Lista cen montaže in balansiranja

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
nekateri si nočejo mazati rok, drugi pa so enostavno nesposobni menjati gume
grims-1.gif
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Po pravici povedano se mi ne da sklanjat. Lani sem to naredil na treh domačih avtomobilih, letos pa nisem v formi. Kolesa imam v vrečah, prtljažnik se še nikoli ni zaradi tega umazal. Problem je, da ponavadi delam tako, da sonca nikjer več ni, na temnih parkiriščih mi pa ne diši to počet. Mogoče počakam na naslednji vikend. Zdaj itak z antibiotiki pobijam bacile v sebi.
tongue-1.gif
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
577
113
Pri Dajčmanu? Si mel montažo in demontažo gum ali si mel gume že na platiščih?
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
KSZ...

Danes dopoldan sem se oglasil pri AMZS-ju Celje. Mislil sem, da morda zjutraj ne bo gužve, ker pa sem še član, pa je itak najbolje it tja. Ob prihodu me je pričakal pogled na cca. 10 čakajočih revčkov. Ker nisem imel časa, sem šel le povprašat po ceni. Le-ta je bila takšna, kot jo je navedla Kozarec oz. mislim, da kakšen € več (če se prav spomnem, mi je rekel 28€).. Rekel sem, da se oglasim popoldan, ko bom imel čas čakat.

V službi sem se s sodelavcem pogovarjal, da je bil pri Avtohiši Oder (Suzuki, Hyundai na Dečkovi) in da je plačal 25€. Za hec sem šel malce prej tja. Potrkam na vrata, odpre mi prijazen mladenič, povprašam, če imajo v tej garaži premontažo, na kar dobim pritrdilen odgovor, ampak da bom moral malo počakat. Povprašal sem ga, koliko približno, pa odvrne..."tam nekje...10 minut". Nasmejalo se mi je in v manj kot pol ure sem se že odpeljal na svežih GY-kah... V glavnem, priporočam.

Aja, gume so bile 15" na jeklenih platiščih, opravljeno je seveda bilo tudi balansiranje. Na AMZS-ju pa naj si tisti članski popust nekam zataknejo...
smirk-1.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Zajec na Viru pri Domžalah.
20€ premontaža+ balansiranje+ malo poravnal eno feltno.
V Cerkljah na Gorenjskem ne vem imena ampak tam nasproti cerkve noter zaviješ. 20€ premontaža+balansiranje.
Jarše pri Domžalah, pa spet ne vem imena ampak v tistem križišču za lek,Radomlje,Domžale, Kamnik, 20€ premontaža+balansiranje.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
Obstaja kakšen predpis, ki zahteva M+S pnevmatike in verige?
confused-1.gif

velikokrat so obvezne verige, kar pa sporočijo po medijih, a to so extremi kot so prelazi, npr. Vršič
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
sploh niso taksni extremi. jodlarji na svoji strani ljubelja zahtevajo ketne takoj, ko se pojavijo tri snezinke
stupid-1.gif
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Zbilje pri Medvodah - premontaza, centriranje za 15" ALU platisca za: 25 EUR
Ladja pri Medvodah - premontaza, centriranje za 15" ALU platisca za: 30 EUR
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
sploh niso taksni extremi. jodlarji na svoji strani ljubelja zahtevajo ketne takoj, ko se pojavijo tri snezinke
stupid-1.gif

ja no se pol se itak strinjama .... jodlari so extremi
hysterical-1.gif