Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Lajka te po pameti, bolj bogi del forumašev.

Čist tko na btw - lajka me mnogo uporabnikov table po mnogih temah in ne zgolj tista dva, trije, ki gredo nekaterim najbolj na organ tako da jaz nebi kar tako na približno pisal takih izjav o bogi pameti ter vseh metal v en koš. Pa tudi v kolikor bi to aboslutno držalo to potem še niti približno ne pomeni, da moji posti nimajo neke teže oz. resnice zgolj zato, ker se z njimi strinjajo TUDI problematiki. Dajte se malce bolj fokusirat na dejansko sporočilo in ne na embalažo, samega sporočevalca ali pa nekoga, ki mu je všeč napisano.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Ti nekateri so tako sramežljivi, da bi pokazatli ta svoj trud.
Mar mislijo, da ga ostali ne bi znali/želeli ceniti?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.730
2.345
113
Pomurje
Komu pa dat oblast v roke, da bo ustavil ta multikulti debilizem.
Naštejte mi politike pri nas, ki bi takšno stvar rešili. Ajmo na dan z imeni.

Volilni upravičenec sem čez 20 let in v tem času še ni bilo prilike volit nekaj novega, boljšega, sposobnega. Še naprej volimo po vedno po istem kopitu, kar nam ne prinese sprememb.
Na teh EU volitvah, se je pokazala ista zgodba. Malo se cifre/ljudje menjajo prepričanja ostajajo ista.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.730
2.345
113
Pomurje
Ti nekateri so tako sramežljivi, da bi pokazatli ta svoj trud.
Mar mislijo, da ga ostali ne bi znali/želeli ceniti?

Vse pamatne oddaje na RTV so od 21 ure naprej. Če bi bile ob 17-19 ure ne bi imele nič večje gledanosti, ker so takrat razni turki na sporedu.

Narod kjer je najbolj brani dnevnik Slovenske novice, niti ne razume oddaj, ki zahtevajo možgansko razmišljanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.730
2.345
113
Pomurje
Mislim, da vsi "normalno" razmišljajoči vidimo problem, le rešitve in poti do rešitve vidimo drugače.
In ker smo tako neenotni, naši vladarji ne rabijo nič migat, še manj pa reševat nakupičenih težav z multikulti sranjem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
http://nova24tv.si/svet/neverjetno-...avtomobila-zeleli-vdreti-na-evropsko-ozemlje/
13.-Migranti_1.jpeg
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Rešitev bi bila, da se peljejo na sedežu in ne v armaturi. Pa jim naši vladajoči tega ne omogočijo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pustimo zdaj osebni nivo in dajte raje povedat kdaj bomo lahko k nam dobili danski vzorec.
Pravkar sem si ogledal dokumentarec in iz njega se lahko veliko naučimo, kako se ne sme delati:
1. Nikakor ne smemo dovoliti, da bi naših 286 ali kolikor jih že bo azilantov getoizirali. Treba jih je naseliti v naše okolje, tako da se lahko čim prej asimilirajo.
2. Prepovedati vse verske šole in to vseh ver.
3. Vse naše mošeje (ki jih sicer še ni) in molilnice prestreliti z obveščevalci, tako kot ta dva na Danskem. Če ugotovijo, da kak imam serje s šeriatskim pravom, ga je treba takoj izgnati, še prej pa nagega peljati skozi naselje.
4. Imame dobiti iz zmernih bosanskih verskih šol.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
1. ne bo šlo, ker se nikogar ne sme asimilirati proti njegovi volji
2. ni v skladu z versko svobodo
3. skrivno oprezanje in slikanje je ilegalno
4. zakaj preferirat nekoga in zakaj izbrati le sunite
 
Nazadnje urejeno:

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
1. ne bo šlo, ker se nikogar ne sme alimilirati proti njegovi volji
2. ni v skladu z versko svobodo
3. skrivno oprezanje in slikanje je ilegalno
4. zakaj preferirat nekoga in zakaj izbrati le sunite

Tocka 1 je cisto v redu - namesto v azilni dom jih je treba razseliti po celi SLO, po moznosti k druzinam welkomerjev. Ce vsakemu gostitelju das za oskrbo azilanta pol toliko kot nas stane v azilnem domu, bomo imeli naval gostiteljev, vsaj glede na stevilo welkomerjev v javnosti.