limuzina za cca 30.000 EUR

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
eno so direktorski eno pa sluzbeni...

dva razlicna pojma, vsaj za moje pojme
evil.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.195
1.811
113
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
in potem mi boste vi, delavska klasa, svetovali kateri avto naj si kupim
grin1.gif

lp

logiš

za delavskega direktorja
evil.gif


sicer pa....ta največji frajerji med direktorji se itak vozijo s helikopterjem (oz. avinom - lastnim seveda, ko je govora o daljših razdaljah).
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
Zanimivo da velik folka hoče kupit tak avto, ki drugim nekaj pove. Sam bi si vzel takega, ki mi je všeč in ne takega, ki bo zgledal direktorsko. Sploh pa kaj ti bo "direktorski" avto, če to nisi. Ima sosed novega in moramo menjat?

pa koga briga kaj bi ti vzel? mogoce majo pa razlog in rabjo tak avto ki drugim nekaj pove? mogoce jim je pac kul da folk misl da majo vleik kesa, pa kaj pol?

a je treba v vsakem drugem postu omenjat, da se avto kupuje zaradi sosedov? postaja nezanimivo. oziroma je postalo nezanimivo ze par let nazaj.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
Citat:
Uporabnik hooger pravi:
Zanimivo da velik folka hoče kupit tak avto, ki drugim nekaj pove. Sam bi si vzel takega, ki mi je všeč in ne takega, ki bo zgledal direktorsko. Sploh pa kaj ti bo "direktorski" avto, če to nisi. Ima sosed novega in moramo menjat?

pa koga briga kaj bi ti vzel? mogoce majo pa razlog in rabjo tak avto ki drugim nekaj pove? mogoce jim je pac kul da folk misl da majo vleik kesa, pa kaj pol?

a je treba v vsakem drugem postu omenjat, da se avto kupuje zaradi sosedov? postaja nezanimivo. oziroma je postalo nezanimivo ze par let nazaj.

Oprosti ker sem ti stopil na žulj.
ti jih razumeš, jaz pač ne. Kakšne obleke kupuješ da zgledaš BOLJ kul? V trgovini kupuješ dražjo hrano, da izpadeš bogatejši?.....