Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Glede na zapisano:
Fajonka je čist iz sebe ker so ji ljubljenčka ustrelili.

Ter dosedanje Fajonino pisanje in vsesplošno delovanje ima zelo verjetno v mislih sledečo novico, zaradi katere je kura zelo verjetno res v šoku zaradi krivice, ki se je zgodila terorist..khm...zapostavljenemu in zatiranemu obarvanemu migrantu 2. generacije kateremu Francija ni omogočila življenja dostojnih pogojev.

Torej:

"Francoska policija je izsledila in usmrtila terorističnega napadalca iz Strasbourga Cherifa Chekatta. Našli so ga v strasbourški četrti Neudorf, nato pa je prišlo do streljanja. Ko se je novica o smrti napadalca razširila, so prebivalci soseske spontano začeli prihajati na ulice in policiji po dveh dneh negotovosti naklonili dolg aplavz. "

VIR: http://nova24tv.si/svet/v-javnost-prislo-truplo-ubitega-islamskega-terorista-chekatta/

In ker vem, kako nekateri gledate zgolj na embalažo in sem vam j3be za vsebino izvolite še drugi vir, Reuters bo verjetno dovolj kredibilen:

VIR št.2: https://www.reuters.com/article/us-...-has-been-killed-police-sources-idUSKBN1OC2SX

"PARIS (Reuters) - The suspected gunman, who killed three people at a Christmas market in Strasbourg on Tuesday, has been killed, two police sources said on Thursday.

Cherif Chekatt was killed in the Neudorf/Meinau area of the city after a police operation was launched around 2100 hrs (2000 GMT)on Thursday."

edit - 2 tipkarski napaki
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Fanonino pisanje? Kutra?

Hitro tipkanje in manjko lektorja, lol. Hvala za opombo, sem popravil. A veš Fanonino = Fajonino ampak ker je N zraven J-ja na tipkovnici potem lahko nenamerno hitro stisneš še to tipko zraven, enako pri kutri - T in R sta skupaj na tipkovnici in tako lahko hitro dobiš iz kure kutro :aplauz:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
In še po 700 letih bo utopično... Žal...

Prav zares ja, predvsem za Islam & muslimane, sploh tiste ta bolj radikalne :fredi::evil:

Drugače se meni in brez najmanjšega dvoma še marsikomu drugemu zdijo te pravice povsem OK že kar nekaj časa (zase lahko rečem da odkar vem za to deklaracijo) tako da je malo preveč nakladaško napisano, da bodo utopične še čez 700 let v kolikor ni bolj točne definicije kje in/ali komu. Moram pa še dodati da se tako kot vedno v zadnjem času povsem preveč poudarja zgolj pravice in popolnoma zapostavlja dolžnosti, ki glede na okoliščine spadajo zraven.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Prav zares ja, predvsem za Islam & muslimane, sploh tiste ta bolj radikalne :fredi::evil:

Drugače se meni in brez najmanjšega dvoma še marsikomu drugemu zdijo te pravice povsem OK že kar nekaj časa (zase lahko rečem da odkar vem za to deklaracijo) tako da je malo preveč nakladaško napisano, da bodo utopične še čez 700 let v kolikor ni bolj točne definicije kje in/ali komu. Moram pa še dodati da se tako kot vedno v zadnjem času povsem preveč poudarja zgolj pravice in popolnoma zapostavlja dolžnosti, ki glede na okoliščine spadajo zraven.
Že zadnjič sva debatirala o tem, pa je bilo izbrisano. Osnovne človekove pravice so kot nekakšen enak startni položaj za vse ljudi. Kar je na žalost res vedno večja utopija.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Prav zares ja, predvsem za Islam & muslimane, sploh tiste ta bolj radikalne :fredi::evil:

Drugače se meni in brez najmanjšega dvoma še marsikomu drugemu zdijo te pravice povsem OK že kar nekaj časa (zase lahko rečem da odkar vem za to deklaracijo) tako da je malo preveč nakladaško napisano, da bodo utopične še čez 700 let v kolikor ni bolj točne definicije kje in/ali komu. Moram pa še dodati da se tako kot vedno v zadnjem času povsem preveč poudarja zgolj pravice in popolnoma zapostavlja dolžnosti, ki glede na okoliščine spadajo zraven.

Glej, človeštvo je nagnjeno k samouničevanju. Tako pač je.
Ni važno ali so to vojne, borba za ozemlje, naravne vire, religijo, oblast in nešteto ostalega... Tako je bilo od začetka in tako bo naprej... Kdo bo pa VSE ljudi spremenil. Noben. Potem je to že sedaj in bo v naprej, samo utopična ideja o nečem, kar bi lahko bilo, če ne bi bili ljudje taki, kot s(m)o...
Kjer bi vsak ne samo vedel, kaj so njegove pravice, ampak tudi izpolnjeval svoje dolžnosti. Samo tega pa nikoli ne bo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Že zadnjič sva debatirala o tem, pa je bilo izbrisano. Osnovne človekove pravice so kot nekakšen enak startni položaj za vse ljudi. Kar je na žalost res vedno večja utopija.

Tisti, ki ne spoštuje osnovnih pravic drugih (celo do življenja, da o ideologiji ne govorimo) ni vreden, da se spoštuje njegove pravice. Spoštovanje pravic je namreč dvosmerno, ne more eden spoštovati pravic drugih, ta pa ne pravic prvega.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Tisti, ki ne spoštuje osnovnih pravic drugih (celo do življenja, da o ideologiji ne govorimo) ni vreden, da se spoštuje njegove pravice. Spoštovanje pravic je namreč dvosmerno, ne more eden spoštovati pravic drugih, ta pa ne pravic prvega.
To pomeni kaj? Da boš iz deklaracije izvzel ljudi iz posamične države in tiste določene rase in vere?
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
A sem kje omenjal raso ali vero??? Zapisal sem samo, da mora biti spoštovanje pravic obojestransko, sicer je nesmiselno. Znotraj države na primer spoštovanje pravic drugega zagotavlja kazenski zakonik, po katerem se kaznuje tistega, ki nekomu krati pravico do varnosti, lastništva, življenja in podobno, torej se spoštovanje kršitelju vsili z zakonom in sankcijami.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.