Lepote multikulturnosti 4

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
EU ima peto kolono - milijone Arabcev, Turkov, muslimanov, il. migrantov, ki jih manipulirata Turčija, SA, Magreb, islamisti. Po islamu se širi bojkot franc. izdelkov, namesto da bi islamske države obsodile obglavitev franc. učitelja. V kratkem bo islamski terorizem tudi v LJ!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fe3

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Baje je to normalno. Zival se boji zase in za svoje in ljudje nismo nic kaj drugacni. Pretirani altruizem ni normalen, je blo po tv :)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Religija miru se je ponovno izkazala kot svetilnik uvidevnosti in strpnosti :cheer:

  • Protests against Macron are spreading across Islamic countries after he defended cartoons of Mohammed
  • Tens of thousands of people took to the streets of Dhaka, Bangladesh, branding him a 'devil-worshipper'
  • Iranian newspaper depicted Macron as the Devil, as ambassador in Tehran was summoned in protest
  • Bangladeshis joined calls to boycott French products, which is already underway in Jordan, Kuwait and Qatar
Tens of thousands of activists took to the streets of Dhaka, Bangladesh, on Tuesday in anger at Macron's stance over the cartoons, and had to be blocked by police from reaching the French embassy.

Iranian newspaper Vatan-e Emrooz depicted him as a literal devil
34891402-8883457-image-a-23_1603790820067.jpg


 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Aha še en zagovornik erdogana. Sicer pa se to po EU vse dogaja, da ne rečem po Afriki kako musliji koljejo animiste in kristjane. Ampak tist ti je vseeno za črnce.
Ti si kre...
Kje zagovarjam Erdogana. Trdim, v nasprotju s tabo, ki groziš z akopalipso, da pri nas v kratkem ne bo terorizma.

Kaj torej pomeni "v kratkem", mesec, dva, tri?
"Terorizem" - da bo bomba, streljanje, klanje?

500 EUR na to da ne v letu 2021?

Torej?
Al boš raj še naprej otresal ?

PS. In sem proti rasizmu, vseh vrst, samo rasistov pa res ne prenesem (okimoron :) - ampak dvomim, da to razumeš)
In sem proti nasilju, proti komerkoli in zaradi kateregakoli razloga, razen nujne obrambe. Zato ti ne obljubljam da te bom nalomil, ampak ponujam stavo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Ti si kre...
Kje zagovarjam Erdogana. Trdim, v nasprotju s tabo, ki groziš z akopalipso, da pri nas v kratkem ne bo terorizma.

Kaj torej pomeni "v kratkem", mesec, dva, tri?
"Terorizem" - da bo bomba, streljanje, klanje?

500 EUR na to da ne v letu 2021?

Torej?
Al boš raj še naprej otresal ?

PS. In sem proti rasizmu, vseh vrst, samo rasistov pa res ne prenesem (okimoron :) - ampak dvomim, da to razumeš)
In sem proti nasilju, proti komerkoli in zaradi kateregakoli razloga, razen nujne obrambe. Zato ti ne obljubljam da te bom nalomil, ampak ponujam stavo.
Apokalipse se že dogajajo v islamskih četrtih po Zahodnem svetu. Zakaj ne protestiraš, ker imajo v islamu še danes sužnje in to temnopolte sužnje?
Pa že spet, kdo krade? Sicer v ZDA, kakšne izgovore boš našel?
 
Nazadnje urejeno: