LEPE PRAZNIKE IN SREČNO NOVO LETO!

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Zanimivo bi bilo, da Altermost sam predstavi svoja stališča, ki so najverjetneje plod 5 ali 6 letnega študija. Ti ljudje zagotovo niso neuki ali neumni.Samo vprašanje je, če bo hotel odgovarjati na preprosta vprašanja.
cool-1.gif
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik skala pravi:.... se samo sprašujem zakaj nekateri tako obupno skušajo propagirati neresnične dogodke...
Uf, kam smo prišli, od novoletne čestitke, pa do teških debat
bonk.gif


David Icke Was Right? - The Reptilian Connection 1h
https://www.youtube.com/watch?v=i4qqJllfXug

ali pa npr še daljše 2,3h : The Christian Dilemmas - The Secret History of Christianity and the Bible
https://www.youtube.com/watch?v=_FXdMkFomBk

... če bo TV program u k*rcu čez praznike, da imate nekaj alternativnega za študirat
grims-1.gif


Saj bi vam dal še
hysterical-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Ni treba, kar obdrži te neumnosti zase.

Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Ti ljudje zagotovo niso neuki ali neumni.Samo vprašanje je, če bo hotel odgovarjati na preprosta vprašanja.
cool-1.gif
Seveda ne, nekaj morajo imeti v glavi, da uspešno nategujejo folk.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Zanimivo bi bilo, da Altermost sam predstavi svoja stališča, ki so najverjetneje plod 5 ali 6 letnega študija. Ti ljudje zagotovo niso neuki ali neumni.Samo vprašanje je, če bo hotel odgovarjati na preprosta vprašanja.
cool-1.gif
Altermost je študiral 4 leta (od tega izmenjava 1 leto v F) potem pa nadaljeval še 3 leta potem pa še zagovarjal - tako, da imaš napačno predstavo. Sem pa res v vseh teh časih posvetil veliko časa preučevanju religije - pa ne samo RKC kateri pripadam po prepričanju.
Sem pa ti v okviru mojega znanja vedno na razpolago - ker si kulturna in pametna in ti argumenti niso tuji (kljub pregovorni neukosti javnih-državnih upravnikov).
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa si si uredil v glavi, kdo je hujši manipulator : komunist ali far ?

- Komunist ti zjebe prvih 40 let življenja ko si na šihtu, potem greš v penzijo in se ne sekiraš več.
- Far ti zjebe pa tuzemsko življenje od nekje 5. leta starosti pa do smrti, potem pa še onostranstvo
crazy1.gif
.

Kdo je hujši?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja, ker si študiral, to zelo dobro veš. Mi ki nismo (študirali), ne vemo in se raje prepiramo pod mizo za drobtinicami ...
uf-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
- Komunist ti zjebe prvih 40 let življenja ko si na šihtu, potem greš v penzijo in se ne sekiraš več.
Komunist? Kapitalist se napiše
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Zanimivo bi bilo, da Altermost sam predstavi svoja stališča, ki so najverjetneje plod 5 ali 6 letnega študija. Ti ljudje zagotovo niso neuki ali neumni.Samo vprašanje je, če bo hotel odgovarjati na preprosta vprašanja.
cool-1.gif
saj jih je predstavljal... ampak so napačna.
vera - v to se verjame ne pa racionalizira in razlaga. ampak saj sem že vse povedal...

Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Pa si si uredil v glavi, kdo je hujši manipulator : komunist ali far ?

- Komunist ti zjebe prvih 40 let življenja ko si na šihtu, potem greš v penzijo in se ne sekiraš več.
- Far ti zjebe pa tuzemsko življenje od nekje 5. leta starosti pa do smrti, potem pa še onostranstvo
crazy1.gif
.

Kdo je hujši?
467716-post_slo.gif

nikoli te ne spustijo s krempljev
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik altermost pravi:
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Zanimivo bi bilo, da Altermost sam predstavi svoja stališča, ki so najverjetneje plod 5 ali 6 letnega študija. Ti ljudje zagotovo niso neuki ali neumni.Samo vprašanje je, če bo hotel odgovarjati na preprosta vprašanja.
cool-1.gif
Altermost je študiral 4 leta (od tega izmenjava 1 leto v F) potem pa nadaljeval še 3 leta potem pa še zagovarjal - tako, da imaš napačno predstavo. Sem pa res v vseh teh časih posvetil veliko časa preučevanju religije - pa ne samo RKC kateri pripadam po prepričanju.
Sem pa ti v okviru mojega znanja vedno na razpolago - ker si kulturna in pametna in ti argumenti niso tuji (kljub pregovorni neukosti javnih-državnih upravnikov).

Študiral si o laži, svetovni prevari brez primere.
Bistvo prevare je, da obljublja posmrtno življenje in to je za ovce tako mamljivo.
Zaradi tega so pripravljeni laž plačevati in se ponižati.

Namesto da se folk opozarja un odvrača od te prevare, se še reklamira in laž dodatno zapleta v neke nove pravljice.

Resna država bi takšno organizirano prevaro morala prepovedati, kot so npr. piramidne igre.

Ne vem, kaj imaš 4 leta za študirat nateg človeštva?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
- Komunist ti zjebe prvih 40 let življenja ko si na šihtu, potem greš v penzijo in se ne sekiraš več.
Komunist? Kapitalist se napiše

hysterical-1.gif
.
 
Nazadnje uredil moderator:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
VSEM, TUDIM TISTIM NA IGNORE, LEPE PRAZNIKE - DRŽAVNE in CERKVENE - IN POSLOVNEGA USPEHA.
Za ostalo sami poskrbte.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
No, pa dajmo še malo :
če ti torej ne veš, da nekaj obstaja (ker tega ne moreš dokazati ali pa ni po logiki), potem tudi ti samo veruješ ali verjameš, da to ne obstaja.
rolleyes-1.gif

Trditi karkoli drugega je zgolj aroganca. Ni tako?
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ENGA srečnga pa zdravga, vsem ki zdržijo moje najedanje, pa tudi tistim ki ga ne zdržijo
cheer.gif
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.339
447
83
Srečno vse tudi z moje strani. Tukaj pri nas že nažigajo s petardam, da me skrbi kaj šele bo
frown-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
No, pa dajmo še malo :
če ti torej ne veš, da nekaj obstaja (ker tega ne moreš dokazati ali pa ni po logiki), potem tudi ti samo veruješ ali verjameš, da to ne obstaja.
rolleyes-1.gif

Trditi karkoli drugega je zgolj aroganca. Ni tako?
wink-1.gif
saj jaz ne trdim da ne obstaja. ampak pravim da naj tega ne skušajo logično utemljiti ker ne morejo. saj lahko se je vse skupaj začelo 4 minute nazaj spomini pa so nam bili vsajeni. a sedaj razumeš al bo treba še 5x povedat? sem aroganten ker sem vprašal kolikorat bom moral še razložiti? kako arognatni so šele verniki ki trdijo da je bilo celo vesolre ravno za njih ustvarjeno? to je šele aroganca brez primere.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Arogantno je trditi, da 100% veš kako je vse nastalo. In še od koga in kdaj.
Zdaj samo še pokljukaš kdo vse se kiti s takimi trditvami pa smo na konju.