Kvaliteta Alter foruma zadnje čase

Kaj storiti z Alterjem ?


  • Skupaj glasov
    140

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
Kaj te motijo -ići, ki govorijo slovensko, imajo slovenske navade in plačujejo slovenske davke? Ali te morda potem moti zgolj dejstvo, da je priimek drugačen od tvojega? Ali premoreš toliko samorefleksije, da se malo vprašaš o tem?
Taki me ne motijo, niti me ne moti nobena rasa ali vera, ki se prilagodi državi in načinu življenja kamor pride.

Me pa izredno moti priliv neizobraženih ˝migrantov˝ iz nekih čudnih držav, ter neomejeno podeljevanje delovnih dovoljenj tujcem, povečini šiptarjem. Taki nas bodo pa pregazili. Šiptar dobi delovno dovoljenje, eno leto dela tukaj, privleče gor celo družino na našo socialo, pote, gre delat naprej na sever, familija pa ostane na naši sociali. In točno ti so neprilagodljivi,pa še orto musliči ponavadi, kar je dobitna kombinacija.

Nehajte tiščat glavo v pesek, v riti smo. Ti ljudje nimajo empatije do tebe niti niso tolerantni do nas. Prijazni so s tabo točno toliko časa dokler si jim koristen potem ti bo zabil nož v hrbet.

Hlapci...
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
No ja, pisal si, da te moti, da je npr. šef policije na -ić. Človek dela, v službi, ki ni najbolj enostavna, plačuje davke, obnaša se v skladu z zakonom, konec koncev dela nekaj takega, kar tebi omogoča lepše življenje... Ampak si ti še vedno sovražno nastrojen do njega in bi raje videl, da ga ni tukaj. Če bi se lahko malo ustavil in ne sovražil vsega drugačnega od sebe, bi lahko ločil med ljudmi in govedom ne glede na strešice v njihovem priimku. Ampak tega ne zmoreš.

Pri tem ti sploh ne oporekam preostanek zapisa, s katerim se načeloma celo strinjam. Ampak s tvojim pristopom ne rešiš tega problema. (Sploh če pogledaš, kdo je vpleten v dodeljevanje dovoljenj.)

PS. Če misel izpeljem do konca, da ti pomagam: s tvojim obnašanjem pokažeš priseljencem, da ne glede na to koliko se trudijo asimilirati, jih bodo vedno sovražili. In zakaj bi se potem sploh trudili...
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
če se menmo o Turkih, pol so neki napol, če se menmo o turški etnični/jezikovni skupini, pol pa so
sam tisti po defoltu niso muslimani, prej pogani oz. tam nek
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
če se menmo o Turkih, pol so neki napol. eni zgledajo čist azijsko al pa vsaj tko mal
podobno najdeš tud pr madžarih. sam če maš mađarske korenine je uredu, če maš pa turške, pol pa ni ok
oz. je tud ok, če se je kašna prednica na skrivaj gonila, pa tega ne veš

če pa se menmo o turški etnični/jezikovni skupini, pol pa so azijci
sam tisti po defoltu niso muslimani, prej pogani oz. tam nek
sam tud ni ok, razen če ne veš, da maš maš mal krvi od tam
lohk je pa ok tud, če se delaš da ne veš
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.007
5.720
113
blizu močvirne prestolnice
Še to. Jaz nikogar ne sovražim, tudi če slučajno delam.z tujci oziroma državljani s tujimi koreninami ne držim skupaj zob,ker zato ni treba. Res da 99 odstotkov če ne celo več delam za Slovence ampak nimam težav če slučajno delam za druge ali z drugimi. Pa ne zaradi denarja temveč zaradi tega ker takoj vidim kdo je OK človek. Še vedno ne kapirate da so za mene vsi ljudje,res pa nisem neumen ne slep da nebi videl spremembe. In te niso dobre. Jaz samo zahtevam da se prilagodijo našim navadam oziroma našemu življenju. In ja tretja generacija gre kontra smer, kot smo si želeli. Zakaj ne vem,ker se mi prilagajamo njim ampak oni zahtevajo več.
Da ne rečem o šiptarjih in temnih. Tile so problem ampak dokler mediji ne pišejo se nič ne dogaja,saj nekateri tako mislite.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in dejan_

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
No ja, pisal si, da te moti, da je npr. šef policije na -ić. Človek dela, v službi, ki ni najbolj enostavna, plačuje davke, obnaša se v skladu z zakonom, konec koncev dela nekaj takega, kar tebi omogoča lepše življenje... Ampak si ti še vedno sovražno nastrojen do njega in bi raje videl, da ga ni tukaj. Če bi se lahko malo ustavil in ne sovražil vsega drugačnega od sebe, bi lahko ločil med ljudmi in govedom ne glede na strešice v njihovem priimku. Ampak tega ne zmoreš.

Pri tem ti sploh ne oporekam preostanek zapisa, s katerim se načeloma celo strinjam. Ampak s tvojim pristopom ne rešiš tega problema. (Sploh če pogledaš, kdo je vpleten v dodeljevanje dovoljenj.)

PS. Če misel izpeljem do konca, da ti pomagam: s tvojim obnašanjem pokažeš priseljencem, da ne glede na to koliko se trudijo asimilirati, jih bodo vedno sovražili. In zakaj bi se potem sploh trudili...
Ko bo Janez Novak župan Beograda, pa ko bo Boštjan Keber šef srbske policije me bo nehalo motit.

Malo se ozri okoli sebe, mi se uklanjamo, prišleki nas pa izkoriščajo na vseh frontah.

Slovenski kmet ali podeželski človek je vreden manj kot vsak migrant - bolana scena leve vlade
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.007
5.720
113
blizu močvirne prestolnice
No ja, pisal si, da te moti, da je npr. šef policije na -ić. Človek dela, v službi, ki ni najbolj enostavna, plačuje davke, obnaša se v skladu z zakonom, konec koncev dela nekaj takega, kar tebi omogoča lepše življenje... Ampak si ti še vedno sovražno nastrojen do njega in bi raje videl, da ga ni tukaj. Če bi se lahko malo ustavil in ne sovražil vsega drugačnega od sebe, bi lahko ločil med ljudmi in govedom ne glede na strešice v njihovem priimku. Ampak tega ne zmoreš.

Pri tem ti sploh ne oporekam preostanek zapisa, s katerim se načeloma celo strinjam. Ampak s tvojim pristopom ne rešiš tega problema. (Sploh če pogledaš, kdo je vpleten v dodeljevanje dovoljenj.)

PS. Če misel izpeljem do konca, da ti pomagam: s tvojim obnašanjem pokažeš priseljencem, da ne glede na to koliko se trudijo asimilirati, jih bodo vedno sovražili. In zakaj bi se potem sploh trudili...
Šef policije ni čist vsaj po pisanju sodeč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.007
5.720
113
blizu močvirne prestolnice
Zakaj bi lagal? Zakaj bi sovražil? A ti razumeš,če dam twitt kaj nekdo dela po Zahodu o tem seveda ne poročajo mediji ne pomeni da sovražim. Je pa res Kitajci in črnci so največji rasisti pa te to ne moti,moti te resnica,res da jo uni na twittu potencirajo ampak zakrivati pa sei tudi ni treba oči. Poglej samo primer pedofilije. Prejšni teden so enega od tabornikov dobili, pa so kazali sliko skavtov, pa niso preveč vrtali,ko pa druga stran pa takoj v luft čeprav bi morali vse pedofile obesiti za jajca.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.941
-1.484
63
Ko bo Janez Novak župan Beograda, pa ko bo Boštjan Keber šef srbske policije me bo nehalo motit.

Malo se ozri okoli sebe, mi se uklanjamo, prišleki nas pa izkoriščajo na vseh frontah.

Slovenski kmet ali podeželski človek je vreden manj kot vsak migrant - bolana scena leve vlade
Kaj si morajo mislit v tujini o Čeferinu, Akrapoviču, Šprajcu, Lenarčiču, Pahorju... Ma ne bodi no tak nazadnjak.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
Ko bo Janez Novak župan Beograda, pa ko bo Boštjan Keber šef srbske policije me bo nehalo motit.

Ker v skoraj 7-milijonski Srbiji je Slovencev sigurno vsaj 700 tisoč, tako kot je v SLO vsaj 10% ljudi in potomcev ljudi iz bivših bratskih republik, a ne?

Če sovražiš je zelo enostavno najti izgovore in opravičila in razloge za svoje sovraštvo.

(Pa še enkrat: strinjam se, da so sodobni migranti problem.)

Malo se ozri okoli sebe, mi se uklanjamo, prišleki nas pa izkoriščajo na vseh frontah.

Ah, eto, standardna vloga žrtve. Kako pa pridejo ti prišleki? (Izvzemimo ilegalne migrante, ker se tukaj verjetno strinjava, da migracije naj bodo legalne.)
Kdo podeljuje dovoljenja? Hint: povprašaj po Kranju zakaj ne omejijo stanja. Kdo je napisal zakonodajo za dovoljenja? Kdo vsako leto zaprosi za par deset tisoč dovoljenj za poceni delovno silo? A misliš, da mogoče "metelkovci", za katere praviš, da so vsi prisesani na državni proračun in itak nimajo tri čiste o biznisu?
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Poglej samo primer pedofilije. Prejšni teden so enega od tabornikov dobili, pa so kazali sliko skavtov,
A lohk to sliko pokažeš, ker to je res zajeb (če je).
So taborniki kr fajn odreagiral in takoj dal v javnost, čeprav niti ne vemo kaj je blo.
Drgač, če pride do tazga primera pri farjih, se lepo fino zatuška in jebača presel u drugo faro pa je ane.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.682
3.567
113
Drugo faro, drugo šolo, drug klub, drugo reprezentanco.

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Ker v skoraj 7-milijonski Srbiji je Slovencev sigurno vsaj 700 tisoč, tako kot je v SLO vsaj 10% ljudi in potomcev ljudi iz bivših bratskih republik, a ne? ...

HA, ha, ha! :valjamse::valjamse::valjamse:


1695282941220.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N