Lepote multikulturnosti 4

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
V linkanem članku piše v uvodu (poudarjen tekst je iz članka, nepoudarjen je moj):
Zloglasna kapitanka, - v EU prarlamentu so jo sprejeli s stoječimi ovacijami
ki je na ladji NVO prevažala migrante iz Libije v Evropo, - ni prevažala migrantov, prevažala je preživele iz potopljene ladje
je v Italijo prepeljala tudi tri moške, - rešila je iz vode vse žive, ni jih legitimirala niti izbirala, samo potegnila jih je iz morja
ki so vodili nezakonito taborišče za pridržanje migrantov, kjer so migrante posiljevali, mučili in morili. - torej kdo jih je "izvozil", kapitanka ali trgovci z ljudmi? In Salvini (ter ostali) se borijo proti trgovcem (teh je malo) ali migrantom?

 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Srbsko lizanje zadnjic turkom in to na današnji dan. Sramota za Srbe
"Turčijo smo po mojem mnenju izgubili. Imeli smo priložnost, ko je bila Turčija tolerantna, nereligiozna država, najbolj evropska od vseh mohamedanskih držav. A po tem, ko smo jo dve desetletji vlekli za nos, je na čelo prišel Recep Tayyip Erdoğan, ki državo vodi v drugo smer.
To bomo po mojem mnenju težko popravili. Mi Evropejci smo s svojo kratkoročno politiko podpirali rast muslimanskega sentimenta v Turčiji in iz relativno nevtralne države naredili skorajda sovražnika. Rusi so ravnali drugače in imajo danes po mojem mnenju boljše odnose s Turki kot Evropa."
Peter Kraljič dolgoletni svetovalec in eden od direktorjev v ameriški svetovalni družbi McKinsey & Co
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
Ok, Turčijo smo izgubili. V obratni smeri delamo z ostalimi mohamedanskimi državami do katerih krepimo naš sentiment.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
"Turčijo smo po mojem mnenju izgubili. Imeli smo priložnost, ko je bila Turčija tolerantna, nereligiozna država, najbolj evropska od vseh mohamedanskih držav. A po tem, ko smo jo dve desetletji vlekli za nos, je na čelo prišel Recep Tayyip Erdoğan, ki državo vodi v drugo smer.
To bomo po mojem mnenju težko popravili. Mi Evropejci smo s svojo kratkoročno politiko podpirali rast muslimanskega sentimenta v Turčiji in iz relativno nevtralne države naredili skorajda sovražnika. Rusi so ravnali drugače in imajo danes po mojem mnenju boljše odnose s Turki kot Evropa."
Peter Kraljič dolgoletni svetovalec in eden od direktorjev v ameriški svetovalni družbi McKinsey & Co
Turki niso in ne bodo nikoli spadali v Evropo.Še vedno so isti klavci, prej evropske narode, Armence, Kurde, danes začenjajo ofenzivo proti islamističnim borcem, v glavnem nula od naroda.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Odlično, potem pa kar vse brez izjem pripeljat v EU. Tu jim bodo (kriminalcem in teroristom) vsaj sodili, na domačih tleh jim nebi nikoli, dajmo si še malo dodatnega dela in strškov priskrbet, da nam ne bo preveč dolgčas pa da proračuni ne bodo tako prepolni kot so, da o zaporih sploh ne začnemo :cheer:

:nigladek:
Je ferdo lepo odgovoril
 
  • Haha
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

V linkanem članku piše v uvodu (poudarjen tekst je iz članka, nepoudarjen je moj):
Zloglasna kapitanka, - v EU prarlamentu so jo sprejeli s stoječimi ovacijami
ki je na ladji NVO prevažala migrante iz Libije v Evropo, - ni prevažala migrantov, prevažala je preživele iz potopljene ladje
je v Italijo prepeljala tudi tri moške, - rešila je iz vode vse žive, ni jih legitimirala niti izbirala, samo potegnila jih je iz morja
ki so vodili nezakonito taborišče za pridržanje migrantov, kjer so migrante posiljevali, mučili in morili. - torej kdo jih je "izvozil", kapitanka ali trgovci z ljudmi? In Salvini (ter ostali) se borijo proti trgovcem (teh je malo) ali migrantom?


Zakaj jih je pripeljala v Italijo, zakaj ne nazaj v Libijo?

Ko me je policaj dobil na mopedu brez izpita (bil sem v 7. razredu in sem šel na matematiko popoldne, sicer bi šel peš, 7 km), me je poslal direkt domov, niti slučajno me ni hotel spustiti naprej.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...stojece-ovacije-za-nemsko-kapitanko-ki-je-pomagala-migrantom...
Si mogel pogledat tudi komentarje pod onim člankom :zardelalter: ... kar pa se tiče "Karjole z Raketo" : baba je bila trojanski konj EU in nemške "deep state" ter tajnih služb z nalogo disrupcije it.uradnih organov !

Imela je dneve in dneve/teden dva možnost iskrcanja "brodolomcev" : Malta, Alžirija, Tunis etc. in je zglavo skozi zid šla čez zaporo it.obalne straže in prepoved vplutja ? Kaj ti nič ne "smrdi" :sprasujemse: ... taista "deep state" je tudi "inštalirala" zdaj frišno levo it.vlado, ki pa že škripa na vseh koncih ... IMHO ne bo dolgo... lahko pa se seveda tudi motim :zardelalter: ...

... in v Milanu spet 2x problemi z imigranti in multikulturnostjo - kriminal ...
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113

Še eden ki mu je Nemčija na nek način napoti. Ne vem zakaj je gor rinil.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
V Italiji jih bodo vsaj obsodili, v Libiji jih ne bi nikoli.
Odlično, potem pa kar vse brez izjem pripeljat v EU. Tu jim bodo (kriminalcem in teroristom) vsaj sodili, na domačih tleh jim nebi nikoli, dajmo si še malo dodatnega dela in strškov priskrbet, da nam ne bo preveč dolgčas pa da proračuni ne bodo tako prepolni kot so, da o zaporih sploh ne začnemo :cheer:

:nigladek:

Je ferdo lepo odgovoril

Resno? Lepo odgovoril? Meni, ki sem sarkastično odgovoril na tvojo glupo repliko o tem, da bodo pri nas vsaj obsojeni in da se tu skriva plus uvoza neprilagojencev?
Abejžnobejž :valjamse: :aplauz: :nigladek:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zato ker so teli prisleki navadne pic.kice. Ko jih je vec skupaj, ko so v krdelu so navarni, zivali v najslabsem pomenu ena na ena so kot snezinke, pihnes in crknejo Pazi tale video.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in 8888

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kaj je bila (ali več njih) napadena po izvoru?
PA PIZD.A a ne dojamete?! Nima veze kdo si kaj si, to ni issue!! Issue je, da imamo uvozenih par mio zivali, ki bodo zaceli raztur po EU, zaenkrat posamezna gorisca, ko se jih bo zbralo 100, 200, kdo jih bo ustavil cez mesto v soboto zvecer? Policaja ubije ze ena opica, pardon, dva policaja in vec njih rane, kaj jih naredi 200 organiziranih zivali!!
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
"The guy in the green /brown tracksuit that everyone presumes is the attacker, is actually trying to prevent the other girl from being stabbed by hitting her attacker with his keys & can earlier be heard shouting "hey girl give me the knife"
That's why he doesn't leave the scene"
"If everyone noticed.. both girls were getting up at the end no one died "
London's Metropolitan Police Service Contact Centre (MetCC):
"Please note that despite appearances no one was stabbed and nobody died. This video is also six days old and we have been dealing since the incident. "
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
"The guy in the green /brown tracksuit that everyone presumes is the attacker, is actually trying to prevent the other girl from being stabbed by hitting her attacker with his keys & can earlier be heard shouting "hey girl give me the knife"
That's why he doesn't leave the scene"
"If everyone noticed.. both girls were getting up at the end no one died "
London's Metropolitan Police Service Contact Centre (MetCC):
"Please note that despite appearances no one was stabbed and nobody died. This video is also six days old and we have been dealing since the incident. "
Toej vse v najlepšem redu.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N