Kvaliteta Alter foruma zadnje čase

Kaj storiti z Alterjem ?


  • Skupaj glasov
    140

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.604
8.930
113
Vse ostalo je brezveze komentirati, pišeš nebuloze. ps kot zanimivost ne pijem piva in vina, zelo redko viski.
Še enkrat četudi bi imel hordo prisilno v šoli nebi bilo nič drugače....

Lahko ti povem da je z albanci isto, ji je skoraj že polovica v razredu in je tako, da so tam zato ker morajo biti snov jih ne zanima...
Ker vidim, da imaš ti izkušnje je brezveze karkoli ti rečt. Ampak si me nasmejal, če bi bili cigotu v šoli, bi bilo pa drugače.....

lej blageist težek..

ps pa si le fašistek, ko cigote imenuješ horda še fašistično bi jim vzel transfere, vsaj če gledam iz bizijeve perspektive.
Cigo zastopi le represijo vse ostalo je brezveze in tukaj je ključ, da se bo ciga držal nekih norm. Pri musličih je to recimo šeriat.

Danes so taki utopisti kot si ti rak naše družbe.
Represija je ključ do tega da se vsi norm držimo, tudi ti. Misliš da je policija kle sam zarad cigotov? In ne zarad tega ker sem vojsko cigotov, ki so prihiteli na pomoč svojmu, poimenoval horda nisem fašist, ker to poimenovanje ni mel veze s tem da so bli cigoti. Lohk bi bla to tud horda podivjanih navijačev Olimpije al pa Maribora recimo.
Videl si, da mam izkušnje pa si vseen s fetusom probu. Pač provokator. Proti taki masi tud tvoj tek na dom ne bi pomagu, bi sel tud ti v fetuska. Bi pa brez intervencije mene in soseda ta ista horda tistga fanta pretepla za intenzivno, ni dost mankal pa bi še naju. Ostali usraneti so izza vogalov kukal.
Tvoj problem in problem še koga tu gor je, ker gledate stvari črno belo in vam manjka mal kulture. Albance in cigote primerjat je pa tko k bi primerjal hruške in krompir.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: ViLiam in aljoman

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.651
3.909
113
Mene zanima kako bi ti razrešil tole cigo situacijo drugače kot z napalmom? Daj konkretne rešitve, ker tole pizdakanje na parih straneh ni prineslo še nič oprijemljivega.
Ti govoriš o napalmu ne jaz. Na srbski način. The only way. Lahko tudi na ruski, če želiš.
Kakšno pizdakanje... Z šolo to vsekakor ni za rešit, kot hajpa kalbo.

stoka je stoka, horda je horda....
Zastopi le eno. To vejo Srbi, to vejo Hrvati, to vejo Rusi če želiš. Samo naši kaviar levičarji ne.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.700
3.581
113
Imajo samo eno rešitev za vse probleme z nenašimi. Pokličejo grimsa, bisere in ostale samooklicane domoljube da se prideji s traktorji in grabljami dret "cigoti raus". In tako rešijo rodno grudo, narod, raso in prestrašenega ogroženega belega moškega pred nebodijihtreba.

Potem pa v klet na malico.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.651
3.909
113
Imajo samo eno rešitev za vse probleme z nenašimi. Pokličejo grimsa, bisere in ostale samooklicane domoljube da se prideji s traktorji in grabljami dret "cigoti raus". In tako rešijo rodno grudo, narod, raso in prestrašenega ogroženega belega moškega pred nebodijihtreba.

Potem pa v klet na malico.
Enostavno je tudi rešitev iste pravice vsem kot zažgancem in to je to...

anarhija tudi reši svoje. Texas stile, to tud pije vodo. Mi poveš zakaj Arabci nimajo migrantov...
:)
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.651
3.909
113
Torej nasilje.

Če se ti ne bi šolal, bi bil na nivoju teh cigotov, ki bi jih ti najraje potamanil.
mah brezveze, kaj boš ti grimase poku... čuj poba to se pa ne dela?
Cigoti se kapsom smejijo, pr nas, ne jebejo žive sile..

V Srbiji pa kenjajo, sam da ga vidijo... Razlika..... očitna
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.280
1.935
113
Za dosego oblasti odločanja načeloma ne rabiš vojne. Rabiš le dovolj potrpljenja in žensko, da ti rojeva čimveč podmladka. Naprej se zadeva odvija sama od sebe.

In takrat ostarelih evropejcev ne bo nihče več vprašal kaj pa oni mislijo o tem.
Saj vam pravim da nas bodo v Sloveniji tujci/šiptarji s kurcem pregazili. Kosovo je lep primer
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in krko

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Mene zanima kako bi ti razrešil tole cigo situacijo drugače kot z napalmom? Daj konkretne rešitve, ker tole pizdakanje na parih straneh ni prineslo še nič oprijemljivega.
zlo simpl
tko kot so že povedal, da se držimo zakonov in predpisov by the book
za sončke, k se jim čigiji smiljo pa še bonbonček: lohk si izberejo al se bojo civiliziral al pa jim damo njihove pravice na pladnu in ostanejo avtohtoni čigiji, to pomen: no money, no funny, nema kola, nema kuća, nema struja, nema vodavod
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.470
113

.
Najhuje mi je, ko gledam vdanost v usodo. Vidimo, da ne gre za beg pred vojno, vidimo da prihajajo ljudje, ki se ne želijo prilagajati in vemo da bo hudo, ko postanejo večina, ker oni ne bodo niti malo prizanesljivi, človekove pravice so samo njihove pravice. Drsimo v konflikt.

[Botjan Perne, nekdanji direktor Pbveščevalno varnostne službe MORS, komentar na omrežju X, ob posnetkih migrantov z Lampeduse