Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.380
113
Če želiš nazoren video obglavljenja ki sem mu ga zgoraj pobrisal...javi in ga dobiš na ZS
Noč!
Kaj želiš povedati s tem?
Osebje foruma sodeluje pri razširjanju in dajanju na razpolago sporočil terorističnih organizacij (110. člen Kazenskega zakonika Slovenije).

LoL, to bo to ja, to je hotel povedati s tem in nikakor ne morda tega, da v kolikor bi kdo želel pogledati ta video ga lahko dobi preko njega ali pa ga sam poišče na spletu kar je mnogo bolje, kot pa da je link do filmčka tu v vsem (torej tudi naključnim otrokom ali pa bolj oz. preveč občutljivim osebam) dosegljivem delu foruma. Moderator torej deluje v skladu z ustaljeno forumsko prakso v povezavi z videi s težko vsebino.

Nekateri na temu forumu tako obvladate branje misli, da kapo dol :aplauz: Presenečate s tem skoraj tako kot drugi s svojo "nedojemljivostjo" :cheer:
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.666
3.927
113
Kdorkoli trdi da sta punci zaslužili smrt, je (* - samocenzura)

Kura imaš probleme z dojemanjem napisanega. Nikomur ne privoščim smrti, ironično pa sem pripovnil, da sta dobili potrditev svojih (napačnih) teorij na hard way.
Ko je ovca v nekaj prepričana, potem so posledice hitro vidne.

Point je podoben kot, če nekdo iziva srečo ponoči sredi avtoceste imamo podobne komentarje, kar je iskal to je dobil.

Upam, da boš sedaj razumela napisan post. Ta video, bi si pa po mojem mnenju morala pogledati vsak zagovornica musličev.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.380
113
Medtem je Al Sisi (predsednik Egipta) povedal nekaj pametnega:

ApplauseBigGIF.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81
I

Izbrisan uporabnik #15304

Me iskreno veseli, da sem narobe razumela napisano in da tukaj ni ljudi, ki bi bili mnenja da sta si ubiti punci sami krivi zaradi svojega obnašanja, zato ker sta šli sami potovat v Maroko in zato ker sta domnevno podpirali multikulturnost in migracije.
Mimogrede, nekje drugje sem velikokrat brala, da bi t.i. migrantoljubke morale biti posiljene ali ubite. In ja, tam je bilo napisano nedvoumno namenjeno meni, tako da vem, da nekateri res tako mislijo in to tudi javno izražajo.

Ampak, ponavljam. Veseli me, da med vami ni takih posameznikov in da sem vas narobe razumela glede ubitih punc. Vsem vpletenim se iskreno opravičujem.

(edit typo)
 
Nazadnje uredil moderator:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.976
5.398
113
Hahaha...a še sedaj maš travme...ko si 1x nekaj spraševala o muslimanskih moških...pa sem ti rekel da se obnašaj lepše ker lahko nekoč nastopi šarija :p

Booooga :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.976
5.398
113
Mi je čisto jasno da manipuliraš 3/4 časa tu gor...

Sicer a pa to spada pod lepote multikulti...manipuliranje z (vstavi poljubno) ....seems legit :)
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Me iskreno veseli, da sem narobe razumela napisano in da tukaj ni ljudi, ki bi bili mnenja da sta si ubiti punci sami krivi zaradi svojega obnašanja, zato ker sta šli sami potovat v Maroko .

sami krivi zaradi svojega obnašanja....
ne poznam, ne spremljam maroka in nimam mnenja. ampak dejstvo je, da bi se posameznik moral bolje prepričat kam gre in kaj bo delal in ali je to ok iz lokalnega vidika. pa ne zakonskega, ampak..doživljajskega.

se spomnim leta nazaj na hrvaški obali. tako sem navijal za francoze, da bolj ne bi mogel, ampak v kafiču s tv-jem, sem pa skakal s šahisti ob dobrih potezah vatrenih. nisem drezal tja kamor ni treba.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.997
5.106
113
... Kam pa spaada če ne sem....

Vesel blagoslovljen Božič, in lepo praznujte, pa da vam bo cerkev nocoj toplo ogrevana.

Še posebej jagibabi, Biziju in podobnim. Saj boste sprejeli voščilo, a ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #15304

... Kam pa spaada če ne sem....

Vesel blagoslovljen Božič, in lepo praznujte, pa da vam bo cerkev nocoj toplo ogrevana.

Še posebej jagibabi, Biziju in podobnim. Saj boste sprejeli voščilo, a ne.
Hvala, enako tebi.
Si me pa spomnil da se jutri ne smem preveč oblečt za k maši, zunaj je enih 10 stopinj. Plusa.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.976
5.398
113
Zato ker optiplex ne zna artikulirat daljših povedi brez da bi žalil....

Sedaj mu bom brisal vse po vrsti a bo mel point al ne...dokler se ne bo začel lepše izražat...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5
I

Izbrisan uporabnik #15304

Zato ker optiplex ne zna artikulirat daljših povedi brez da bi žalil....

Sedaj mu bom brisal vse po vrsti a bo mel point al ne...dokler se ne bo začel lepše izražat...
Saj niso bile samo žaljivke v igri.
Pa ne mi spet lajnati s tem, da ne razumem napisanega :mad::mad::mad:

Počasi me boste pripravili do tega, da bom začela print screene delat
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.