Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Saj tudi drugod marsikaj ni. Un gor nad tabo se naj zamisli in prve naj da v arest tiste kateri podpirajo rdeči terorizem. Uni so Slovencem naredili več škode kot ostali vsi skupaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Kazenski zakonik (KZ-1-NPB4)

Ščuvanje in javno poveličevanje terorističnih dejanj
110. člen

(1) Kdor ščuva k storitvi kaznivih dejanj iz 108. člena tega zakonika s tem da razširja sporočila ali jih daje na razpolago drugim osebam na kakšen drug način z namenom spodbujati teroristična kazniva dejanja in tako povzroči nevarnost za storitev enega ali več takih kaznivih dejanj, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.

(2) Enako se kaznuje, kdor neposredno ali posredno javno poveličuje ali zagovarja kazniva dejanja iz 108. člena ali kaznivo dejanje iz prejšnjega odstavka s tem, da z namenom iz prejšnjega odstavka razširja sporočila ali jih daje na razpolago javnosti in s tem povzroči nevarnost za storitev enega ali več takih dejanj.

(3) Pregon za kazniva dejanja iz prejšnjih odstavkov se začne z dovoljenjem ministra za pravosodje.
Počasi bo potrebno dati kakšno prijavo na Spletno oko, če bo šlo tako naprej tule v peskovniku posameznih moderatorjev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Ko muslimani izvedejo teroristični napad vpijete pobijte vse muslimane, ko to naredijo belci je pa vedno nek izgovor v smislu da je bil bolan, izjema, ateist in nevem kake še. Sovraštvo in nasilje je plod bolanega, neumnega in nevzgojenega človeka
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Ko muslimani izvedejo teroristični napad vpijete pobijte vse muslimane, ko to naredijo belci je pa vedno nek izgovor v smislu da je bil bolan, izjema, ateist in nevem kake še. Sovraštvo in nasilje je plod bolanega, neumnega in nevzgojenega človeka
Tvoja bolna laž. Sicer pa murglska rtv zmeraj za muslimanske teroriste trdi da so duševno bolni.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.210
113
D1tXxOVXQAI92Nu.jpg


in

New Zealand shooter covered weapons with names of Canada’s Alexandre Bissonnette, other killers
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Bi blo pa fajn, da moderator zrihta desna trobila ala 123, ker bo šla stvar v nasprotnem primeru v prijavo višje, pa bo kak nalog na upravljalca foruma priletel.

Sem 2x prebral strani 69-75...in nikjer ne vidim kakega ekstremističnega pozivanja z njegove strani....sta zapela kje drugje v kaki drugi temi? Na ZS morda?

Tema je čisto lavfala z ogorčenimi komentarji tako desnih in levih uporabnikov....dokler se ni vmešala jagababa...Gatto...dokler nista zapela jest5 in 8888....

Jaz vidim da so situacijo eskalirali prej levi uporabniki....

Sem pa odprt za "ideje"....
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.