Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Faking hinavci. Isto klepec in ostali gofljači.
Tukaj mi je desnica bolj všeč, vsaj naravnost povedo, da ne. Me zanima, koliko naših ljudi z Levice ima katerega doma...
Ker me že omenjaš.
Misliš da bom šla vam govorit kako in kaj? Capl že tri leta samo o ribjih konzervah piše, kaj bi šele, če bi vedel še kaj več. :evil:
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Zdaj so tisti, ki opozarjajo bolj krivi od klavskih podopic :mad:
zblojenci se zgražajo nad opozarjanjem, nad sadističnim brezumnim kamenodobnim zločinom pa nič - zgornji post jagababe je vzorčni primer :obesise: Pfuj!!!:bruh:
Nad kakšnim opozarjanjem? nad tem, da vam kronično primanjkuje empatije in da počnete ravno tisto, kar ekstremisti pričakujejo od vas?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Pa saj to je točno to kar nekateri hočejo in zaradi česar se dopušča tak dotok migrantov v EU - mlajša delovna sila, ki naj bi nekoč vplačevala v pokojninsko blagajno. Dejstvo je, da je to resen problem potreben konkretne pozornosti in čimhitrejše rešitve ampak IMHO - to rešujejo na povsem zgrešen način.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Pa saj to je točno to kar nekateri hočejo in zaradi česar se dopušča tak dotok migrantov v EU - mlajša delovna sila, ki naj bi nekoč vplačevala v pokojninsko blagajno. Dejstvo je, da je to resen problem potreben konkretne pozornosti in čimhitrejše rešitve ampak IMHO - to rešujejo na povsem zgrešen način.
če bi mene vprašali....bi predlagal da vprašajo kmete, kako se pomladi čreda.
Do nedavnega so za povečanje in pomladitev črede potrebovali samo dodatne mlade zdrave samice, ki so jih oplajali že obstoječi samci, ki jih je kmet že imel.
Mislim da je to vsa umetnost rešitve problema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Praviš torej, da bi v EU morali spuščati zgolj migrantke? :fredi::evil:
Seveda,. pa še to samo rosno mlade.
Bik ne more skotiti telet, to je vedel že pračlovek, ne vem zakaj to ne vedo smetana in cvet Evrope, ki nas vodi. :bonk:
A vidiš kakšen problem? mogoče v oploditvah leteh? -to se pač rešuje z domorodnimi prostovoljci humanitarci, ki se nam gre za dobrobit celine.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Niso fore ampak čista neovrgljiva logika, če je seveda res kar pravijo, da jih potrebujemo zaradi staranja prebivalstva.
Glede na to, da pa uvažajo samo ,,vojake,, je pa njihov resnični cilje nekaj povsem drugega, kar bo imelo za posledico korenito znižanje števila Evropejcev.
 

B81

22. jul 2007
34.528
8.972
113
Niso fore ampak čista neovrgljiva logika, če je seveda res kar pravijo, da jih potrebujemo zaradi staranja prebivalstva.
Glede na to, da pa uvažajo samo ,,vojake,, je pa njihov resnični cilje nekaj povsem drugega, kar bo imelo za posledico korenito znižanje števila Evropejcev.
No saj to je lih nacrt. Menjat eno raso z drugo, ki ne razmislja toliko. Saj zenske pa imamo tu, teh ni treba uvazat, zgleda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.