Lepote multikulturnosti 4

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Btw...Vojkota najdete na FB...nek balkanski playboy...

Glede na imiđ...bi ga vprašal kolk v resnici pogreša YU...v smislu standarda....
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ti trije "bedaki" so čistokrvni italijani, sicer niso iz Firenc, ampak od malo nižje doli. ;)
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ti trije "bedaki" so čistokrvni italijani, sicer niso iz Firenc, ampak od malo nižje doli. ;)

To so "kalabreši". Ciganija tako ali drugače. Zaradi takih jaz v Italiji ne grm več nižje od linije Torino-Milano-Benetke. Enostavno je ratalo preveč ljudi, ki jim je glavni zaslužek, da nategnejo turista. Ravno včeraj smo se na rojstnem dnevu od mulca pogovarjali, da je postalo nevzdržno, da se ti napopa tudi dste ali več teh vogotov in ti kar zapenjajo ure okoli roke, te slikajo itd... In to starejše gospe in podobno, ki se ne moreje braniti niti uiti stran. Edini način, kako so razumeli, je bil, ko je edn od moški članov skupine enega cigota malo "pošlatal". To razumejo, drugega ne.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tako sem jaz razmišljal dve, tri leta nazaj, pol pa sem šel z avtodomom v Toskano, pa na Sicilijo, dol po škornju,... Moram rečt, da razen v velikih mestih je povsod krasno in zelo prijazni ljudje, precej bolj kot na severu.
Še vedno pa pravim, da od tvoje črte dol je vse ena velika ciganerija! ;)
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Maročani so bili.


Kaj pa tale črnuh, ki je klal po Angliji?

 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Veš kaj mi 8888 ni jasno?

Lepiš non stop take svinjarije, ki jih počnejo t.i. "neandertalci, kamelojebci, islamisti, črnuhi,..." potem pa se postaviš pri migracijah na stališče, da naj tudi žrtve ostanejo kar tam in se same borijo proti njim.

A misliš, da bi bila kaka križarska vojna spet potrebna? Taka klasična s konji, mečem in kopjem, pa par tisoč mrtvimi na vsaki strani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Pa saj sem ne hodijo žrtve. Hodijo oportunistični mladci, ki se nadejajo dobrega zaslužka z prodajo spominkov in teženjem turistom (v kombinaciji z socialno podporo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran, dax in Pepe

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Veš kaj mi 8888 ni jasno?

Lepiš non stop take svinjarije, ki jih počnejo t.i. "neandertalci, kamelojebci, islamisti, črnuhi,..." potem pa se postaviš pri migracijah na stališče, da naj tudi žrtve ostanejo kar tam in se same borijo proti njim.

A misliš, da bi bila kaka križarska vojna spet potrebna? Taka klasična s konji, mečem in kopjem, pa par tisoč mrtvimi na vsaki strani.
Zakaj sam sebi lažeš? Prihaja drhal, mogoče 10% teh res rabi zaščito ostalo je drhal.
V JAR pa temni želijo še eno gnojno državo
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.095
3.034
113
Veš kaj mi 8888 ni jasno?

Lepiš non stop take svinjarije, ki jih počnejo t.i. "neandertalci, kamelojebci, islamisti, črnuhi,..." potem pa se postaviš pri migracijah na stališče, da naj tudi žrtve ostanejo kar tam in se same borijo proti njim.

A misliš, da bi bila kaka križarska vojna spet potrebna? Taka klasična s konji, mečem in kopjem, pa par tisoč mrtvimi na vsaki strani.
Izpostavlja običaje in šege teh ljudi. Ja 8888 je malo poseben, ker mu ni do tega, da bi (masovneje) prišle k nam. Je pravo nasprotje od nas, ki si jih želimo vsi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888