Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.904
113

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.926
5.463
113
Če želiš nazoren video obglavljenja ki sem mu ga zgoraj pobrisal...javi in ga dobiš na ZS

Noč!
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Kdorkoli trdi da sta punci zaslužili smrt, je (* - samocenzura)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.926
5.463
113
Vidiš ti imaš probleme z razumevanjem napisanega...to se jasno vidi/občuti v teh tvojih postih na tej strani...

Edina še možna razlaga ki se ponuja je...da to delaš zavedno/zanalašč zato da zanetiš konflikt in se potem hraniš z njim...

Take vrste potrditev iščejo ponavadi nesamozavestni ljudje...sampovem ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi
I

Izbrisan uporabnik #15304

Vidiš ti imaš probleme z razumevanjem napisanega...to se jasno vidi/občuti v teh tvojih postih na tej strani...

Edina še možna razlaga ki se ponuja je...da to delaš zavedno/zanalašč zato da zanetiš konflikt in se potem hraniš z njim...

Take vrste potrditev iščejo ponavadi nesamozavestni ljudje...sampovem ;)
Kako bi torej morala razumeti ta stavek?
Citiram:

Stil Danki sta iskali svoj point zagovarjanja in ga vsekakor dobili.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.042
5.739
113
blizu močvirne prestolnice
Ena od žrtev je na Twitterju podprla islamiste. Škoda, da je bila naivna in verjela v multikulti. In ja Erikson, skrivaj laži, vendar slej ko prej pridejo na dan.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.042
5.739
113
blizu močvirne prestolnice
Dovolj si star, da bi se moral spomniti kateri so klali. To so bili večinoma Arabci kateri so se borili v Afganistanu, ko pa je tam pojenjalo, so odšli drugam. Migrantje oziroma begunci se danes temu reče oziroma auslanderji:evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.638
14.340
113
en je bil turist, drug je pa na službeni poti.

Gut, kupim :zmaga: Med mozganjem o dogajanju sem očitno določil napačen časovni okvir bivanja (nič namreč ne piše o tem in sem avtomatsko predvideval, da sta tam dolgotrajno) in posledično izločil tole dvoje kot možnost.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.