Lepote multikulturnosti 3

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Cenzurirali so jo pa že maja lani, zato zeeeh

LoL, kakšen poizkus relativizacije in zmanjševanja pomena samega dejanja - ker se je to zgodilo že maja lani je zato zeeeh (torej nezanimivo / nepomembno / nevredno pozornosti, itd.), pa to ne morš verjet s kakšnimi uletavate nekateri tu gor na tablo :valjamse::aplauz:

No ja no, se popravljam - glede na tvoj nivo objav na to tematiko je stvar dejansko lahko pričakovana, my bad.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
To je pač Iran.
Osebno pogrešam več novic o kršenjih človekovih pravic iz Saudove Arabije in zalivskih držav.
Aja, jih ni, ker jim zahod prodaja orožje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Iran pač, lol :bonk:

Ta Iran ni od nekdaj tak ampak se je spremenil v takšnega kot je in v takšnega kot je se je pa spremenil zato, ker je voden s strani pralne pravljice, ki se je zaradi "drugih dodatnih pridobitev" vedno več in več dopušča tudi v EU. Ja, ni problem v državi temveč v ideologiji, veri oz. da kar naslovim slona v sobi - problem je tu (v Iranu) zaradi (vse bolj radikalne) islamske vere.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Iran pač, lol :bonk:

Ta Iran ni od nekdaj tak ampak se je spremenil v takšnega kot je in v takšnega kot je se je pa spremenil zato, ker je voden s strani pralne pravljice, ki se je vedno več in več dopušča tudi v EU. Ja, ni problem v državi temveč v ideologiji, veri oz. da kar naslovim slona v sobi - problem je tu (v Iranu) zaradi (vse bolj radikalne) islamske vere.
Iranska družba se radikalizira? Resno?
Poznaš iransko zgodovino? Veš kdo, kdaj in zakaj je zrušil Mosadeka in kaj je to potegnilo za sabo?
Veš kakšna država je bil Afganistan do leta 1979 in kaj se je zgodilo potem?

edit:
to je enako kot če bi nekdo trdil da smo Slovenci krivi bog ve česa vse, ker smo živeli v komunistični Jugoslaviji.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Daj preberi še enkrat kaj sem napisal in poizkusi ponovno. Ali pa pač tudi ne.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Torej več kot očitno nisi šla prebrat še enkrat in poizkusila ugotoviti kje ga failaš v razumevanju mojega posta ampak lepo mino naprej tumpaš svoje kontriranje meni z iransko družbo. Bi se smejal, če nebi bilo bolj za zjokat se. Bravo, čestitam. Zdaj pa zaključujem, ker se mi ne da več brati tvojih nesmislov, imaš danes očitno spet neke svoje vesele urice.

Retorično vprašanje - a me nisi ti imela že na ignoru? oz. si vsaj s svojim podpisom to na veliko razglašala naokoli. Kaj se zdaj tako trudiš z odgovori, ki so tako ali tako v tričetrt primerih totalen fail? Ah ja....
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Retorično vprašanje - a me nisi ti imela že na ignoru? oz. si vsaj s svojim podpisom to na veliko razglašala naokoli. Kaj se zdaj tako trudiš z odgovori, ki so tako ali tako v tričetrt primerih totalen fail? Ah ja....

Saj se ne grem nekega odvetnika Jagibabi itd ... toda kakor imam v spominu, ni imela napisano, da te ima na ignor, ampak si bil na seznamu tistih ki jih prezira. To ni isto.

Dej, Matej, ne pretiravaj. Včasih ima punca kar prav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hipnos

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Hvala. Upam samo, da so povzročitelje ustrezno sankcionirali, recimo z ukinitvijo vseh finančnih subvencij in z družbenokoristnim delom.
In da stanje redno kontrolirajo seveda.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Saj se ne grem nekega odvetnika Jagibabi itd ... toda kakor imam v spominu, ni imela napisano, da te ima na ignor, ampak si bil na seznamu tistih ki jih prezira. To ni isto.

Dej, Matej, ne pretiravaj. Včasih ima punca kar prav.

Nič ne rečem, včasih seveda ima. Ampak realno pa ti to (izjava, da včasih ima prav) direktno pove, da v večini primerov nima prav.

No in v tem primeru, ki si ga zdaj izpostavil, je napisala koga vse prezira in to je bilo mišljeno za koga vse uporablja funkcijo prezri. Si očitno spregledal tiste poste, ko je posameznemu uporabniku povedala, da ga je dodala na prezri listo. To je namreč lepo napisala meni, stop -u pa verjetno še komu, nas je bilo kar nekaj navedenih tam. Pa naj za konec dodam še to, da je ravno na podlagi njenega podpisa pod vsakim postom (v katerem je dosledno naštevala uporabnike za katere kao uporablja funkcijo "prezri") posledično nastal še moj podpis, s katerim v enem delu tudi sam sporočam Jagibabi da jo preziram a v rahlo drugačni obliki, kot je to izvedla ona.

Tako da oprosti ampak prav nič ne pretiravam ampak očitno ti nisi najbolj na tekočem.
 
Nazadnje urejeno:

erikson

Guru
25. avg 2007
21.423
5.408
113
Glede Irana in Saudove Arabije malo poglejte, kaj se je te dni dogajalo med Nemčijo in ZDA. In koliko ljudi je v Jemnu umrlo zaradi orožja iz VB.

Tisti, ki vas skrbi prenos nogometne tekme v Iranu, spremljajte, ali bodo ameriške korporacije blokirale aplikacijo Absher.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.