taksami in zavarovanjem. Letela sva iz Lj, preko Frankurta.

slike
filmčki
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Nič,samo zanimal me je če se splača še kje drugje pogledat. Nič drugega..
Upam da mi jutr rata rezervirat P. Cano, bom šel kr za 11dni. Upam da ne bo poln avijon..