Lepote multikulturnosti 4

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa

Dokaz da je med ilegalci kup isisovih infiltriranih teroristov
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska

Dokaz da je med ilegalci kup isisovih infiltriranih teroristov
Isisovi teroristi (že dolgo ni bilo nobenega tujega) so se kar lepo legalno pripeljali z letali. A misliš, da bodo najprej tri leta viseli v Turčiji in se potem peš prebijali po celi Evropi, po možnosti z razstrelivom na sebi? :nigladek:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.867
5.466
113
Tud sam bi raje videl kak članek da kaj konkretnega preberem....kak ukrep...kaj se je zgodilo itd...

To lepljenje filmčkov in tweeterjev je tko borring!

Pa še en dva tri je lahko izven kontexta...

Edit: 8888?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Tud sam bi raje videl kak članek da kaj konkretnega preberem....kak ukrep...kaj se je zgodilo itd...

To lepljenje filmčkov in tweeterjev je tko borring!

Pa še en dva tri je lahko izven kontexta...

Edit: 8888?
Kakšne težave imaš? Zaradi odstotka vedeov kateri zavajajo ali so starejšega datuma se ti zdi ostalo balast? Na srečo Grkov in tudi Evrope je prišel virus in zaenkrat imamo vsaj malo odiha od invazije pa če ti paše ali ne.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.867
5.466
113
Kakšne težave imaš? Zaradi odstotka vedeov kateri zavajajo ali so starejšega datuma se ti zdi ostalo balast? Na srečo Grkov in tudi Evrope je prišel virus in zaenkrat imamo vsaj malo odiha od invazije pa če ti paše ali ne.
Težave imamo vsi....ker vidimo da je določenim uporabnikom tukaj gor cel point se načrtno hrani z sovražtvom (levim in desnim)....in se nam to zdi neumno!

Kot lahko opaziš je kompletna tema zasmetena z tweeter filmcki....noben se sploh ne meni več v njej ker si naredil take over teme....ko bo prišel nazaj še 123 bo pa še on začel in se bosta skupaj hranila z tweeter linki...

Vi2 z desne.....bizi pa kontra z leve v kaki drugi temi...

Stereo ljubav :obesise::bonk:prov čakate en na druga....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Težave imamo vsi....ker vidimo da je določenim uporabnikom tukaj gor cel point se načrtno hrani z sovražtvom (levim in desnim)....in se nam to zdi neumno!

Kot lahko opaziš je kompletna tema zasmetena z tweeter filmcki....noben se sploh ne meni več v njej ker si naredil take over teme....ko bo prišel nazaj še 123 bo pa še on začel in se bosta skupaj hranila z tweeter linki...

Vi2 z desne.....bizi pa kontra z leve v kaki drugi temi...

Stereo ljubav :obesise::bonk:prov čakate en na druga....
Jaz tviter filmčkov ne objavljam, niti nimam tviter računa. Priporočam ti terapijo z Bilobilom. :cool:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri