Lepote multikulturnosti 2

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Screenshot_20181106-194611_Facebook.jpg
Podivjani migranti.
https://www.freiewelt.net/nachricht...JTSTLci3aNifbi8VBEf9L5Jv2NANC4sVzM7eiQXJmXuuk
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Za to bi v normalnem svetu moral nekdo odgovarjati. To je dobesedno napoved genocida nad belo raso in to je produkt organizacije, ki je bila ustanovljena s čisto drugačnim namenom. Bo potreben še en Haag in to čim hitreje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl
I

Izbrisan uporabnik #15304

Nazadnje uredil moderator:

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
In kje je originalno poročilo?

našla:
https://www.un.org/press/en/2000/20000317.dev2234.doc.html
če je to to, se precej razlikuje od tistega, na kar namigujejo pod bombastičnim naslovom.
Nima veze. Vsa pizdarija se dela pod pretvezo visje mortalitete. In tako se UN kar odloci pizdomater, namesto da bi (ce se ze mora vtikovat), eu dejansko sofinancirala, tako da se dobi (vec) denar za vsakega novorojenega otroka, nizji vrtci, manj stroska s solo itd... pa bi marsikateri par imel se vec otrok. Tako pa mislijo zmesat afriko z evropo, da bi mogoce otroci bili vsaj priblizno normalni.
Bliznji vzhod in migracije je samo slucaj, cilj je bil in vedno bo afrika+evropa. Zacela je pa zda s huseinom in gadafijem. Tem manipulacijam skoraj ne mores verjet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl
I

Izbrisan uporabnik #15304

Nima veze. Vsa pizdarija se dela pod pretvezo visje mortalitete. In tako se UN kar odloci pizdomater, namesto da bi (ce se ze mora vtikovat), eu dejansko sofinancirala, tako da se dobi (vec) denar za vsakega novorojenega otroka, nizji vrtci, manj stroska s solo itd... pa bi marsikateri par imel se vec otrok. Tako pa mislijo zmesat afriko z evropo, da bi mogoce otroci bili vsaj priblizno normalni.
Bliznji vzhod in migracije je samo slucaj, cilj je bil in vedno bo afrika+evropa. Zacela je pa zda s huseinom in gadafijem. Tem manipulacijam skoraj ne mores verjet.
Kako ti misliš nima veze?
Si sploh odprl in prebral moj link?
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Kako ti misliš nima veze?
Si sploh odprl in prebral moj link?
Yep.
Grema dalje, leta 1900 je bilo populacije 1.6 mrd. Zaceli so se kazat mozgani, napredek. Ok vojne so to malo skrcile. Danes nas je nekih 7.6 mrd.
Res je, da nekoristnih ni. Eni so za razplod. In za stres. To je pa vse.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Nima veze. Vsa pizdarija se dela pod pretvezo visje mortalitete. In tako se UN kar odloci pizdomater, namesto da bi (ce se ze mora vtikovat), eu dejansko sofinancirala, tako da se dobi (vec) denar za vsakega novorojenega otroka, nizji vrtci, manj stroska s solo itd... pa bi marsikateri par imel se vec otrok. Tako pa mislijo zmesat afriko z evropo, da bi mogoce otroci bili vsaj priblizno normalni.
Bliznji vzhod in migracije je samo slucaj, cilj je bil in vedno bo afrika+evropa. Zacela je pa zda s huseinom in gadafijem. Tem manipulacijam skoraj ne mores verjet.
Že po tistem citatu se vidi, da je to en bullshit. Višji življenjski standard je pa vedno v korelaciji z manj otroci, pa pri tem ne pomagajo nobene državne spodbude. Če bi veljalo obratno, bi imeli v reveži najmanj otrok, pa seveda ni tako. Če delavce ne bodo nadomestili roboti, jih bodo priseljenci, pa če se varuhi večvredne bele rase postavite na glavo.
Saj so tako vsi ljudje na svetu prišli iz Afrike, se bo pač zgodovina ponovila. :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne računaj na to. Kar svojo afriko naj pridno negujejo, mojo njivo pa čisto pustijo pri miru! :gorjaca: Jo znam sam čisto dobro negovati.

Mrš! :gorjaca:
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in capl

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Že po tistem citatu se vidi, da je to en bullshit. Višji življenjski standard je pa vedno v korelaciji z manj otroci, pa pri tem ne pomagajo nobene državne spodbude. Če bi veljalo obratno, bi imeli v reveži najmanj otrok, pa seveda ni tako. Če delavce ne bodo nadomestili roboti, jih bodo priseljenci, pa če se varuhi večvredne bele rase postavite na glavo.
Saj so tako vsi ljudje na svetu prišli iz Afrike, se bo pač zgodovina ponovila. :)
Ampak zakaj hočeš največji ološ?
Dobro veš, da takšen sistem migracij kot so ga organizirali, (ker to pač ni slučajnost), da uspe samo najbolj nasilnim brezmoralnim agresivnežem.
Zakaj želiš takšne okoli sebe, razen če želiš popolno uničenje civilizacije.
Pa ja vidiš da ženske ženski niso privoščili niti vode z izgovorom vere, a ti bi pa to pri nas doma?
Ko nas prelodijo, bodo preostalim belcem prepovedali dihati isti zrak kot ga dihajo Muslimani?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Dobrodošel nazaj, Caple.

Zakaj pa nas ne vprašajo, torej nas, lastnikov države, kaj si pa mi mislimo o tem? Za vsako pizdarijo so nas včasih vlekli na referendume, še za takšno kot so si jo feministke omislile, kao osemenjevanje brez fjuka na državne stroške ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: capl

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Pa kje sem spet pisal o sedanjih migracijah. :bonk:Pišem o bližnji prihodnosti. Pa še to se ne strinjam, da sedaj uspe najbolj nasilnim, brezmoralnim agresivnežem. Po moje uspe najbolj zdravim, bistrim in iznajdljivim. Kar poskusi brez dokumentov več ali manj prepešačiti nekaj tisoč kilometrov, pa boš videl, kam spadaš.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Pa kje sem spet pisal o sedanjih migracijah. :bonk:Pišem o bližnji prihodnosti. Pa še to se ne strinjam, da sedaj uspe najbolj nasilnim, brezmoralnim agresivnežem. Po moje uspe najbolj zdravim, bistrim in iznajdljivim. Kar poskusi brez dokumentov več ali manj prepešačiti nekaj tisoč kilometrov, pa boš videl, kam spadaš.
Tako kot danes zahteva vstop v državo in vso mogočo materjalno pomoč in pravice, tako bo jutri zahteval naše hiše in ženske (mlade, vse tukaj prisotne so brez skrbi:evil:)
to je agresivnost in vsiljivost. To imajo v genih. Pri njih pošteni in mirni enostavno niso preživeli in nadaljevali svojih genov, ker so jim drugi vse pokradli, taka je pri njih navada. Kot naši cegani, ko vidi nekaj na njivi to vzame, ko vidi drva jih vzame.
To hočete? (velkamerje sprašujem)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.