Lepote multikulturnosti 4

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.383
113
Minila je že tretja noč izgredov:

Third night of unrest in Sweden over far-right anti-Islam rally​

A city bus burns on a street in Malmo, Sweden
aVxLxe2_700bwp.webp


6173.jpg


Police riot control vans are seen near burning rubbish bins
3500.jpg


Police detain a person who drove a car into roadblocks near a demonstration in Malmö
3500.jpg


 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
v vsakem članku, ki ga odprem, so vsaj 10x omenjeni far-right oz. desničarski skrajneži
ki so kao hoteli zažgat neko knjigo

sem pač sklepal, da jim je ogenj mal ušel izpod nadzora

se opravičujem in posipam s pepelom, ne bom več

vama pa svetujem da baterije mal preverita v detektorju, saj vesta katerem
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Valda ce jim domacini preprecujejo integracijo.

a nacijem?

mogoče nimajo mirovnega inštituta
pri nas je mirovni inštitut prirejal neke delavnice o nenasilni komunikaciji, kar je velika civilizacijska pridobitev
edin problem je bil, ker so tja gonili državne uradnike namesto namesto nacetov

tko da rezultati niso ravno za hvalit se, je pa plus da greš lahko zdaj podaljšat osebno brez strahu da bi bil tepen
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.233
3.136
113
v vsakem članku, ki ga odprem, so vsaj 10x omenjeni far-right oz. desničarski skrajneži
ki so kao hoteli zažgat neko knjigo

sem pač sklepal, da jim je ogenj mal ušel izpod nadzora

se opravičujem in posipam s pepelom, ne bom več

vama pa svetujem da baterije mal preverita v detektorju, saj vesta katerem
Ob močnem vetru je uporaba odprtega plamena prepovedana. Zlasti pri kurjenju papirja.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
tole je članek, ki ga je na skrajno desničarskem trobilu rtv napisala skrajna desničarka Katja Štok


tkole nekako se zaključi:

V soboto so nato protestniki v osrednjem parku v Malmöju, kjer je manjšo množico nagovoril vodja stranke Trda linija Rasmus Paludan, v policiste metali kamenje. Policisti so bili prisiljeni uporabiti solzivec, da so jih razgnali.

Pa naj mi zdaj nekdo pove, kdo so bili protestniki, kdo je metal kamenje in koga so razganjali s solzivcem.
Sej ni treba bit glih ajnštajn, da to pogruntaš... ampak, iz tegale kar sem zgoraj citiral pa ni ravno razvidno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz pravim, da bi sedaj v tem momentu moral kompleten zahodni svet protestno zažgati korane - npr. na glavnih trgih. Potem se naj pa muslimani grejo kolektivno jokat domov v svojo arabijo kamor tudi spadajo :mad: .

Kdor ne razume, da je religija glavni strup človeštva, se naj pobere v svoje vukojebine, ker ni za v normalno moderen svet. S takim človekom nimaš kaj razpravljati, še najmanj na blag način.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.383
113
V soboto so nato protestniki v osrednjem parku v Malmöju, kjer je manjšo množico nagovoril vodja stranke Trda linija Rasmus Paludan, v policiste metali kamenje. Policisti so bili prisiljeni uporabiti solzivec, da so jih razgnali.
No tole se je pa za razliko od opisa dogajanja iz neke leftardske dimenzije dejansko zgodilo:
"At Saturday’s demonstration in a central park in Malmö, Stram Kurs’ leader Rasmus Paludan addressed a few dozen people. A small number of counter-protesters threw stones at demonstrators and police were forced to use pepper spray to disperse them."
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Minila je že tretja noč izgredov:

Third night of unrest in Sweden over far-right anti-Islam rally​

A city bus burns on a street in Malmo, Sweden
aVxLxe2_700bwp.webp


6173.jpg


Police riot control vans are seen near burning rubbish bins
3500.jpg


Police detain a person who drove a car into roadblocks near a demonstration in Malmö
3500.jpg


Svet vseeno napreduje. Pred leti so zaradi ene Mohamedove karikature protestirali milijoni muslimanov po vsem svetu in zažigali veleposlaništva. Za javni sežig korana bi bili pa pripravljeni na svetovni đihad. Sedaj jih pa protestira samo nekaj sto v enem mestu. :fredi:
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
755
870
93
Svet vseeno napreduje. Pred leti so zaradi ene Mohamedove karikature protestirali milijoni muslimanov po vsem svetu in zažigali veleposlaništva. Za javni sežig korana bi bili pa pripravljeni na svetovni đihad. Sedaj jih pa protestira samo nekaj sto v enem mestu. :fredi:
Fino bi bilo, da bi še Švedi napredovali in sterali to necivilizirano golazen ven iz Evrope.