Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
moja luba jagica
D1fpF8gXQAEd-mu.png

sori Kameleon, ampak ne morem si pomagat :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Claim: Democratic Florida State Representative Kimberly Daniels once said, "I thank God for slavery."
Rating: Correct Attribution. (prevod - pravilno pripisovanje)

Da si ne bo slučajno kdo na podlagi tega fact-check www strani razlagal, da gre za kak fake news.
A kje piše(m) da ni res?

A sem kje napisal, da zanikaš karkoli? Samo dodatno obrazložitev sem spisal, saj taki fact-check linki običajno dokazujejo zavajanja tokrat pa pač ne.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Tisti Eritrejc v Mariboru, ki je štihnil kolega se pa na sodišču zagovarja da težko prenaša alkohol. Pa da je bil pijan.

Klinc pa tak musliman ki pije.

Me zanima čebi kdo kaj protestiral, če bi mu postregli s svinjino ? Kaj mislite?
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Tisti Eritrejc v Mariboru, ki je štihnil kolega se pa na sodišču zagovarja da težko prenaša alkohol. Pa da je bil pijan.

Klinc pa tak musliman ki pije.

Me zanima čebi kdo kaj protestiral, če bi mu postregli s svinjino ? Kaj mislite?
Bi se jo izogibali, ker jim svinjina kolikor je meni znano smrdi (za razliko od alkohola :evil:)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.874
5.469
113
Svinjina smrdi samo "industrijska"....doma gojena nima teh problemov....
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Sharia low reče, da lahko vzamem kolikor hočem otrok za svoje žene. Sharia low reče starost žen ni pomembna. Če zavzamemo vašo zemljo, lahko vzamemo vaše hčerke in ničesar ne boste mogli storiti.Če je dovolj stara, da lula, je dovolj stara, da je moja žena.
48411653_2016894391709155_5913705311260114944_n.jpg
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Bi se jo izogibali, ker jim svinjina kolikor je meni znano smrdi (za razliko od alkohola :evil:)
Abstinentom - nemuslimanom tudi alkohol smrdi.
Mislim če se je tisteritrejc alkohola lahko navadil, bi se lahko tudi svinjine. Pa babe brez rut ni nikabov.

Pred 30-timi leti si v Sarajevu težko srečal kako zadekano, takrat so vse znale živet brez rut in rjuh. Zakaj danes v Ljubljani to ni mogoče, pa so zadekane?
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Naše bele rase? Spadajo sem tudi arabci?
Za bolj globoko zabite -bela rasa=civilizirana rasa
civilizirana rasa= ženske so enakopravne in niso lastnina moža
=ne kolje in ne zažiga niti meče iz streh LGBTjevcev niti ateistov niti drugo(krivo)vernih

= baše se s svinjino in jo obilno zaliva z alkoholom :zardelalter::valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Za bolj globoko zabite -bela rasa=civilizirana rasa
civilizirana rasa= ženske so enakopravne in niso lastnina moža
=ne kolje in ne zažiga niti meče iz streh LGBTjevcev niti ateistov niti drugo(krivo)vernih

= baše se s svinjino in jo obilno zaliva z alkoholom :zardelalter::valjamse:
jp, nekateri tukaj na alterju so pa res vzor tega, kako se morajo smatrati ženske za enakopravne.
Kenede?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.