Lepote multikulturnosti 4

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Ko bi vsaj kak protestni samosežig naredili. Nebi blo nič narobe.

a misliš, da je v teh taboriščih lepo živet? si bil kdaj zaprt? si bil kdaj pregnana z doma? si bil kdja zlorabljen od močnejših od tebe? najbrž ne, zato pa pišeš take neumnosti. Večina so ljudje so kot mi, ki so živeli na nekem drugem koščku sveta, ki jim ga je uničila neka glupa ideologija in "naš" kapitalizem. Tako kot pri nas, so med njimi ekstremisti, ki jih je potrebno izločit in so najbrž krivi za ta požig.

Sej mogoče ko boš čez deset let prebral svojo izjavo, te bo najbrž zelo sram. Če pa ne, si pa itak moten oz. ekstremist.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Bedaki so si iz nevem kakšnega razloga požgali še tisto kar so imeli. Sedaj pa opice brezdelne pričakujejo da bodo ponovno drugi poskrbeli za njih. Mentaliteta na višku. Take rabimo tle pr nas. V morje jih zmetat pa naj plavajo nazaj v Turčijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth in 8888

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
a misliš, da je v teh taboriščih lepo živet? si bil kdaj zaprt? si bil kdaj pregnana z doma? si bil kdja zlorabljen od močnejših od tebe? najbrž ne, zato pa pišeš take neumnosti. Večina so ljudje so kot mi, ki so živeli na nekem drugem koščku sveta, ki jim ga je uničila neka glupa ideologija in "naš" kapitalizem. Tako kot pri nas, so med njimi ekstremisti, ki jih je potrebno izločit in so najbrž krivi za ta požig.

Sej mogoče ko boš čez deset let prebral svojo izjavo, te bo najbrž zelo sram. Če pa ne, si pa itak moten oz. ekstremist.

Se mi zdi, da je med tistimi ekstremisti tam tudi kakšen odstotek revežev, ki jih navajaš na začetku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Matey

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Pa niso to požgali otroci pa ženske... to je delo estremistov, ki je potrebno izločit iz sistema in po možnosti ne samo izgant, ampak tudi zapret. Ne glejte samo odrasle populacije, poglej otroke, ki so ostali brez staršev, sorodnikov,...oni so žrtev zlorab takih in drugačnih. EU bi komot uvozila te sirote in jih izobrazila in integrirala v družbo. Ne gre za 20,30, 40 let stare moške, ampak za mladoletnike in otroke, ki so prepuščeni zlorabam. Seveda smo mentalitite zelo različni, ampak govorit, da se naj zažgejo, je ekstremizem.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Če to gamad zdej razselijo v evropo, bo eno veliko sranje. Domino efekt, goret bodo začeli drugi kampi samo da jih dajo na celino ali Alemanijo. In potem smo spet na začetku, najbolj da odpremo meje za to gamad, pa da jih mamce z 400 EUR penzije živijo. V tem trenutku je treba pokazat zobe in jih nagnat, drugače bo to samo blažen žegen in 2. merklicin welcome.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Missing Swedish girl, 17, beheaded by ex boyfriend, 23, after breaking up with him, cops say

Wilma Andersson, 17, disappeared on November 14 after going to the flat of her ex-boyfriend - named only as Tishko S - to collect some of her belongings.
Police later searched the Iraqi-born man's flat in the town of Uddevalla and found traces of blood everywhere, local media reports.
They are then said to have found the teen's severed head in a suitcase which was wrapped in aluminium foil and sticky tape.
The 23-year-old boyfriend was later charged with her murder.

NINTCHDBPICT000583741885.jpg


 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.464
113
Ma niso fora samo musliji.
Ene pač rinejo k "porednim fantom" in upajo, da bodo prav one tiste, ki jih bodo prevzgojile. Potem imaš pa domače nasilje in podobne fore.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in B81