Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Matey, zakaj si izbrisal svoje celovrstično krohotanje in visenje na štriku, ki se je nanašalo na tale moj post?

Čakaj, da ti odgovorim v tvojem stilu...kako že gre..aja saj res - A je po novem kakšen befel na alterju, da se moramo v kakršnikoli temi izjasnjevati in zagovarjati na poziv? :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Čakaj, da ti odgovorim v tvojem stilu...kako že gre..aja saj res - A je po novem kakšen befel na alterju, da se moramo v kakršnikoli temi izjasnjevati in zagovarjati na poziv? :evil:
Ko se delaš norca iz mene zato ker si butast, takrat lahko in bom opozorila na to :mad:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Huh, ne razumem tega odgovora glede na zastavljeno vprašanje s katerim v tvojem stilu odgovarjam na vprašanje, naj ti ga ponovim, morda ga tokrat dojameš - a je po novem kakšen befel na alterju, da se moramo v kakršnikoli temi izjasnjevati in zagovarjati na poziv?
Edit - Lahko ti napišem tudi z velikimi tiskanimi črkami, če bo tako kaj lažje samo itaq ni v tem problem, ker je to tako ali tako tvoj sestavek :cheer:
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
LoL :D A sta vidva zihr, da pišeta o mojih in ne lastnih postih? D best, prosim nadaljujta :aplauz:

michael-jackson-eating-popcorn-gif-5-compressor.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Osnovna človekova pravica pa je, da z njimi, ko jih ujamejo, ravnajo človeško,

Ne, ni.

Človeka, ki je namerno ubil (verski vzrok, duševna motnja) več kot dva druga nedolžna mimoidoča, ali enega nedolžnega mimoidoča otroka, bi bilo treba ukokat v petih minutah. Ali najkasneje naslednji dan, če se takega zajame.
Tako, kot so francoski makijevci, pa tudi ameriški vojaki ukokali Francoze, za katere je nekaj ljudi reklo-kazalo, da so bili kolaboranti. Nasvet: glej filmčke-likvidacije na YT.

"Versko poškodovan" fanatik je namreč mentalno poškodovan za vse večne čase. Vprašajte psihiatre, ki si upajo pošteno odgovoriti na to vprašanje...

Popolnoma nemogoče je tudi, da ena oseba tri dni drži v šahu sto tisoč ali celo miljon ljudi. Da o stroških, ki jih s svojo grožnjo povzroči (davkoplačevalcem), niti ne govorim.

Da o poslabšanju duševnega stanja ljudem, ki imajo slabe živce, niti ne govorim.
Da o nekaj 1000/10.000 dodatno pogoltnjenih uspavalnih tablet niti ne govorim.
Da nenazadnje ne govorim o bistveno manjši storilnosti desettisočev zaposlenih v naslednjih dneh.

Pa še bi se našlo razlogov za "hitro" sodišče... Tako hitro sodišče bi se moralo vprašati, če že, le eno: kaj si naredil (posledice), ne pa, zakaj si to naredil.

Zoprna tašča, spor na delovnem mestu, ali verska blaznost pač ne morejo biti pri mentalno zdravi osebi razlog za ubijanje mimoidočih neznancev.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

upoštevajoč veljavno zakonodajo, vključno z zaporom in izgonom oziroma zavrnitvi vstopa in vrnitev v prejšnjo državo
Po veljavni zakonodaji lahko vloži tudi prošnjo za mednarodno zaščito in potem ga je potrebno obravnavati skladno spredpisi.
Sicer sem pa sama tudi za drastične ukrepe, ki niso v skladu z trenutno zakonodajo. Smo se že menili tukaj o tem.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Po veljavni zakonodaji lahko vloži tudi prošnjo za mednarodno zaščito in potem ga je potrebno obravnavati skladno spredpisi.
Sicer sem pa sama tudi za drastične ukrepe, ki niso v skladu z trenutno zakonodajo. Smo se že menili tukaj o tem.

Dublinska uredba še vedno velja...
Dublinska uredba določa, da je prva država EU, v katero pride prosilec za azil, odgovorna za obdelavo njegove prošnje. Če prosilec pride v drugo članico, preden je njegova prošnja razrešena, pa mora biti vrnjen v državo, v katero je najprej vstopil.

Ilegalec nima pravice do izbire ciljne države, njegova dolžnost je, da pridobi dokumente o svojem statusu v prvi državi, kjer je vstopil v EU, kar je za večino Grčija ali Italija.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA in Matey
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.