Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Mlada zakrinkana muslimana sta šla v skupnost muslimanskih priseljencev na Danskem. Tri mesece sta Fatma in Mohamed živela kot zakonski par in v tem času obiskala 8 največjih mošej v državi. Večina jih velja za zmerne, toda skrita kamera je pokazala popolnoma drugačno resničnost. V koranskih šolah učijo otroke sovraštva do »nevernikov«, v skupnostih pa velja šeriatsko pravo.
Če ima zakonski par težave, iščeta nasvet pri imamih in verskih voditeljih. Fatma ne sme prijaviti policiji, da jo mož pretepa, tudi spolnosti mu ne sme odrekati, njen mož pa ima lahko več žena. Njuni spori se rešujejo po šeriatskem pravu, kjer trije imami enkrat za vselej odločijo o njuni prihodnosti.

point oddaje je bil, da se načrtno uči, da se ne smejo asimilirat (ženske moraj biti doma in ne smejo delat v Danskih podjetjih), en od glavnih imamov še veselo pove, da bodo "sjebali sistem" sčasoma, da jih je pred 23leti bilo na Danskem 55 tisoč, zdaj jih je 300.000. In da poti nazaj ni, in da po celi Evropi laufa isti sistem, ni to Danska specialiteta . Sreča mila.

Peter Klepec pa nič.

Evo, to je bistvo problema na katerega nekateri opozarjamo ŽE LETA!!! nazaj pa dobimo v glavnem posmeh in žaljivke.

Je zelo zaželjeno, da to pokomentira tudi kateri od ostalih klasičnih zagovornikov tuje kulture pred našo, ni treba čakati zgolj na največjo spammerko, ki je trenutno na srečo v banovcih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in muho

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Ni dobro utiševat mnenjske nasprotnike. Na ta način si ustvarjaš tlečega sovražnika.

Načeloma ja. Če je pa cilj tega mnenjskega nasprotnika, da postane debata neberljiva in posledično načrtno spamma ter zavaja na polno pa ni druge kot "odstrel". Somišljeniki pa v jok pa na drevo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če nebi futrali tro(t)la v njej,.... :cool:

Ignoranca bi bila precej boljša kot pa hop na vsako njeno besedo. ;)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Načeloma ja. Če je pa cilj tega mnenjskega nasprotnika, da postane debata neberljiva in posledično načrtno spamma ter zavaja na polno pa ni druge kot "odstrel". Somišljeniki pa v jok pa na drevo.
Sebe poglej. Takoj ko vidiš kako njeno objavo, ti pade megla na oči in zaspamaš na polno. :evil:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
Tudi res, ampak pustimo zdaj zamere....

Lahko pokomentiraš kako poteka ta Danska/Evropska asimilicija? Če smo slučajno iz dotični dokumentarcev kaj spregledali.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Edino pravilno. Se vsaj v Evropi ne bo potrebno z njimi mazati rok. Pa tudi metode za priznavanje imajo v Iraku dodelane.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Tile Danci imajo vizijo, cilj. Oni vedo kako združiti razvdojeno Evropo. Uspeva jim celo mimo EU volitev in parlamenta.
Bomo končno tudi v Sloveniji imeli podružnico te učinkovite proevropske organizacije?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Če nebi futrali tro(t)la v njej,.... :cool:

Ignoranca bi bila precej boljša kot pa hop na vsako njeno besedo. ;)

Ignoranca ja... pa da se potem ne ugovarja njenim zavajanjem in jih naključni bralec potem lahko vzame kot resnico? Japajade. Perm ban reši zadevo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pa ne na vsako njeno objavo, zgolj ta zgrešene, ki pa so žal v večini. Če njenih spamov ni, ni tudi mojih. Perm ban pa je zadeva rešena.
Jaz ne vidim, da bi bilo toliko njenih objav zgrešenih, saj jih povečini opremi z linki. Če pa v linku niso pravilni podatki, pa verjetno ni njena krivda. Če pa navijaš za perm ban za vsakega, ki se s tabo ne strinja, bo pa Alter hitro postal klub enako mislečih, ki se boste lahko vzajemno trepljali po ramenih. Kar poglej, kdo te običajno lajka in se malo zamisli. Mene bi bilo sram, če bi me lajkali največji spamerji in razširjevalci lažnih novic.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Jaz ne vidim, da bi bilo toliko njenih objav zgrešenih

Ti še marsičesa drugega ne vidiš oz. dojemaš tako da tvoje mnenje pri meni ne pomeni prav veliko. Oziroma mi ne pomeni nič. Nadaljnih bedarij v postu pa iz enakega razloga, ko ne vidiš realne situacije sploh ne bom komentiral. Tvoje IMHO zgrešeno mnenje pač do katerega imaš vso pravico.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kar napiši, kolikokrat se postaviš pred ogledalo in vprašaš: "Zrcalce, zrcalce povej, kdo je najpametnejši v deželi tej."
"Mateeey, Mateeey"
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Pustimo zdaj osebni nivo in dajte raje povedat kdaj bomo lahko k nam dobili danski vzorec.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.730
2.345
113
Pomurje
Ti še marsičesa drugega ne vidiš oz. dojemaš tako da tvoje mnenje pri meni ne pomeni prav veliko. Oziroma mi ne pomeni nič. Nadaljnih bedarij v postu pa iz enakega razloga, ko ne vidiš realne situacije sploh ne bom komentiral. Tvoje IMHO zgrešeno mnenje pač do katerega imaš vso pravico.
Kar je Bizi napisal dejansko drži. Lajka te po pameti, bolj bogi del forumašev. Na vsako kozlarijo od klepčeve skočite vi, še z večjo kozlarijo od nje. In tako v nedogled, do daleč prepozno oz. nepotalanih perm banov.