Last minute - All inclusive

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Z družino z dvema otrokoma bi šel za en teden v nek hotel, kjer ne bi rabli kuhat, ležali bi na lepi plaži, skratka en teden počivanja in uživanja.

Kakor gledam so opcije Turčija (se mi še nekako najbolj dopade), Egipt (mal se driskele bojim, drugače zgleda ok), Tunizija (ne pritegne me po slikah), Grčija (meni še najlepša vendar nekako nima takšnih večjih rezortov), morda še kaj?

Imate morebiti kakšne konkretne izkušnje s hotelom, predlog glede agencije ali države? Šel bom konec avgusta, gledam pa last minute, ker vidim, da je precej ceneje in so cene še nekako v normali.

Hvala!
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Mi smo šli lani v Sharm (Aquapark Tirana) in je bilo super. Žena in 3-letna hčerkica sta bile super, jaz pa sem imel malo "driskele". Zakaj? Punce sem dal cepiti za Hepatitis B, pri sebi sem pa šparal. Sicer sem se izogibal sadju in zelenjavi, ki je bila prana s tekočo vodo in se jo ni dalo olupiti, a sem vseeno driskal. Vendar ni bilo hujše panike. Morda je vplivalo tudi to, da nisem pil nič alkohola. Kolegi, ki so bili v Egiptu so se nalivali z alkoholom in niso imeli problemov z driskanjem
evil.gif


Jaz sem lani šel s Palmo prek Spar akcije in je bila zadeva cenovno dokaj sprejemljiva za julijski termin. Po mojih informacijah se najboljše last minute cene dobijo, ko začneš kupovati po 10.8. Kar je sicer malo pozno in zna biti že marsikaj razprodano. Vendar tisto kar ostane zna biti zelo ugodno.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
A ti misliš, da si imel drisko od Hep B? To bi bil tvoj najmanjši problem, pa pri hrani je A najbolj problematičen.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Priporočam ti Egipt. Tam imaš to, kar želiš.

Za odrasle ni problema, žgani izdelki rešijo drisko.
nahrung002.gif

Za otroke pa nimam rešitve, razen da gredo takoj k hotelskemu zdravniku po tablete, če jo fašejo. V parih urah si v redu.
btw: slo. tablete proti driski ne pridejo v poštev.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
To da dobiš drisko zaradi sadja in zelenjave je izmišljeno.

Ko prideš v Egipt, je naboljše, da greš v nekaj lekarn in povprašaš po tabletah antinal, cene so zelo različne in ta lahko hitro nategnejo (plačaš tudi 5x več kot je cena). Če te driska prime, vzami dve tableti in potem čez 8 ur spet eno....drugi dan boš že kot novi.
grin1.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.053
787
113
To ni res. Če imate prebavne motnje vam priporočam tablete SALDIAR. Dobi se jih na beli recept, stanejo okoli 3€, v vsaki lekarni. Stvar dela.

Preventiva pa flaša domačega. Nikoli težav.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Meni so iz lekarne pripeljali antinal tabletke v hotel za nek smešen drobiž... no pa sem sračkal kljub tabletkam
smile-1.gif
Žganja nisem konzumiral.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Sem zabluzil ja, hep A cepljenje sta opravili (žena se je še za hep b, ker dela v zdravstvu).
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Meni je 10 dni nazaj pomagal naše medicinsko oglje,... pa tudi tamalima....

Drugače smo bili pa v Iberotel Makadi Saraya,.... AI hotel za družine, pa slovenska animatorka za otroke... preko Gulleta,.....