Letgo - končno konkurenca bolhi?

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Meni.. Ravno sem si aplikacijo ponovno installiral, da dam gor par stvari, in ne dela.. eh..
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Letgo zopet Brexitira...

Bi zaprli, pa nebi zaprli, zdaj bi spet zaprli...


1562763171852.png



:sprasujemse:
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.101
742
113
od česa pa je sploh živel letgo? nekih reklam niso predvajali v njihovi aplikaciji...
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Očitno niso sploh živeli, zaživeli :) So pa ogromno evričev porabili za reklame.. ogromno! :D
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Kam sedaj z GSM? Bolha mi ne sede, ker v.desetletju pametnih telefonov ne spravijo skupaj ene solidne app. Pa tudi prodajalci bi pogosto za rabljeno radi dobili vsaj toliko kot za novo.
Zanimivo da se ne najde nek freak ki bi naredil nekaj svojega.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
bolha je premočna. Saj si najbrž videl s kakšno ofenzivo je letgo prišel k nam pa jim ni ratalo. Bilo pa je nekaj prob ampak kot kaže se se ni splačalo ali pa je prehitro obupal.

Drugače pa kot je OldSkul napisal, facebook market baje postaja popularen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Malo sem pogledal na g store in videl aplikacijo Prodajko. Takole na prvi pogled deluje bolje od letgo, je že kdo probal tole?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
saj ni važno kako dobra je aplikacija, važna je cifra oglasov ter aktivnih uporabnikov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
V zadnjem letu je aplikacija letgo s svojimi posodobitvami itak postala neuporabni ološ. V štartu vem, da si lahko izbral maksimalno oddaljenost od tvoje lokacije in potem po tem kriteriju videl nove oglase. Tak način je meni bil edini uporaben.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
bolha je premočna. Saj si najbrž videl s kakšno ofenzivo je letgo prišel k nam pa jim ni ratalo. Bilo pa je nekaj prob ampak kot kaže se se ni splačalo ali pa je prehitro obupal.

Drugače pa kot je OldSkul napisal, facebook market baje postaja popularen.

Kaj ma veze tu bolha? Letgo je super zadeva in jest sem na bolho skoraj da pozabil. Problem je ker jo skoz razvijalski hipsterji tko kot cel android in cel instant moderen svet skoz neki posodabljajo in spreminjajo kje je kdaj kaksna ista ikona pozicionirana, potem uporabniki tezijo da se gor ne da precizno iskat nevem katero stvar tocno. Hocem povedat da je to prodajanje in kupovanje na splosno kar pade pade in ne tko kot je se mi zdi Hanzi enkrat pisal da ga moti ker ne najde kje tocno bi iskal nek prikljucek za traktor pa take fore.

Meni je bil pa let go ok ker sem malo poscrolal in kupil dostikrat zadevo ki se je slucajno pojavila in na katero sem ze cisto pozabil. Ce si kaj iskal si samo vpisal v iskalnik in je vse najdlo. Problem pri opisih je tudi kliantela uporabnikov ki so internet instant in drugi polpismeni pa vseeno se da oziroma se scasoma vsi navadijo.
Mene sicer moti omejevanje samo na oglase okoli mene, so pa sedaj na najnovejsi verziji ki sicer ne dela naredili boljso stvar kot na zacetku da ti prvo pokaze oglase v blizini in nato napise oglase iz okolice, nevem kaj bi se radi vse se da zmeniti med kupcem in prodajalcem.
Vse ostale filtre bi skenslal, sploh pa vsakic nove verzije in nova kompliciranja in nova navajanja. Predogled je super enostaven filtre bi dal pa res samo na grobo, tehnika, elektricne zadeve, obleke, vozila pa je to to. Pa kaj me zanimajo sledilci pa kdo koga pozna pa kaj lajka wtf?

Glede sluzenja od reklam pa spet, ena pasica za reklame pa je. Potem kaksen link na tekoce letake za izdelke v trgovinah pa se marsikaj, samo to se naredi link, ne tezi kot na bolhi da iz garaznih prodaj vsiljujejo merkurjeve in vse ostalo sele na koncu je pa fizicna oseba.

Me prav zanima koliko taka aplikacija stane in koliko denarja zadaj potrebuje da funkcionira.

Je pa zacela spet umirat in se umikat, bi bilo dobro zvedeti kaksna politika je sploh zadaj. Pregledovalnik oglasov je bil pomojem racunalnik ker se mi je 2x zgodilo da prodajam racunalnik, na sliki v opisu vse pa mi pravi da ni razvidno kaj prodajam
 
Nazadnje urejeno:

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Pregledovalnik oglasov je bil pomojem racunalnik ker se mi je 2x zgodilo da prodajam racunalnik, na sliki v opisu vse pa mi pravi da ni razvidno kaj prodajam

To sem imel bitke, ko sem prodajal dva enaka otroška stola samo različne barve. Mi je enega blokiralo, ker je bil kao podvojen oglas.
Pa sem spreminjal naslov, opis, vrednost, fotografije in na koncu mi je le uspelo, ko sem dal drugi stolček iz jedilnice v dnevno sobo. :rolleyes:
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Sem pa (odkar ni več aplikacije LetGo) na Bolhi prodal ogromno, kar prej v enem letu nisem. Ne vem, ali je zgolj naklučje, ali pa je folk prišel "nazaj" na Bolho..