Lepote multikulturnosti 4

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Juda? Ja in!
Pa še kakšnega ubitega palestinca bi se najdel. Pa zaščitenega nosoroga ali slona.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Nekaj let nazaj je začel klecati Kaepernick v NFL. Prepovedali so mu igrati.
Preberi kdaj kaj iz normalnih virov, niso samo rasisticni na spletu.
Ni res. Kljub klečanju je odigral vso sezono, po koncu pa nihče ni podpisal z njim kot prostim igralcem, kar je bilo najverjetneje politično motivirano.

Morda bo pa moral ferdo kdaj kaj še iz normalnih virov brat, niso samo skrajno-levičarski oz. leftardovski na spletu :evil:

Tako kot skrajno desni viri marsikdaj prirejajo zadeve, da "voda teče na njihov mlin" seveda enako počnejo na nasprotni strani in tako lahko bereš o vseh grozotah današnjega rasističnega in fašističnega sveta :p
To seveda ne pomeni, da fašizma in rasizma itd. dejansko ni ampak da znajo določeni mediji to zelo napihniti, spet, enako kot na kontra strani.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Nekaj let nazaj je začel klecati Kaepernick v NFL. Prepovedali so mu igrati.
Ni res. Kljub klečanju je odigral vso sezono, po koncu pa nihče ni podpisal z njim kot prostim igralcem, kar je bilo najverjetneje politično motivirano.
Beli lastniki klubov so se dogovorili - ampak seveda to nima veze.
Tako je. Nobene prepovedi ni bilo. Prisilit pa tudi ne moreš nikogar, da podpiše z njim.

Torej, ni bilo prepovedi temveč so se beli lastniki klubov dogovorili... domneva ali dejstvo? Vir?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Aja aja, valda. Sem pozabil, da če so lastniki klubov beli so seveda avtomatično rasisti že po defaultu tako da itak, da so se dogovorili. My bad.

No vsaj to se je razčistilo, da ni prišlo do dejanske prepovedi igranja. Tudi to je nekaj. :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.914
816
113
A ni nobenega črnega lastnika kluba?
a) ga ni: zakaj ga ni? A so mogoče manj sposobni, al kako?
b) je: zakaj ni zaposlil tega Kopernika? A je rasist?

c) mogoče pa Kopernik enostavno več ni bil komnkurenčen? Po 10ih letih se vsaka roba iztroši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
ferdo spet zavaja.
zakaj nisem presenečen?

zadnjih par mesecev se ti je konkretno poslabšalo ferdo, frustracije kar lijejo ven iz tebe.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.966
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Žalostno, da nisi sam sposoben najti nič.


jurek1973
ni
morda bo JayZ
125 QB naj bi bilo potrebni letos.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
OK, je kje rešitev?
Kdo, nas belce, lahko obvaruje?
Kjerkoli na Svetu?
Moramo res storiti tako, kot smo v Južni afriki?