Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.610
14.306
113
Najprej je proti muslimanom :fredi: Ko oz. če pa teh ni v igri gremo pa dalje :evil:
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.097
858
113
So what? Prav ima. Eno so normalni ljudje, drugo so homici, sploh uni ta hudo ponosni na to, da morjo celmu svetu tezit s tem. Bmk, bod kar si sam dej mi mir pa v otroke se ne spuscej, ker po normalni poti jih itak ne mores met, ker si failure... Jebiga, tako je. Pa moralizirajte kokr cte.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.254
-8.465
113
Sej pol lahko tudi malo drugače. Eno so normalni ljudje, drugi verujejo v boga. Pa še ene 12345 primerov na to foro se lahko napiše.
Normalnost se bo določalo po osebnih preferencah avtorja, tako da bo vse 100% držalo :valjamse:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.097
858
113
Ja, pa eni so zdravi, drugi okuzeni s korono. Full mas teh 'drugacnosti'. Zdej al ustrezno filtriras al ne je tvoj problem. In ja, vse izhaja iz osebnih prepricanj. Nisi izjema, seveda tudi jaz ne.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz npr. tudi jehovcev ne maram.

Zakaj? Zato ker širijo neumnosti.
Pedri in lezbijke pa prav tako. :mad:

Zato se niti pod približno ne počutim kot nestrpen ali kak podoben moderen izraz mojega karakternega izražanja. Samo naj ne vsiljujejo svoje filozofije med ostale ljudi.

To je vse. Kwa pa koga briga, kdaj in kolikokrat grem mojo ženo nategnit vsako noč?

Mir naj dajo, zalega grezniška ! Če jim paše - Bog jim požegnaj. Je zato treba po celem svetu ropotati, da "je pravkar našel sorodno dušo" itd?

Ko sem jaz našel svojo punco, nisem pol leta povedal nikomur !
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji