Lepote multikulturnosti 4

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.458
113
Zakaj te to zanima? Vprašaj sam tiste, ki jih (si jih) ti poznal.
Zato ker sem "radoznalo" :D No? A tko se greš ti novinarstvo na terenu? Pejstaš članke ki ne držijo vode...in ki nimajo dejanske zaslombe na terenu!

Pa kje sem trdil da sploh poznam kakega skina? Delili smo si isto ulico (konec Trubarjeve) in če ni ravno kdo drezal v njih tudi oni niso prišli do nas....tako je bilo že konec 90's...

Ti bi pa rada prikazala kot da smo danes na Trubarjevi v 80's in da se žide tepe in da nosijo davidove zvezde...bolano!
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Odgovarjala sem patriot in Kamele0N , onadva sta omenjala antisemitizem in jude. Še vedno trdim da imamo avtohtoni antisemitizem še danes v Evropi in svojo trditev sem tudi podkrepila z nekaj linki. Vi si pa še naprej zatiskajte oči pred njim.
In nihče od vas mi ni dokazal, da nimam prav.
Mislim, da danes kdorkoli omenja Žide, ima v mislih tele takšne in podobne .....prvi link ki sem ga našel....ne zdaj dobesedno grabit na to teorijo zarote, ampak so mišljeni ljudje iz teme, ki usmerjajo svetovne finance in s tem usodo planeta in človeštva.
http://istinomprotivlazi.com/novost...koji-nas-uz-pomoc-domacih-izdajica-unistavaju
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.001
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Deklica se je tresla in ihtela. Prosila je usmiljenja, a ga pri šesterici Nigerijcev in Maročanov, starih med 15 in 20 let, ni našla. Nato je zajokala, na koncu kričala od bolečine. 12-letno dekle teh 45 minut brutalnega posiljevanja v svoji mladosti ne bo nikoli pozabila.


Zgodilo se je že 15. marca 2018, a javnost je za gnusen zločin izvedela šele letos, ko je španski El Mundo poročal o koncu preiskave. Policija je v imenu politične korektnosti o zločinu molčala kar leto dni.

http://www.demokracija.si/fokus/pom...rz-nikoli-v-zivljenju-ne-bo-mogla-roditi.html
Multi kulti gnide o tem molčijo. Jaz si želim edino to, če bodo mujoti ali črni ubijali ali posiljevali, naj to delajo tistim kateri jih imajo radi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Deklica se je tresla in ihtela. Prosila je usmiljenja, a ga pri šesterici Nigerijcev in Maročanov, starih med 15 in 20 let, ni našla. Nato je zajokala, na koncu kričala od bolečine. 12-letno dekle teh 45 minut brutalnega posiljevanja v svoji mladosti ne bo nikoli pozabila.


Zgodilo se je že 15. marca 2018, a javnost je za gnusen zločin izvedela šele letos, ko je španski El Mundo poročal o koncu preiskave. Policija je v imenu politične korektnosti o zločinu molčala kar leto dni.

http://www.demokracija.si/fokus/pom...rz-nikoli-v-zivljenju-ne-bo-mogla-roditi.html

Multi kulti gnide o tem molčijo. Jaz si želim edino to, če bodo mujoti ali črni ubijali ali posiljevali, naj to delajo tistim kateri jih imajo radi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
To trdiš ti, ne jaz.

Nope, to kar ti trdiš, posredno seveda, ko od 8888 zahtevaš kršansko obnašanje katero ti nalaga, da ko te nekdo udari mu nastaviš še drugo lice in ne da ga udariš nazaj. Torej zagovarjaš, da bi jim morali dostaviti še drugo deklico, potem bi se morda situacija izboljšala.

Ok, zdaj pa "šalo" na stran - Je fino, ko ti nekdo podtika zgrešene ideje kajne? No take kretenizme ti izvajaš na dnevni ravni. Sram te bodi.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Nope, to kar ti trdiš, posredno seveda, ko od 8888 zahtevaš kršansko obnašanje in to ti veleva, da ko te nekdo udari mu nastaviš še drugo lice. Torej zagovarjaš, da bi jim morali dostaviti še driugo deklico, potem bi se morda situacija izboljšala.

Ok, zdaj pa "šalo" na stran - Je fino, ko ti nekdo podtika zgrešene ideje kajne? No take kretenizme ti izvajaš na dnevni ravni.
Izvoli, citiraj me.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Ja, je potrebno. Če obtožuješ, potem dokaži.

Bom takoj, ko bodo domnevni dokazi resno in objektivno obravnavani in epilog ter sankcije temu primerne. Tebi, kronični lažnivki, zavajalki in manipulatorki pa ne bom ničesar dokazoval, ker to zaradi navzkrižja interesov enostavno ni smisleno in bi šlo za čisto izgubo časa in energije.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Bom takoj, ko bodo domnevni dokazi resno in objektivno obravnavani in epilog ter sankcije temu primerne. Tebi, kronični lažnivki, zavajalki in manipulatorki pa ne bom ničesar dokazoval, ker to zaradi navzkrižja interesov enostavno ni smisleno in bi šlo za čisto izgubo časa in energije.
blablablabla