Lepote multikulturnosti 4

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
To, da je Brščič ustanovil stranko in da kandidira na volitvah je postranskega pomena? In to, da je bil prej eden vidnih članov in ideologov neke druge stranke?

Predvsem pa še vedno čakam na odgovor. So ali niso njegove izjavi antisemtiske?
Pa saj jo lahko vsak...saj smo vendarle v demokraciji (al nismo?) Evo vprašaj Arturja za nasvet kako pa kaj. Sedaj ko je brez La Toye gresta lahko še v španovijo :)
Glede Brščiča ti je pa sodišče lepo odgovorilo....... Voltaire naj bo!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
it-is-difficult-to-free-fools-from-the-chains-they-14208069.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Kaj ko bi se ti raje vrnil nazaj na antisemitizem?
Ga imamo ali ga nimamo tudi med Evropejci in Slovenci? Konkretno govorim o B. Je ali ni po tvoje antisemit?
EJ! Zdej pa takoj prenehaj s kršitvijo predvolilnega molka in zbriši tole! dober veš da je B. danes napisan na volilnem listu, ti ga pa obtožuješ nečesa krtakneki.
včiri si sama neki kokodakala in druge obtoževala za to kar sama danes, na dan volitev delaš
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
FDV šola pač (oz FSPN glede na to da se je javno hvalila da bi mi lahko bila mama :))
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Deklica se je tresla in ihtela. Prosila je usmiljenja, a ga pri šesterici Nigerijcev in Maročanov, starih med 15 in 20 let, ni našla. Nato je zajokala, na koncu kričala od bolečine. 12-letno dekle teh 45 minut brutalnega posiljevanja v svoji mladosti ne bo nikoli pozabila.


Zgodilo se je že 15. marca 2018, a javnost je za gnusen zločin izvedela šele letos, ko je španski El Mundo poročal o koncu preiskave. Policija je v imenu politične korektnosti o zločinu molčala kar leto dni.

http://www.demokracija.si/fokus/pom...rz-nikoli-v-zivljenju-ne-bo-mogla-roditi.html
Spravljajo se na otroke in starke, pa še to v krdelu, na ženske pa samo v večjem krdelu. strela jasna kira golazen so to
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
To, da je Brščič ustanovil stranko in da kandidira na volitvah je postranskega pomena? In to, da je bil prej eden vidnih članov in ideologov neke druge stranke?

Predvsem pa še vedno čakam na odgovor. So ali niso njegove izjave antisemtiske?
A to da je levica stranka te pa ne moti pa podpira načrtno stradanje ljudi v Venezueli.
Pa da obstajajo stranke, ki poveličujejo morilce pod rdečo zvezdo te tudi ne moti.
Pa da obstajajo države, ki si zaradi iste ideologije prilaščajo tuja ozemlja te ne moti, kot VT ne.....
Mogoće śe kej guspa
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in muho

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
A to da je levica stranka te pa ne moti pa podpira načrtno stradanje ljudi v Venezueli.
Pa da obstajajo stranke, ki poveličujejo morilce pod rdečo zvezdo te tudi ne moti.
Pa da obstajajo države, ki si zaradi iste ideologije prilaščajo tuja ozemlja te ne moti, kot VT ne.....
Mogoće śe kej guspa
Odgovarjala sem patriot in Kamele0N , onadva sta omenjala antisemitizem in jude. Še vedno trdim da imamo avtohtoni antisemitizem še danes v Evropi in svojo trditev sem tudi podkrepila z nekaj linki. Vi si pa še naprej zatiskajte oči pred njim.
In nihče od vas mi ni dokazal, da nimam prav.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
Saj sem ti lepo namignil...skinov nisem videl že od leta 1999... Pa še ko sem jih je bilo ponavadi ko so jih čefurji šli namerno izzivat pred lokal...

Kako jih je mladininem novinarju uspelo vplest v 21.stoletje in še povezat da dandanes napadajo žide po Ljubljani ve samo on oz tisti ki mu je plačal & naročil da napiše tak članek...

Ampak seveda ti ne poznaš (samo)kritičnosti...in veselo širiš mainstream propagando in želiš sejati strah in sovraštvo...

Vse za klike (€$?)
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Saj sem ti lepo namignil...skinov nisem videl že od leta 1999... Pa še ko sem jih je bilo ponavadi ko so jih čefurji šli namerno izzivat pred lokal...

Kako jih je mladininem novinarju uspelo vplest v 21.stoletje in še povezat da dandanes napadajo žide po Ljubljani ve samo on oz tisti ki mu je plačal & naročil da napiše tak članek...

Ampak seveda ti ne poznaš (samo)kritičnosti...in veselo širiš mainstream propagando in želiš sejati strah in sovraštvo...

Vse za klike (€$?)
Aha, torej nimam prav in gospod B nima nič proti židom. Želiš to povedati?
In antisemitizma v Evropi s strani Evropejcev ni. Želiš to povedati?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
Hahaha.....tebi je samo malo dolgčas in bi se malo prepucavala na to napol sivo nedeljo!
Kje sem pa trdil da točijo toplo pivo iz pipe? Sploh pa kje da Laško ni pivo? Sedaj ko ga polnijo tudi v Unionu! :D
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.158
3.084
113
Poznam ne. Se pa z njimi ne obremenjujem. Mislim, da v enako meri kot oni z mano.

Ravno toliko empatije do evropejca verjetno goji en oteklo trebušni črnček . In ne vem zakaj bi moralo biti obratno.