Lepote multikulturnosti 4

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ok, en predlog. Ustaviti jih enako, kot protestnike, torej z vodnimi topovi in ce ne pomaga, s solzivcem, kako pa hoces drugace....glede na stroske, ki jih imamo s tem in glede na solde, ki jih prejmemo, bi lahko vsak gasilski dom v malo vecji vasi imel svoj vodni top...aja cakaj malo, saj jih ze imamo.
Hecno ne, kako jaz desnicar razmisljam bolj humano od tebe, levicarke...:evil:
In kako bi razporedil vodne topove na mejo da bi jo pokril in preprečil prehod? Kako bi uporabljal solzilec na celotni meji?

In ja, resnično so bili taki mladi močni fantje. Si ne predstavljam da bi se jim spipalo. Sva se takrat z enim policajem menila kako bi bilo če bi se zgodil kakšen incident ali revolt, je skomignil z rameni in sva se samo spogledala. Mislim da sta bila dva policaja in ene štirje vojaki za povprečno 1500 migrantov ki smo jih imeli hkrati v oskrbi.
Aja, pa nisem levičarka, tako bajdeuvej, ne tako in ne drugače.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
In to je tvoj nacrt? Lepo okoli kot macka okoli kase?

In kaj bi, ce bi skupina prisla kar v tvojo hiso ali flat?
Vidis, lahko si prijazna do enako mislecega, do nasprotno mislecega pa bo tvoj kind face bob ob steno.

Meni je varianta na zgornjem linku bolj vsec. Sicer pa, koliko imamo policistov in vojakov? A so vsi ilegalci prisli v 8 urah na mejo?
In kaj bi po tvoje bilo za storiti, ce bi se jih res odpeljalo in bi zaceli unicevati stvari, kot se je videlo po Franciji in loviti zenske, kot v Koelnu takrat za Ny? kaj bi v tem primeru storil levicar?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
In to je tvoj nacrt? Lepo okoli kot macka okoli kase?

In kaj bi, ce bi skupina prisla kar v tvojo hiso ali flat?
Vidis, lahko si prijazna do enako mislecega, do nasprotno mislecega pa bo tvoj kind face bob ob steno.

Meni je varianta na zgornjem linku bolj vsec. Sicer pa, koliko imamo policistov in vojakov? A so vsi ilegalci prisli v 8 urah na mejo?
In kaj bi po tvoje bilo za storiti, ce bi se jih res odpeljalo in bi zaceli unicevati stvari, kot se je videlo po Franciji in loviti zenske, kot v Koelnu takrat za Ny? kaj bi v tem primeru storil levicar?
Kaj in kakšen moj načrt?
Pa ti sploh veš koliko ljudi je dnevno prečkalo mejo? In zakaj jih niso ustavile druge države v koridorju pred in za nami, če trdiš da je to tako zelo enostavno? Saj menda veš da so takrat na veliko prečkali tudi Madžarsko?
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Zakaj jih niso popisale, je bolj pomembno vprasanje. Na nic mi nisi odgovorila.
Kdo jih ni popisal? Se pa spomnim da ste takrat vsi na veliko strašili, da bomo z naše strani popisane dobili nazaj. Seveda jih nismo.
In kaj bi bilo če bi skupina prišla v mojo hišo? Saj to vam razlagam. Če jih ne bi takrat organizirano spravljali preko koridorja naprej, bi se res prosto sprehajali naokoli in mogoče se potem danes ne bi spraševali kaj če bi....
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.096
113
Mogoče bi ob vstopanjih v hišo večinoma njihova prevladala. Pač bi se zgodilo kar je bil njihov namen, nič kaj takega oz. nenavadnega. Ampak bi se morda lahko zgodilo kaj v nasprotni smeri in ob parih takih neželjenih scenarijih bi tudi njim morda kapnilo, da se v "krščanskih" domovih marsikje hrani kar nekomu lahko razmaže mozak po steni.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Mogoče bi ob vstopanjih v hišo večinoma njihova prevladala. Pač bi se zgodilo kar je bil njihov namen, nič kaj takega oz. nenavadnega. Ampak bi se morda lahko zgodilo kaj v nasprotni smeri in ob parih takih neželjenih scenarijih bi tudi njim morda kapnilo, da se v "krščanskih" domovih marsikje hrani kar nekomu lahko razmaže mozak po steni.
med migranti, vsaj v prvem valu, je bilo kar nekaj kristjanov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.481
3.119
113
Tale muki iz stranke SD je tudi bil velik migrantoljuPec...dokler mu ilegalci niso vlomili v bajto v Šentjerneju.
Potem je pa začel govorit da bo stražil zunaj. Partizanske vaške straže proti podivjanim ilegalcem.
IMG_20190613_222632.jpg
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.096
113
Peter Klepec, mi lahko odgovoriš na tole:
Ko se ti je takole izkoriščani prikazala mati Božja mi lahko poveš kaj se je v tem času spremenilo, da se ravno tako izkoriščanim prebežnikom prikazuje šejtan?
A je posredi zamenjava valut v €U območju Iz šilingov, lir, peset... v evre)?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.096
113
In ja, takrat v domove ni nihče vstopal po zaslugi sprejema, ki jim je bil namenjen. Tega sedaj ni več, nihče jim več ne reče begunec, če imajo srečo se jim reče prebežnik sicer pa kar ilegalni migrant.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Peter Klepec, mi lahko odgovoriš na tole:
Ko se ti je takole izkoriščani prikazala mati Božja mi lahko poveš kaj se je v tem času spremenilo, da se ravno tako izkoriščanim prebežnikom prikazuje šejtan?
A je posredi zamenjava valut v €U območju Iz šilingov, lir, peset... v evre)?
Še enkrat. Nisem trdila in ne trdim, da sem bila izkoriščana. Plačana sem bila bolje kot v Jugoslaviji. In ne, migrantov ki živijo v barakah in so brez dokumentov ne moreš primerjati z mano takrat. Primer sem samo dala, kako gremo ljudje za boljšim zaslužkom.
je to res tako težko razumeti?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.096
113
Zame bodo ti, ki prihajajo in prehajajo čez naše kraje vedno begunci. Četudi bodo to počeli celo stoletje in jih bo milijarda, tri ali pet.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.096
113
Še enkrat. Nisem trdila in ne trdim, da sem bila izkoriščana. Plačana sem bila bolje kot v Jugoslaviji. In ne, migrantov ki živijo v barakah ne moreš primerjati z mano takrat. Primer sem samo dala, kako gremo ljudje za boljšim zaslužkom.
je to res tako težko razumeti?
Zaslužek beunca, ki ga dobi za svoje sužnjelastniško delo je najbrž večkratnik tistega, kar bi dobil v svoji državi in to mu zgleda ne paše. Ali mu morda ne paše, da mora delati v večkratniku tistega kolikor je doma delal?
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Zaslužek beunca, ki ga dobi za svoje sužnjelastniško delo je najbrž večkratnik tistega, kar bi dobil v svoji državi in to mu zgleda ne paše. Ali mu morda ne paše, da mora delati v večkratniku tistega kolikor je doma delal?
Odgovarjala sem na izjavo da migranti nič ne delajo. Sicer pa, si pogledal dokumentarec ki sem ga linkala?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.096
113
Ne vem koliko in kaj delajo begunci ali, kot jim praviš migranti. Deluje mi, da so pri tem nezadovoljni. Pa tudi drugi ljudje so mnenja, da so zasužnjeni.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Kaj in kakšen moj načrt?
In zakaj jih niso ustavile druge države v koridorju pred in za nami, če trdiš da je to tako zelo enostavno? Saj menda veš da so takrat na veliko prečkali tudi Madžarsko?
Ustavili jih niso zato, ker so dobili komando iz EU, da jih morajo pustit. Saj jih je Merklova povabila. In prišli so čisto lepo organizirano.
Sama si napisala: "Ne vem kako si vi predstavljate da bi pol milijona ljudi lahko prešlo mejo brez organizacije in izdelane logistike"
Ja policaji napi in tisti pred in za nami, so jim ponudili prevoze, tako z ladjami, avtobusi.... Ni to preprost projekt.
Možnosti da jih zaustavijo je veliko, ampak jih niso hoteli, ko so pa hoteli, so jih pa zaustavili.
Mi jih streljali nebi. Ampak v končni fazi bi lahko postavili tudi minsko polje, ga dobro označili in postavili smerokaz za varno pot do afganistana in Maroka. Tako da se bi lahko vsak sam odločil po svoji želji, ali bo nadaljeval na minsko polje ali se obrnil domov.