kupujem avto, povejte kaj?

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Mislim, da za ta denar in s to opremo, nimaš kaj pomišljati..., avto je bomba.
Tolk te pride 105 konjski golf TDI z malo več opreme
smile-1.gif
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
VW je pa res soliden avto... Nevem no, meni so orng, sploh kolega ma tanovega GTIja, [censored] od avta
evil.gif


Meni so všečni no, vozil precej modelov različnih letnikov, pa so mi vsi nekako v dobri luči ostali,
sploh nemorem pozabit 03' passata 130ks, ko smo ga dol prvlekli je mel 180k, ko smo ga prodali
je mel 130k, zdaj pa ga še vedno redno videvam v mestu, neuničljiva zadeva zgleda.

Niso tak slabi kot si mislis.

sej pravm, men osebno niso vsec, nemorm utemeljit.
smile-1.gif
tut jest sm se pelu v passatu, verjetno kaksno leto ali 2 starejsem, isto 130ps, in me je pozitivno presenetu.


vsak ma ksno znamko, ki mu je manj simpaticna. sam pr vecini slovencev to ni VW. pa ni mi samo VW antipaticn.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Mah kaj da ne: Clio al pa Golf. To kup slovenc brez okusa oz ko mu je važn samo da ma avto.. In takih ni malo
smirk-1.gif
mal po cest poglejte..
Vozilo za rajo..
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
V mojih oces so VW-ji se vedno drvarnice
smile-1.gif
Nikakva notranjost + smrdlivi in glasni dizli.

Za A3 pa lahko recem samo to. Ce mas €€€si ga privosci... Verjetno je super avto, ni pa vreden svojega denarja, ker za isti denar ze dosi kaj bolj "pametnega". oz. visji razred avta.
Pri A3 me moti predvsem to da opremen nima skoraj nic. Vse se doplaca, in to drago.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Se strinjam...tolk odklonilen odnos kot do VW imam sam še do francoskih avtomobilov, kateri so si pa sami krivi.

A3 je pa ze kar cool ja, sam 10k€ preveč za to kar ponuja.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Mah za une k jih boli k za imiđ je Seat rešitev
grin1.gif


Več za manj denarja
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Mah so mi bli všeč po dizajnu zadnja leta...ko pa črto potegnem pa še iz prakse kako konkretno slišiš je pa tud isti drek.

Tile nitroti so en tak mimosun, notranjost pa dedovanje dizajna tudi velikokrat. Notri v altei se sliš na AC kot v cabriu ipd..

Leona stari in novi sta posrečena izdelka, pa še to v starem nisem mogu zadržat zgražanja, ko sem prijel za najbolj cheap ročaj na vratih, kar sem jih kdaj šlatal.

Noben od teh ni popoln, izbire je velik men je pa najpomembnejš handling in nikoli v lajfu ne mislim preplačat avtomobila oz. bit u dvomih a je biu dober nakup. Za 20k€ maš impreze 2003/2004 z malo kilometri na a.net....kaj bi še hotu.
cheer.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ja pa se menda ja ne bo vozil relacije Bruselj-Ljubljana z WRX-ko
smile-1.gif
, to je za na Planinske ride spustit, ne pa za Evropske AC.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ahhhhh....tolk smo zašli iz teme, da sem na koncu posta že mislil da smo v temi o hot-hatchih, katera se nahaja malce nižje, tam pa Cupra sprašuje nas znalce kaj kupit v tem razredu...treba nekaj pribit, kar nima na spisku.
cool-1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik mac77 pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Hehe, dokazano s čim?

Kvečjemu je dokazano na testnih, da Xdrive nudi več užitka in dinamike pri vožnji in je precej manj "trd" kot quattro. Sicer si pa malo na netu preberi.

Poznaš BMWjev DPC, ki pride počasi v avtomobile? Me zanima kdaj bo kaj takega Audi razvil.

To, da pa mečeš Subarujeve in podobne pogone nekam nazaj, pa glih ne razumem tvojega poznavanja štirikolesnih pogonov.





Kot prvo nic nisem rekel cez tehniko Subaruja, ampak cez dizajn ki je cisto v k*rcu.
Audijev pogon se je do sedaj izkazal v vseh testih, stevilke povejo vse, pred par leti mu ni bil nihce blizu sedaj ga je dohitel MB za katerega mislim da so pogon razvili Avtrijci.To da je BMW manj trd in take fore pridejo iz ust novinarjev ki so prisotni na testih in so pac pristasi dolocene znamke.Marsikaj pa bodo povedale tudi prodajne stevilke

Glej, s prodajnimi številkami se jaz ne bi hvalil, saj pri Audiju sploh ni možno dobit avtomobila, ki ima večji motor, brez quattro pogona, ker bi bil avtomobil praktično neuporaben.
Torej, če si nekdo želi Audija, je prisiljen vzet quattro, nima druge izbire. BMWjev in Mercedesev pa se še zmeraj proda več z zadnjim pogonom. Kaj bi bilo, če bi bilo možno dobit samo štirikolesnika? No sej odgovor ti je jasen, da bi tudi prodaja xDrive in 4matic pogona drastično skočila.

Ni ga čez RWD
cheer.gif
.

Čakamo še samo DPC, ki bo v kombinaciji z xDrive pogonom nudil še več užitkov v vožnji.
aplauz.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.749
2.109
113
ti si pa eden tistih tipičnih slovencev ki ne znajo možgane uporabljat... zakaj ti je odgovoril že človek ki ga je skrbela kraja...
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ja, nehita smetit

drgac pa, dans sm probu 159tko, avto se odlicno pele

presenecen sm biu sam nad tem, da se mi je notranjost zdela majcken utesnjena za tak razred

ma, ko da bi biu u golfu

a je res, al me je obcutek prevaru?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
No lepo, lepo, da si šel probat, mene je tudi navdušila na testni vožnji.

159 ima precej visoke boke, poleg tega je sredinska konzola precej široka = občutek utesnjenosti.
Ampak tako se počutim, jaz tudi v Audi-ju
smile-1.gif
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
zame osebno je alfa 156 razred golfa z limuzinskim zadkom

on kupuje 159
smirk-1.gif


sta to ista avtomobila?

kateri avtomobil pa ti voziš, da imaš toliko izkušenj z avtomobili?
mestni avtobus? primestni?
vlak?